Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: lansky   
Дата:   07-03-11 00:09

някой дали знае дали е решен въпроса с преносимостта на номерата на предплатените карти... и изобщо може ли да стане?

че вдигам на щерката (7годишна) телефона и гледам "ограничена услуга" - връткам от моя на *88 и ме изненадват, че номера е закрит, защото не съм го зареждал 13 месеца... питам можем ли да запазим номера по някакъв начин ако заредим или нещо от сорта... "момент да ви прехвърля" - десетина минути ме "прехвърляха" и после ме сюрпризираха, че "ако никой не ви е купил номера срещу 36 лева ще ви го предоставим отново"... не че детето кой знае колко си ползва телефона - забранено е да го носи в училище (първолачка е все пак), но някак се почуствах силно прецакан - ще обясня защо.... докато ме "прехвърляха" разгледах СМС-ите, които са входящи (изходящи естествено няма) и какво ми направи впечатление....всичкия спам от типа "сподели си метчата, ползвай интернет и бля бля е вътре", но няма нито един смс - нашепващ, че ми изтича примата, или че ако не заредите до ХХ дата, ще ви затрием номера и разни от сорта. Обаче от *88 девойката много държеше да ме убеди, че още от преди три месеца съм получил такива СМСи, като съм си прослушвал сметката винаги ми е казвано кога ми изтича и разни доводи от сорта, че аз видите ли съм пълен идиот и дете, което още срича и знае, че "мама е на 2", а "тате е на 3" от бутончетата на слушалката е извършило чудеса от храброст и изтрило само СМС-ите (но всичките до един), с които МТел ме е уведомил, че аха не съм си платил, а са ми затрили номера.
и понеже Мтел са си прави -да не съм си проспивал срока - щерката вече е с друг номер, но понеже имам и още две прими - чисто емоционално искам да ги метна в някой друг оператор... естествено и те се ползват точно толкова, колкото описаната по-горе та никой няма да се избие за тях, но що пък да висят в точно този оператор, който ме прави на луд.

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: neuromancer   
Дата:   07-03-11 02:06

и да не си въобразяваш, че другия оператор ще ти праща известия?

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: danvan16   
Дата:   07-03-11 08:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: lansky   
Дата:   07-03-11 10:11

не пречи да опитам - а и принципно не чакам на известията, а си слагам напомняния в телефона, просто за тази карта нямах, а и трябва да се научим в България, че "днес като излъжеш мен - утре няма да има кой да излъжеш"

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: danvan16   
Дата:   07-03-11 10:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: Славов   
Дата:   07-03-11 11:05

Всички са един дол дренки .... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: lansky   
Дата:   07-03-11 11:20

danvan16
и аз така - общо взето съм доволен и където съм се съмнявал за нещо - винаги са излизали прави, но да ми обясняват как от три месеца са пращали СМСи - малко ще ме извиняват... нито детето ми е някакъв гений разбиращ от телефони и изтриващ точно тяхните смс-и без спама им... нито пък аз съм неграмотен и не мога да ги прочета баш тези невидими СМСи... а наглостта - 36 лева за да ви дадем номера отново... просто ми дойде в повечко...

интересно ми е що за политика, при условие, че ме улесняват да се махна, вместо да се опитват да ме запазят... но сме в Бг все пак...

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: vinse   
Дата:   07-03-11 11:52

ментел хем са те излъгали хем са ти казали истината.
Излъгали са те като са ти казали, че са ти пратили SMS 3 месеца преди да изтече срока - такива СМС-и не пращат. Не са те излъгали за това, че при всяко проверяване на сметката ти казват датата до, която е валидна картата - при всяка проверка ти казват това. Сумата с, която трябва да бъде заредена примата за да бъде удължена валидността и за 1 година е 15 лева, ако заредиш за по-малка сума валидността се увеличава само с 1 месец



Публикацията е редактирана (07-03-11 11:53)

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: lansky   
Дата:   07-03-11 16:32

vinse
хем си прав - хем не си прав...

и с 10 лева се удължава за 1 година + 1 месец - не е само с 15

иначе уведомяването при проверката може и да го правят, но не знаех, че по някакъв начин съм длъжен да си проверявам и каква сума ми е останала за говорене - не съм тийнейджър все пак да си броя минутките.

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-03-11 16:39

Същия номер ми врътнаха глобул.

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: neuromancer   
Дата:   07-03-11 16:48

че защо да си длъжен, не си длъжен. Само ако те интересува. Ако не те интересува, не би трябвало да се сърдиш че ти е изтекъл номера

Отговори на това съобщение
 Re: може ли примите да се местят към глобул или виваком
Автор: lansky   
Дата:   07-03-11 16:52

естествено, че не се сърдя, че ми е изтекъл номера - сърдя се, че могат да ми пращат спам СМС-и, а да не ми пращат такива за изтичането и после да ми обясняват как са ми ги пратили.

не смятам, че са длъжни дори и смс-и за изтичането да ми пращат, но поне да не лъжат, че го правят, а и както написах по-горе - улесняват ме да им тегля една вместо да ме задържат като клиент.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.