Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Кретените, които записват разговори...
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-11 09:47

Откъде излезе тази мода куцо, кьораво и сакато да ти заявява, че с цел да те обслужи по-добре ще записва разговора? [smilie11] [smilie5] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: asahi   
Дата:   28-04-11 09:49

Щото са късопаметни и не помнят.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   28-04-11 09:50

Нямам идея. Забелязал съм, че обикновено се записват разговори, когато ти звънят от или звъниш на Call център. Вероятно си следят така персонала.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-11 09:50

Жената вече я прецакаха с „Договор от разстояние”

Още информация за такава тъпотия

БЛИЗОО и М-тел вече ги отрязах. Заявих им, че тъй като не съм предвидил техническа възможност и аз да записвам разговора се чувствам в неизгодна позиция, поради което не желая да контактувам с тях.

Вчера и Хост.Бг същото... [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: mladenov   
Дата:   28-04-11 10:01


Откъде излезе тази мода куцо, кьораво и сакато да ти заявява, че с цел да те обслужи по-добре ще записва разговора? [smilie11] [smilie5] [smilie9]




А добре дошли в Америка...[smilie18] [smilie18]

Тук имаш възможност, ако не искаш да се записва разговора, да го кажеш в началото и ТЕ няма да го записват(така поне казват).Иначе 99.99% от телефоните разговори в Америка се записват официално.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-04-11 10:05

Мтелците си крият и номера като ти звънят ама познай дали им вдигам вече.

То не бяха оферти за айфони, че нови договори, че чудесии...

Аз ако имам нужда ще отида да си поискам каквото ми трябва. Агресивната реклама ме дразни адски.

[smilie23]
[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivodam   
Дата:   28-04-11 10:13

Тия записи имат ли някаква стойност в съда?


[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-04-11 10:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: n1x0n   
Дата:   28-04-11 10:25

Всичко, което е нужно да се направи, е в началото на всеки такъв подобен разговор, след поздрава, да се казва отчетливо "не разрешавам разговорът ни да бъде записван".

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ogimag   
Дата:   28-04-11 10:25

Аз като трябва да им начуквам канчетата им казвам, че и аз ги записвам. И са доста по-благи. Мога да ги записвам, все пак.

А иначе договори по телефона не правя. Бързо ги отсвирвам.



Публикацията е редактирана (28-04-11 10:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: netLady   
Дата:   28-04-11 10:28

Tokу що отворих сайта на Мтел - нищичко не работи. Никаква справка не може да се направи. Хартиени фактури не идват. Бах ти услугите.
Точно тия като ми се обадят - много се радвам да си записват всичкото, което имам да им кажа. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 10:30

По принцип на мен ми казват че разговора МОЖЕ и да се запише, и то САМО когато им се обаждам за нещо важно. Спорен въпрос някакъв.
Записва се цел секюрити и тренинг, нищо друго. Тоест не могат да ползват записа за друга цел.

Абсолютно никой не ми звъни с думите, че това СЕ записва.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 10:30

Абе живеем си ние в една малка матрица [smilie8] записват те,снимат те с охранителни камери,знаят къде се намираш или си се намирал.
До не отдавна се говорише за имплантация на чип в човешкото тяло... Целта е само една лесен контрол над личноста [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ники1   
Дата:   28-04-11 10:35

Тя тая работа с чиповете тепърва предстои.
Сега я тестват с домашните животни дето уж трябва да бъдат намирани като се изгубят при транспорт по земя или с фърчоплан.......

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ники1   
Дата:   28-04-11 10:41

Имам двама приятели в Глобул.
От тях знам ,че записите служат при спорове с клиент по въпроси на обслужването и жалбите.
Единят от тези приятели на една сбирка/на тежка софра/ ми пусна записи от разговори м/у оператор и клиенти......Записите бяха специално отбрани за категорията "Супер малоумни олигофренясали потребители на ГСМ".

Бедна Ви е фантазията какви идиотщини искат клиенти от операторите....

П.С. Пример от конкретен запис:
Клиент иска Глобул да открие загубен ГСМ някъде в някаква гора дето човека ходил по кърска любов......щото ГСМ-ма бил мнооо скъп и глобул били длъжни да му го намерят.....



Публикацията е редактирана (28-04-11 10:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-04-11 10:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Todd   
Дата:   28-04-11 10:44

не - по нашето законодателство нито видео ,нито снимки ,нито записи нито дететектор на лъжата имат някаква стойност .

Освен ако не са направени с разрешение на прокуратурата .

Абсолютен кеф !!!

Аз ви разправям че правосъдието е без пари вие ми не вярвате ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: nf1   
Дата:   28-04-11 10:47

Записите се правят порави 2 причини:
1. Доказателство
2. Quality assurance & review

но, че си е нагло - така е, и мен ме дразни агресивната реклама, компаниите я практикуват защото така и така плащат за call center - да го използват на максимум. А като се обадиш и никой не ти отговаря насреща...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ники1   
Дата:   28-04-11 10:50

Автор: ivanov.10
Дата: 28-04-11 10:41

НЕ СМЕ ДОБИТЪЦИ, А ХОРА И НЯМА ДА НИ СЛАГАТ ЧИПОВЕ.

ТОЧКА.


Точката брато ще я сложат други......
Ние само ще изпълняваме.......

Мъничък пример- повечето заплати минават през банков превод- никой не те пита искаш ли или не.........
Вече има ограничение за големината на плащане в брой- направено е със закон........и на никой не му пука дали ти харесва или не!
За чиповете колкото и да риташ няма да ни се размине.......на нас може би,но на нашите деца гарантирано ще им сложат.............

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 10:57

Дълъг и труден е пътят към цивилизацията, но за сметка на това има и вътрешна съпротива.

Трудно се изкарва колата от калта!

Който не му харесват чиповете - ей го Балкана.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Lalinda   
Дата:   28-04-11 11:02

Е, да не ви напомням сега, че всеки, който ползва мобилен телефон, САМ СИ Е СЛОЖИЛ ЧИПА.

***

Аз лично, с удоволствие се съгласявам да ми записват всички разговори.
Не виждам разликата и не съм чак толкова честолюбива да се хваля по форумите на кого, примерно, съм го начукала, пък и без това не си седя у дома и не ми звънят или поне не ме намират...

***

По въпроса за чиповете на домашните любимци, бих могла да кажа, че системата за "откриването" им при загубване не действа на разстояние повече от няколко метра... В чипа няма излъчвател. Ако имате якета и грейки с RECCO в тях, за да ви откриват, попаднете ли в лавина, същото е.

Мой познат неотдавна изгуби котката си, която е с чип, след смяна на местожителството си от една в друга страна... В чипа на котката е отразен само стария му адрес, но каза, че го е сменил онлайн и обявил котката за издирване... За съжаление, животинчето в новата среда вероятно се ориентира трудно... Да се надяваме да се намери.

Тъй че, не разчитайте много на тия чипове. Просто, ако някой го намери, най-много да го занесе на място, където могат да разчетат чипа, само че в София, например, не във всяка община дори регистрират чипове...

Като събирам боклуци из зелените площи, научавам какво ли не...
[smitten] [smitten] [smitten]

***

ЩАЗИ рухнала, казват, понеже не знаели какво да правят с информацията, която натрупали.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: chicken   
Дата:   28-04-11 11:04

Единственото, за което служат такива записи е контрол над служителите. Има си хора, дето за това са на заплата, и си слушат ли слушат. После привикват "тийм лидера" (щото ръководител на екип им звучало соц) и го навикват, хвалят, инструктират... После той от своя страна поема децата, дето голямата фирма им промива мозъците и те после се мъкнат изтискани, без пари, ама горди, че работят за едикойси в лъскавия му офис. И живота си продължава.
А, чувал съм, че мобилните оператори и режат клиенти, системно нарушаващи добрия тон по телефона

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 11:06

Diandimov Хрумвало ли ти е, че един такъв чип може да контролира не само действията ти, но и самия ти физически живот?
Кой има интерес от това? Околните на тебе или тези които искат да те експлоатират за собствени нужди? Май робството ще си се завърне отново...!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 11:14

Бонке о йе, ние сме либертаци, и цялата цивилизация ни вреди щото ни бърка на едното място!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: lumix   
Дата:   28-04-11 11:42

При монетарната икономика е така,...социализЪМА умря, капитализъм отдавна няма,има потребителско общество, трябва да се потребява, а ако не искаш има и "силови" методи за да те накарат да потребяваш!

18-ти век имаше революция
19-ти също няколко
20-ти още няколко
21-ви ...ами в момента в Африка какво става?

...скоро ще има и в Европа и Америка...споко, хората траят, траят пък накрая ...им писва...[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ogimag   
Дата:   28-04-11 11:48

Vei pak za kakvo ste se raztrevojili. Kraja na sveta ste doide predi postavjaneto na chipovete.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 11:50

А за революцийте незнам как са нещата, но на хората определно почва да им писва ...
Ето и снощи гледам по ТВ Таксиметровите шофьори трябвало да плащат данък 4 лв. защото пускали радио на клиентите си. [smilie8]Предполагам че и редовия шофьор по-късно ще му искат данък за същото... Лошо няма в това но ако спрат да ми пускат реклами. Плащаме за музиката не за рекламите им ...
А и с тези реклами във всички медии станаха банални. Една от причините да спра да гледам ТВ.
И стига са се извинявали, че печалбите им идват само от реклама. Всички ние им плащаме за да ги гледаме посредством операторите доставчици...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 11:52

Странни и девствени твари сте.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 11:55

Защо на мен нито веднъж не ми направи впечатление че може и да ме записват?

Някой има ли нещо толкова важно да крие?
Защо винаги се изживявате като тъмни потайнствени субекти които отказват да се социализират?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: georgi969   
Дата:   28-04-11 11:59

https://photo-forum.net/static/forum/2011-04/aqgu9668.JPG
http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/9bb69b58ae788ed87646c994eecd62028ef99894_m.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: lumix   
Дата:   28-04-11 12:03

https://photo-forum.net/static/forum/2011-04/awlq8553.JPG
http://www1.skoftenmedia.com/images/gifdump/90/08.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: georgi969   
Дата:   28-04-11 12:07

https://photo-forum.net/static/forum/2011-04/bptz5380.JPG
http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/9f9570ac04999cf357a3398b3480ff640392b3f9_m.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: djogata   
Дата:   28-04-11 12:09

Всъщност изобщо не мога да разбера защо се оплаквате, че ви записват?

В случая записите могат да бъдат единствено във ваша ползва - примерно като доказателство, че търговецът ви е подвел с нещо.

Може да бъдат във ваша вреда единствено ако напсувате безпричинно служителя. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: netLady   
Дата:   28-04-11 12:20

djogata, как безпричинно бе човек?! Не ги псувам щот не мога, ама един ден ще се науча и ще престана надълго и нашироко да се обяснявам с тях. Чиста загуба на време си е. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 12:23

Ако се записваме двустранно мисля, че няма да е проблем [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: lumix   
Дата:   28-04-11 12:27

https://photo-forum.net/static/forum/2011-04/qzvo7654.JPG
http://www2.skoftenmedia.com/images/gifdump/84/04.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: special_k   
Дата:   28-04-11 13:20

https://photo-forum.net/static/forum/2011-04/zbhh0270.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: slivenski   
Дата:   28-04-11 14:48

Някой скоро каза, че може би се наслаждаваме на последните свободни години... Няма как да не се съглася. Затова трябва да им се радваме, колкото можем. :-)

След още двадесетина годинки чипчетата сигурно ще са вече задължителни. Ако искате да се ползвате от предимствата на цивилизацията и новия световен ред - чипче. Ако не искате - в гората.

Демокрацията е илюзия, а свободното общество ще изчезне под натиска на тоталитарната държава, чрез оправданието за по-голяма сигурност за хората.

Харесва ли ни или не, това е положението.

Освен ако не стане нещо друго, което радикално да промени света и начина на мислене на човечеството.


[smilie21] [beer] [beer]



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-04-11 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-04-11 15:15

Има морал! Възмути се, че европейците могат да си позволят приятелки на свободни начала, а пък хамериканците не бива.


[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: lumix   
Дата:   28-04-11 15:54

slivenski [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: djogata   
Дата:   28-04-11 15:59

Това с чипчето ще е интересно като за научнофантастичен разказ, но не съм убеден, че ще се наложи някога. Ако се разчита на чипа за идентификация, колко му е да изскубнеш на някого чипа, и го оставяш напълно безпомощен (юридически и финансово)?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 16:01

djogataДжога сигурно само по филмите свалят кожата на пръст или окото за индитификация [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: djogata   
Дата:   28-04-11 16:15

Миро_слав, да, по филмите свалят очите и режат пръстите за разни идентификации, ама аз ти говоря за най-обикновени операции като примерно пътуване с градският транспорт или купуване на нещо в магазин, или подаване на документи за виза за Северна Корея, примерно.

Става въпрос за това, че сега се идентифицираш с лична карта, която ако някой ти открадне можеш да обявиш за загубена. Ако пък си загубиш кредитната карта, вадиш другата (повечето хора имат по няколко карти) и плащаш. Има и варианти с плащане в кеш и т.н.

Ако всички тези транзакции се прехвърлят на имплант, то при загуба на импланта си тотално в просото

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 16:26

djogata Поставят ти нов на база ДНК [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: mopt   
Дата:   28-04-11 20:20

Страх ви е от чиповете, а не се притеснявате да носите целодневно включен телефон? Странни хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Navy   
Дата:   28-04-11 20:24

Странно животно е човека...

Когато не му обръщат внимание му е криво...
Когато му обръщат се нерви...


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: lillia   
Дата:   28-04-11 20:48

На мен пък като ми предложат договор по телефона им казвам-сега не мога да отговоря звъннете ми по-късно. Когато ми звъннат по-късно им казвам, че пак не мога да отговоря да ми звъннат след няколко дни, в точен ден и точен час, ако не са забравили и вземат че ми се обадят, чак тогава им отказвам активирането на дадения договор или услуга по телефона[smilie18] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 20:49

Понеже съм биомаса без интелект и морал, не мога да разбера параноичните ви напъни.

Вчера съм бил на няколко места.
Оня ден - на други няколко.
Да, бил съм, не отричам. Пазарувал съм нещо или съм се разхождал. Било ми е приятно.

Обаждал съм се няколко пъти на разни места, и ми е било казвано, че евентуално разговора ще се запише. Ми добре - не казвам нищо което не е истина, стоя зад думите си, не лъжа и не се отричам.
Тогава каква е разликата дали те записват или не?
Или всички вие имате нещо да криете, да шикалкавите?
Защо предварително се поставяте в позицията на криминален и подозрителен субект който нещо увърта и лъже, та затова не иска да го записват?!

И вие ежедневно ходите на няколко различни места. Нещо дрога ли пренасяте, че да е чак толкова страшно ако има камери наоколо или телефона ви записва къде сте ходили?

Не мога да проумея тази безгранична параноя!

Дори и да нямах телефон, пак има достатъчно камери за да се знае кога и къде съм бил.
Ако не искам да записват телефонните ми разговори бих писал мейли или писма на институциите към които се обръщам. А писмата не са ли още по- записани и от записан телефонен разговор?

Докъде може да доведе тая параноя?
Отивам на театър или до магазина, да речем съм оставил телефона вкъщи. Нямам чип, чупя с камък всяка камера по пътя, и така.
Дори пребивам от бой или направо убивам няколкото човека с които се разминавам, защото ТЕ са ме видели че отивам на театър или на пазар!
А това е строго секретно и ако се узнае, е грубо навлизане в личното ми пространство и потъпква моите права...

Трябва да се лекувате май!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: netLady   
Дата:   28-04-11 21:23

Димов, а ти записваш ли ги? Вероятно не. Никаква равнопоставеност няма?
Когато се обадиш по телефона да се оплачеш, че нета ти не е добър, например - те те записват. Когато им се обадиш за 5ти път и им напомниш, че вече си се обаждал четири пъти - ти казват "а, не. Нямаме регистрирано оплакване".

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 21:30

Равнопоставеност не означава двете страни да записват едно и също :)))

Равнопоставеност е контрола и използването на такива записи, което вече трябва да е регулирано по законов път.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: e-mil   
Дата:   28-04-11 21:33

"Всъщност изобщо не мога да разбера защо се оплаквате, че ви записват?"

Една от причините е, че служител може да изнесе специално подбрани записи за да ги пуска на приятелите си, като седнат на тежка софра. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 21:37

Ако го нямаше това, нямаше да се смеем на яките записи на мангали, дето звънят на мобилните оператори или на интернет провайдърите, ха ха как съм се смяяяял... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 21:39

http://www.vbox7.com/play:0cf8455f

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 21:40

http://www.vbox7.com/play:ed1a7bbb

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 21:54

Diandimov,
Ясно е че твоите разбирания за свобода се различават от нашите, тук в БГ. Естествено не е задължително БГ-разбирането за свобода да е правилното. Но САЩ са се самопровъзгласили за най-демократичната и най-свободната нация в света. Ще ме прощаваш, ама аз не виждам свобода в това някой някъде да следи и да знае всяка моя крачка, кога съм пръднал, кога съм се оригнал, кога съм чукал жвна си... и не става въпрос за това дали съм гузен или не от действията си! Става въпрос за това че непрекъснато ти набиват в манерката че си най-свободния, а това НЕ Е ВЯРНО!!! Я си спомни миналата година (или по-миналата беше!?) какъв закон за интернет пространството прие най-свободната нация. Засега в САЩ, а догодина!?
Толкова ти е промит мозъка благодарение на презадоволеноста в която живееш, че просто не се усещаш какви ги плещиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 21:59

И какво НЕ ти е свободното, че не може да го направиш?
Или това следене ти пречи?

Нещо конкретно кажете?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   28-04-11 22:00

Vector, а ТИ какво правиш срещу това [smile]
очевидно мозъкът ти не е промит, може и животът ти да не е задоволителен.. та... какво правиш за свободата си [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   28-04-11 22:07

Това че телефона бил нещо записвал не ме касае.
Даже не го знаех доскоро.

Който и сайт да отворя рекламите вътре често са поддбани с оглед АЗ къде съм в момента. Това следене ли е? Включително българските сайтове.

Това че по сградите има камери отдавна дори не го забелязвам. И никога не ми е пречело.

Преди години като карах такси в колата, на 2 педи от челото ми имаше камера. Тя записваше кой се качил и слезнал, и ако караш бързо или грубо, също записваше. И какво стана? Просто взехме да караме по- внимателно, защото имаше и уволнени заради тези камери.

Не мога да се стресна от камери или от "следене" с телефон.
Даже и постоянна видеовръзка да имаше между камерата на моя айфон и монитора на Стив Джобс, пак щеше да ми е ВСЕ ТАЯ.

От позицията си на промит мозък мога само да ви кажа, че размишленията ви са почти средновековни.
Бих добавил и нео-ретроградно-хипарски, но отчитам, че за ВСИЧКО трябва да сте най- вече АНТИ.


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 22:07

Ха ха ха... хайде, МАРШ НА ПРОТЕСТ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 22:11

написа:

> Vector, а ТИ какво правиш срещу това [smile]
> очевидно мозъкът ти не е промит, може и животът ти да не е
> задоволителен.. та... какво правиш за свободата си [cool]

АЗ САМ нищо не мога да направя[smile] Какво може да направи една мравка от мравуняка да не бъде отнесен от пороя!? Но виж, много мравки могат да го преместят![smilie3]
А живота ми е такъв, какъвто съм си го направил - за някои неща мога да обвинявам другите, за някои неща себе си. Общо взето съм си поставил нещата на кантар. Японците му викат нирвана.

(да не остана и аз по-назад с двупръстието)
[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 22:19

Бойкот срещу сателитите предлагам, какво ще кажете? Знаете ли как снимат отгоре, ааааа?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   28-04-11 22:19

Абсолютно разбирам параноиците.

За българите това КЪДЕ СА и КАКВО СА ВЪРШИЛИ е причина за панически страх, по дефолт.
Дори и нищо нередно да не правят, то пак причинява невероятен дискомфорт.

Защо е така ли?
Защото им е заложено В ГЕНИТЕ!
Пет века турско, плюс вече... колко стават - към 65 години комунизъм.
Не е шега работа това!

И през турско, и сега, през комунизма, е жизнено важно за индивида да е някъде скрит, да не се знае за неговите дайствию и намерения.
Изработен рефлекс, факт!

Точно затова сте против всички тези неща!
Дори не го осъзнавате.
А това което пиша аз е толкова разголено и безочливо според остарялото ви мислене, че... направо съм болен, с промит мозък.

Нали така?

[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: netLady   
Дата:   28-04-11 22:22

Когато заради сигурността жертваш свободата...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   28-04-11 22:28

АЗ САМ нищо не мога да направя[smile] Какво може да направи една мравка от мравуняка да не бъде отнесен от пороя!? Но виж, много мравки могат да го преместят![smilie3]

амииии, въди мравка товава [smile]

--

ето, виждаш ли.. животът си тече със или без камери, със или без следене, така, че по добре му се наслаждавай, отколкото да трепериш, че някой те следи, [cool] [cool] [cool]

--

преди малко написах в една тема, че има една група обсебени от какво ли не. добавям и следенето


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 22:30

diandimov,

От позицията си на промит мозък мога само да ви кажа, че размишленията ви са почти средновековни.
Ето това е промит мозък!

И не сме вечно и за всичко АНТИ. Поне не и аз. Просто ти подхвърлих друга гледна точка. Но тази друга гледна точка ти я нарече нео-ретроградна-хипарска. Може да ме наречеш че и аз съм с промит мозък, но и ти не си по-различен от мен. Ганьо си е Ганьо дори и в "най-свободната и демократична" държава!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: MarinY   
Дата:   28-04-11 22:30

Защо го гледате само от позицията на жертвени агнета? (в която сами се поставяте).
Аз искам да записват, защото това което казвам и отговорът на оператора ще бъдат в моя полза. Просто трябва малко да се мисли!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   28-04-11 22:39

Девически разсъждения и трепети, бих казал.

Какво ще стане ако ме дефлорират?
Ма що така? Що иначе?
Това ще наруши моите свободи и права!

И се достига до висотите на философите: жертваме свободата си заради сигурността.

Смееееех!

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

И нито една камера да нямаше в града, и мобилните телефони да не бяха измислени, аз ПАК щях да ходя там или там, пак щях да правя същото, и щях да мога да го заявя на целия свят ако някой се поинтересува от това.

Просто не разбирам каква е разликата.

Точно девственически трепети са мисловните ви напъни.


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 22:43

kaiser.soze
ти май нещо не ме разбра. Аз не треперя че някой ме следял. И аз като Диандимов не върша нищо от което да съм гузен. Но не ми харесва на тоталния контрол (какъвто явно се задава!) да му викат свобода и да ми проглушават ушите с такива лозунги, същите като от комунистческо време. Някак си не виждам разлика. И тогава ни викаха че сме свободни и сега пак. Разликата е в гела против протъркване! Тогава го нямаше, сега го има![smilie5] Но за да го разбереш трябва да си живял (съзнателно!) и тогава и сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-04-11 22:45

Не знам за какво точно се говори тука, но от последните няколко поста на Димов добих представа, че иска да се похвали, че е дефлориран. Само не разбрах къде точно.. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: El_Fuego   
Дата:   28-04-11 22:49

У главата, очевидно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: itilien   
Дата:   28-04-11 22:51

MarinY , diandimov

a осъзнавате ли колко е тънка линията, която разделя записването да се ползва във ваш интерес от във ваша вреда? И как неусетно може да започне да бъде използвано за контрол?

Предполагам се досещате, че днес може да не правите нищо тайно, но утре да поискате да направите нещо такова и да не можете.
И докато в края на 19 век хайдутите са се криели по горите и са организирали въстания, то при настоящото техническо ниво това няма как да стане. А сега си представете, че ви бъде отнета възможността да упражнявате правото си на глас.

Абе вие 1984 не сте ли чели, че трябва да се обясняват подобни неща?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 22:52

Ами дефлориран е, но понеже е с вазелин му е кеф[smilie5] Явно не е запознат с приказката, че болката отминава, но срама остава!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 22:55

itilien [smilie24]
И аз исках да напиша нещо в този смисъл, но се уморих. Пък и се чудех дали ще бъда разбран!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 23:02

Пълни глупости [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 23:03

Пак нещо си нервен [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 23:04

Изтъркваш се с мои лафове [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: MarinY   
Дата:   28-04-11 23:05

Онеправдани, аз чудесно разбирам разликата и с малко мозъчна дейност, тя работи в моя полза. Викането, личните обиди, просташкото държане, са това, което не искате да бъде записано.
По телефона, понякога се решават въпроси, не за пет стотинки, въпроси за вашите права (и задължения). Неадекватното държане придружено със запис е кофти. Нормалният диалог е добре да се пази някъде "на лента".

Доста изказвания има, които се предполага, че показват чудесното чувство за хумор на някои. Ама такова липсва. В същност са обикновенна агресивност с хамалски реплики, показващи "свободата на духа" и пълната освободеност ... от начално възпитание.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 23:07

Абе то ако някой, организация, правителство и т.н. реши да упражнява контрол над мнозинството... нито ще е по този начин, нито ще имаме избор [smilie18]
Следя ли ги били, не можели да кензат на свобода [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-04-11 23:08

Е това ако се опитат да ми отнемат и съм готов да убивам!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 23:09

Що, по различно ли кендзаш [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 23:15

Що па не!? Я си представи ако един ден се кандидатира за кмет или президент и му извадят компроматче че серял "различно". А!?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   28-04-11 23:18

"Предполагам се досещате, че днес може да не правите нищо тайно, но утре да поискате да направите нещо такова и да не можете."

[cool]

Този цитат ПЕРФЕКТНО доказва моите постове!
Благодаря!

От позицията си на дефрориран у мозъко, да кажа че камерите и следенето нямат почти нищо общо с контрола над личността!

Лесно е да се позоваваме на Оруел.
Но в тоя смисъл да изтъкна, че тоталния контрол идва не от записан разговор с оператор, от камерите в града и на кръстовищата, или от проследяване чрез мобилен телефон.

Никой не се притеснява какво правите или какво МОЖЕ БИ ще направите.
Защото това вече е изконтролирано, то се знае вие какво ще направите.
Контрола иде от медиите.
От телевизията и рекламите.
От вестници.
От речите на политиците, от НАЛОЖЕНИТЕ като валидни, модерни и общоприети разбирания за едно или друго.

Това което вие казвате тук, начина по който мислите, е плод на проявен контрол.
Това което пиша аз също е плод на някакъв проявен контрол.


Не е далаверата да сложиш камери и да следиш хората какво правят.
Пениза е да ги третираш предварително, бавно и неусетно така, че те да НЕ правят това или онова.
Това е КОНТРОЛ!
България е един перфектен пример в това отношение.

Аз съм някак неконвенционален.
Държа на моето си, колкото и да е налудничаво.
Никога не съм гледал ТВ, не съм чел и вестници. Защото бяхме много бедни, и това беше финансово непосилно.
И слава Богу!
Въпреки това знам, че има някакъв оказан върху мен контрол, не може да няма.
Влиянието на медиите се пропива в кожата.

Какво да кажем за БГ?
Това групово мислене. За или против... Вие знаете какво говоря.
За последните 2о+ години...
Примери - много.
Сега тази тема.
Някак много групово и заучено рипате.
Против ГМО или против запада.
Против камери, записи и следене, уж.

Това е то контрола!
Пазете се от него, бъдете себе си, и мислете с вашите си глави и мисли.
Не с мислите на някой друг.
Пък вече къде ще идете и какво ще правите, дали това се следи от камера или спътник, няма никакво значение. това е контингент на полицията, в случай на инцидент.
Докато контрола на медиите е по- тънка работа, и тя е приоритет на една друга власт!


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 23:25

Автор: Vector
Дата: 28-04-11 23:15

Що па не!? Я си представи ако един ден се кандидатира за кмет или президент и му извадят компроматче че серял "различно". А!?

ЕМ ЗНАЧИ не е достоен за кмет ха ха ха [smilie18]

Димов [smilie24] [beer] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 23:27

Това което вие казвате тук, начина по който мислите, е плод на проявен контрол.
Това което пиша аз също е плод на някакъв проявен контрол.


Не е далаверата да сложиш камери и да следиш хората какво правят.
Пениза е да ги третираш предварително, бавно и неусетно така, че те да НЕ правят това или онова.
Това е КОНТРОЛ!
България е един перфектен пример в това отношение.


Умни приказки! Ама защо само България да е перфектен пример? САЩ не е ли перфектен пример? Какво ти писах по-горе - аз може и да съм с промит мозък, но и ти не си по-различен.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   28-04-11 23:29

Ей, по гръб не пада [smilie18]
Веднага рипа да сочи другия...

Ем че Димов си го каза бе, че навсякъде има контрол и пениза е да бъдеш себе си...

Много хубав пост, направо да не повярваш... пфу [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 23:32

написа:

> Автор: Vector
> Дата: 28-04-11 23:15
>
> Що па не!? Я си представи ако един ден се кандидатира за кмет
> или президент и му извадят компроматче че серял "различно". А!?
>
>
> ЕМ ЗНАЧИ не е достоен за кмет ха ха ха [smilie18]
>
> Димов [smilie24] [beer] [smilie3]

Е що да не е достоен за кмет!? Какво ще му пречи на кметстването че серял с гъза нагоре, примерно!? Айнщайн не е носел бельо, според легендите!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   28-04-11 23:33

написа:

> Ей, по гръб не пада [smilie18]
> Веднага рипа да сочи другия...
>
> Ем че Димов си го каза бе, че навсякъде има контрол и пениза е
> да бъдеш себе си...
>
> Много хубав пост, направо да не повярваш... пфу [beer]


Амчи аз не писах ли по-горе същото по смисъл бре!?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-04-11 23:39

Абе какво ви е станало на вас така пролетно? Що се дърляте за тъпотии от няколко дена?
Димов изтрещя с идиотски теми само да дразни, ти си се наострил, разни други хора ти се връзват...
Че и аз се усещам как на моменти се нахъсвам и аз да споря и да се дърлям ма се спирам овреме.
[smilie18]


Димов, я дай от оня зелен чай за разслабване на всички![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: митко   
Дата:   28-04-11 23:42

diandimov, купи си и гледай филма "Мрежата" (The Net) със Сандра Бълок от 1995г. и ще разбереш за какво е темата. Няма да ти обяснявам колко си зле, това други ти го обясняват от години.


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 00:05

Много филми гледате [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-04-11 00:14

Аз не. Не си падам много [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-04-11 00:30

митко, миткооооооооооооооо, митко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 10:57

Тъй както си се дърлите за глупости някои не съзнават всъшност къде е проблема. Не е проблем, че записват, няма да бъде проблем и чип да ви сложат в задника. Проблем е че малко по малко се отнемат малките свободи на човека. Измива се личността и всички след 20 години ще са по един калъп моделирани от множеството инструменти за промивка на мозъка които вече дават чудесни резултати, което е видно при по-развитите общества. Ще си мислите че сте индивидуални личности, а пък всъшност една малка армия от биологични роботчета с еднакви потребности и идеали. Чипа и записите, и камерите са просто един инструмент с който ще се следи системата да няма отклонения от нормите. Ако някой се чуди, за какъв чеп му е всичкото това на някой, отговора е много прост, власт и контрол.

"Властта покварява, а абсолютната власт покварява абсолютно" Джон Далберг

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 10:59

Власт и контрол е имало от няколко хиляди години насам. Никога не е имало свобода [smilie7]

Ако ей така... малко се замислиш и ще разбереш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   29-04-11 11:04

Прав е Нави.

Църквата е контрол, модата е контрол.
Едната те прави да мислиш еднакво като другите, а другата - да изглеждаш еднакво.

Има и много още...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 11:06

Това е ясно, че е имало. Просто хватката ще се затегне. Ако това не ти пречи и нямаш против децата ти да живеят в такъв свят, значи всичко е както трябва да бъде и темата няма причина да продължава.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 11:06

Войната е контрол, рекламите са контрол, политиката е контрол, стреса е контрол, шопинга е контрол...
Ако някой си мисли, че е свободен значи има още много върху какво да помисли...
Виж, гледах преди 2 дена за последната жителка на село Черни Осъм. Е, тя може да се каже, че е свободна...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   29-04-11 11:09

Проблема със свободата е не че някой ти я взима, не че преди е имало повече, а сега - по малко свобода, и прочее.

Проблема е, че почти никой няма ясна представа какво е това свобода, в чистия му вид!

Както се вижда, за повечето тя се свежда до следене/не-следене.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 11:16

Ами Димов проблема е, че един образован човек може да има представа какво е свобода. Децата ти и можеби моите няма да имат привилегията да са толкова образовани, че да осъзнаят какво всъщност нямат и какво им отнемат когато им инсталират чип в дупето.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: diandimov   
Дата:   29-04-11 11:19

Виж какво, не ми излизай с това че света свършва, всичко е замърсено и е ГМО, че петрола свършва, и че образованите хора може и да знаят що е то свобода, но децата ни няма да знаят това, със сигурност.

Всичко ми заприличва на постовете на различни хора от един си същи кръжок!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 11:22

А с какво да ти излизам? Кое от по-горе написаните неща от теб не е вярно няма да се случи?



Публикацията е редактирана (29-04-11 11:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 11:22

Добре бе, светулчо, дай определение за свобода.

На мен конкретната идея със записа на айфона ми е полезна и ми харесва. Знам къде съм ходил, ако стане нещо могат да ме намерят, да ми помогнат, мога да го използвам да знам къде са любимите ми хора, детето още ли е в училище или се е прибрало без да му звънкам по време на час и т.н. Ако ми откраднат телефона ще знам и къде се намира и шанса да си го върна ще е по голям и т.н.

Това е едностранен поток от информация, който НЕ променя твоята свобода, но вътрешно в съзнанието на много хора действа комплекса, който го кара да бъде гузен заради природата на неговата личност. Димов хубаво го написа вчера...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 11:30

Navy нямам време в момента, но определено няма много общо с "готината" функцийка на айфона ти. Довечера може да продължим.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 11:44

Авно и ти самият не знаеш какво искаш и за какво се бориш, но следваш 'общият припев' [smilie7]

Отрицанието и неконкретният спор винаги са ме карали да подхождам несериозно към събеседника, нищо лично [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   29-04-11 15:05

Това е едностранен поток от информация, който НЕ променя твоята свобода, но вътрешно в съзнанието на много хора действа комплекса, който го кара да бъде гузен заради природата на неговата личност. Димов хубаво го написа вчера...

Че кой е казал че я променя бре Нейви!? Попрехвърлих темата набързо и като че ли никъде не видях някой да твърди че тия записи НЕПРЕМЕННО ще ти променят съдбата. Идеята е че има ВЪЗМОЖНОСТ да ти променят съдбата. При определени обстоятелства. Ся ти и дияндимов му викате на това параноя. Други пък смятат че това е здрав разум. Аз съм от вторите. Нещо против!? Нямаш!? ОК, разбрахме се![thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 15:33

Не се нерви [smilie7]
Голям разум... кофа бъбреци [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   29-04-11 16:03

Ето, знаех си че ще се съгласиш най-накрая с мен! Знам те че и ти си от разумните. Хи хи...
[thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: danvan16   
Дата:   29-04-11 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Svetul4o   
Дата:   29-04-11 17:20

Ъъъ виждам, че много се радваш на ябълките, по-рано май така се радваше и на Никона и на Канона. Не те знам сега с какво си, но явно си фен. Виждам, че се радваш и когато ти нарушават правата да нямаш правото да си избереш дали да те записват или следят и просто си се кефиш. По този начин скоро ще ти кажат и от моста да се метнеш и ти пак ли ще се кефиш и ще казваш колко не ти пука, защото повечето хора разсъждават именно като теб. Докато не ти опре яйцето до гъза и не ти бръкнат на много интимно място няма да реагираш, но не се притеснявай всичко става бавно и поетапно и когато се стигне до такъв момент ти сам ще си го пожелаеш без да те насилват. Настоящата ти реакция е доказателство, че метода работи и промивката е успешна. Става дума за принципи и морал, че не ти пречи на теб не значи, че е правилно и следователно всеки може да си го прави.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 17:58

Дрън дрън [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 18:37

Точно такъв отговор очаквах.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-04-11 18:40

svetul4o , всъщност за какво говориш?? Не се разбира [smilie7]

живея в страна където хората не са свободни и са с промити мозъци. Кажи ми ти с какво се чувстваш по-свободен от мен и какво повече можеш да правиш [smilie7]


[cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: svetul4o   
Дата:   29-04-11 18:50

За неразбралите допълнителни пояснения няма. Чети темата пък може и да ти светне. Не те познавам лично и за туй не мога да кажа колко по-свободен от теб се чувствам. Кой знае може и да съм по обвързан, обременен и прочие от тебе, чудесен повод да пуснеш още една страница [smilie18] [cool] [beer] [smilie5] и така нататък.



Публикацията е редактирана (29-04-11 18:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-04-11 18:53

бях сигурен, че няма какво да отговориш.

[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 18:57

Кайзере, аз просто си мисля, че се опитват да се успокояват и да поставят една имагинерна свобода на такъв пиедестал, от който уж живота им 'изглежда' по добър.

Намека му беше, че като един човек е свикнал малко по малко да се навежда, утре и ще му го вкарат. Но това е типично клише и не може да се възприема като обща квалификация.

Днес се съгласяваме да има камери по улиците, утре да ни записват телефонните разговори, в други ден да записват къде ходят телефоните ни... и накрая щяло да дойде нещо по сериозно, но то щяло да бъде някак си неусетно и ние вече привикнали на това да го поемем героично...

Ако някой е малоумен... то познайте кой е [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vector   
Дата:   29-04-11 19:08

Май нещо се самонавиваме, а?
Чай да лапна и аз една цигара [smilie7] че да изглеждам "спокоен" като теб
[smilie18][smilie18][smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: jivkojj   
Дата:   29-04-11 19:34

Стокхолмски синдром. Жалко, че има идиоти, които считат тая гнусотия за нормална.
Както и да е. По всяка вероятност Епъл ще платят в някои държави като например Германия глоби за вмешателство в личния живот.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: navy   
Дата:   29-04-11 22:23

[smilie8]
и все пак никой не каза как епъл му се МЕСИ В личният живот [smilie8]
Като му записва координатите?
Я пак?

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: asahi   
Дата:   29-04-11 22:24

На мен не ми се меси. Какво приказват тия?

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.