Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Кретените, които записват разговори...
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-11 09:47

Откъде излезе тази мода куцо, кьораво и сакато да ти заявява, че с цел да те обслужи по-добре ще записва разговора? [smilie11] [smilie5] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: asahi   
Дата:   28-04-11 09:49

Щото са късопаметни и не помнят.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   28-04-11 09:50

Нямам идея. Забелязал съм, че обикновено се записват разговори, когато ти звънят от или звъниш на Call център. Вероятно си следят така персонала.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-11 09:50

Жената вече я прецакаха с „Договор от разстояние”

Още информация за такава тъпотия

БЛИЗОО и М-тел вече ги отрязах. Заявих им, че тъй като не съм предвидил техническа възможност и аз да записвам разговора се чувствам в неизгодна позиция, поради което не желая да контактувам с тях.

Вчера и Хост.Бг същото... [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: mladenov   
Дата:   28-04-11 10:01


Откъде излезе тази мода куцо, кьораво и сакато да ти заявява, че с цел да те обслужи по-добре ще записва разговора? [smilie11] [smilie5] [smilie9]




А добре дошли в Америка...[smilie18] [smilie18]

Тук имаш възможност, ако не искаш да се записва разговора, да го кажеш в началото и ТЕ няма да го записват(така поне казват).Иначе 99.99% от телефоните разговори в Америка се записват официално.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-04-11 10:05

Мтелците си крият и номера като ти звънят ама познай дали им вдигам вече.

То не бяха оферти за айфони, че нови договори, че чудесии...

Аз ако имам нужда ще отида да си поискам каквото ми трябва. Агресивната реклама ме дразни адски.

[smilie23]
[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivodam   
Дата:   28-04-11 10:13

Тия записи имат ли някаква стойност в съда?


[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-04-11 10:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: n1x0n   
Дата:   28-04-11 10:25

Всичко, което е нужно да се направи, е в началото на всеки такъв подобен разговор, след поздрава, да се казва отчетливо "не разрешавам разговорът ни да бъде записван".

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ogimag   
Дата:   28-04-11 10:25

Аз като трябва да им начуквам канчетата им казвам, че и аз ги записвам. И са доста по-благи. Мога да ги записвам, все пак.

А иначе договори по телефона не правя. Бързо ги отсвирвам.



Публикацията е редактирана (28-04-11 10:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: netLady   
Дата:   28-04-11 10:28

Tokу що отворих сайта на Мтел - нищичко не работи. Никаква справка не може да се направи. Хартиени фактури не идват. Бах ти услугите.
Точно тия като ми се обадят - много се радвам да си записват всичкото, което имам да им кажа. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 10:30

По принцип на мен ми казват че разговора МОЖЕ и да се запише, и то САМО когато им се обаждам за нещо важно. Спорен въпрос някакъв.
Записва се цел секюрити и тренинг, нищо друго. Тоест не могат да ползват записа за друга цел.

Абсолютно никой не ми звъни с думите, че това СЕ записва.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 10:30

Абе живеем си ние в една малка матрица [smilie8] записват те,снимат те с охранителни камери,знаят къде се намираш или си се намирал.
До не отдавна се говорише за имплантация на чип в човешкото тяло... Целта е само една лесен контрол над личноста [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ники1   
Дата:   28-04-11 10:35

Тя тая работа с чиповете тепърва предстои.
Сега я тестват с домашните животни дето уж трябва да бъдат намирани като се изгубят при транспорт по земя или с фърчоплан.......

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ники1   
Дата:   28-04-11 10:41

Имам двама приятели в Глобул.
От тях знам ,че записите служат при спорове с клиент по въпроси на обслужването и жалбите.
Единят от тези приятели на една сбирка/на тежка софра/ ми пусна записи от разговори м/у оператор и клиенти......Записите бяха специално отбрани за категорията "Супер малоумни олигофренясали потребители на ГСМ".

Бедна Ви е фантазията какви идиотщини искат клиенти от операторите....

П.С. Пример от конкретен запис:
Клиент иска Глобул да открие загубен ГСМ някъде в някаква гора дето човека ходил по кърска любов......щото ГСМ-ма бил мнооо скъп и глобул били длъжни да му го намерят.....



Публикацията е редактирана (28-04-11 10:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-04-11 10:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Todd   
Дата:   28-04-11 10:44

не - по нашето законодателство нито видео ,нито снимки ,нито записи нито дететектор на лъжата имат някаква стойност .

Освен ако не са направени с разрешение на прокуратурата .

Абсолютен кеф !!!

Аз ви разправям че правосъдието е без пари вие ми не вярвате ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: nf1   
Дата:   28-04-11 10:47

Записите се правят порави 2 причини:
1. Доказателство
2. Quality assurance & review

но, че си е нагло - така е, и мен ме дразни агресивната реклама, компаниите я практикуват защото така и така плащат за call center - да го използват на максимум. А като се обадиш и никой не ти отговаря насреща...

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: ники1   
Дата:   28-04-11 10:50

Автор: ivanov.10
Дата: 28-04-11 10:41

НЕ СМЕ ДОБИТЪЦИ, А ХОРА И НЯМА ДА НИ СЛАГАТ ЧИПОВЕ.

ТОЧКА.


Точката брато ще я сложат други......
Ние само ще изпълняваме.......

Мъничък пример- повечето заплати минават през банков превод- никой не те пита искаш ли или не.........
Вече има ограничение за големината на плащане в брой- направено е със закон........и на никой не му пука дали ти харесва или не!
За чиповете колкото и да риташ няма да ни се размине.......на нас може би,но на нашите деца гарантирано ще им сложат.............

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 10:57

Дълъг и труден е пътят към цивилизацията, но за сметка на това има и вътрешна съпротива.

Трудно се изкарва колата от калта!

Който не му харесват чиповете - ей го Балкана.

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Lalinda   
Дата:   28-04-11 11:02

Е, да не ви напомням сега, че всеки, който ползва мобилен телефон, САМ СИ Е СЛОЖИЛ ЧИПА.

***

Аз лично, с удоволствие се съгласявам да ми записват всички разговори.
Не виждам разликата и не съм чак толкова честолюбива да се хваля по форумите на кого, примерно, съм го начукала, пък и без това не си седя у дома и не ми звънят или поне не ме намират...

***

По въпроса за чиповете на домашните любимци, бих могла да кажа, че системата за "откриването" им при загубване не действа на разстояние повече от няколко метра... В чипа няма излъчвател. Ако имате якета и грейки с RECCO в тях, за да ви откриват, попаднете ли в лавина, същото е.

Мой познат неотдавна изгуби котката си, която е с чип, след смяна на местожителството си от една в друга страна... В чипа на котката е отразен само стария му адрес, но каза, че го е сменил онлайн и обявил котката за издирване... За съжаление, животинчето в новата среда вероятно се ориентира трудно... Да се надяваме да се намери.

Тъй че, не разчитайте много на тия чипове. Просто, ако някой го намери, най-много да го занесе на място, където могат да разчетат чипа, само че в София, например, не във всяка община дори регистрират чипове...

Като събирам боклуци из зелените площи, научавам какво ли не...
[smitten] [smitten] [smitten]

***

ЩАЗИ рухнала, казват, понеже не знаели какво да правят с информацията, която натрупали.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: chicken   
Дата:   28-04-11 11:04

Единственото, за което служат такива записи е контрол над служителите. Има си хора, дето за това са на заплата, и си слушат ли слушат. После привикват "тийм лидера" (щото ръководител на екип им звучало соц) и го навикват, хвалят, инструктират... После той от своя страна поема децата, дето голямата фирма им промива мозъците и те после се мъкнат изтискани, без пари, ама горди, че работят за едикойси в лъскавия му офис. И живота си продължава.
А, чувал съм, че мобилните оператори и режат клиенти, системно нарушаващи добрия тон по телефона

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Miro__Slav   
Дата:   28-04-11 11:06

Diandimov Хрумвало ли ти е, че един такъв чип може да контролира не само действията ти, но и самия ти физически живот?
Кой има интерес от това? Околните на тебе или тези които искат да те експлоатират за собствени нужди? Май робството ще си се завърне отново...!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: Diandimov   
Дата:   28-04-11 11:14

Бонке о йе, ние сме либертаци, и цялата цивилизация ни вреди щото ни бърка на едното място!

Отговори на това съобщение
 Re: Кретените, които записват разговори...
Автор: lumix   
Дата:   28-04-11 11:42

При монетарната икономика е така,...социализЪМА умря, капитализъм отдавна няма,има потребителско общество, трябва да се потребява, а ако не искаш има и "силови" методи за да те накарат да потребяваш!

18-ти век имаше революция
19-ти също няколко
20-ти още няколко
21-ви ...ами в момента в Африка какво става?

...скоро ще има и в Европа и Америка...споко, хората траят, траят пък накрая ...им писва...[cool]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.