Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: Mec   
Дата:   18-01-11 19:41

Давайте акъл, моля ви се !

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: Mec   
Дата:   18-01-11 19:41

Та въпросната съученичка не бях я виждал нито чувал 20 години.
Миналата година през зимата й се обадих от Белгия по телефона по един тъжен повод и тя откликна по "човешки" и по собствена инициатива направи нещо което беше трогателно ( от моя гледна точка). След това през лятото като бях в София отделих малко време да отида да се видиме по съученически.
Значи идеята ми е да я изненадам за рождения й ден с някакъв подарък придружаващ картичка с някакви положителни пожеления. Подарък изпратен по пощата.
Обаче, въпросът е какъв да бъде този подарък, така че да не стане грешка някаква.
Питам ви вас, щото аз съм доста директен и като кажа нещо точно както го мисля, се получават понякога неочаквани реакции. А подаръкът ще представлява израз на отношение. Става въпрос за положително отношение примесено с изестна доза признателност. Положително, положително ама се чудя колко да е положително.
Абе я да ви дам един пример на едно непремерено положително отношение от моя страна.
Преди много годинки, точно на края на гимназията, една друга съученичка даваше на разни съученици от класа да й напишат по нещо за спомен в един тефтер. След като се бяха изредили най-близките й приятелки и приятели, го дала в час по история да ми го предатат съученичките тоя тефтер и аз да се разпиша нещо. И аз без да му мисля много, много й написах следното:
"Не знам какво друго да ти кажа освен че, за мене ти си Човек !!!"
и го дадох на съученичките да й го върнат.
Обаче след две три минути оная почва да реве с глас и сълзи. Трогнал съм го бил момичето като никой друг и то се развълнувало така че, не могат да я укротят около нея. Реве ама не ще да каже за кво реве. Отиде даскала да види кво става, а тя си стиска тефтера и не спира да хълца. И оня й предложи да отиде да се успокои навън, и тя излезе с приятелката да я успокоява. Хубаво, ама за нула време си изшушукаха че се е разревала след като е видя какво съм й написал. И почнаха да се обръщат разни съученички да ме гледат на кръв. След като свърши часът всички разбраха че не съм я обидил и се успокоиха, ама аз се чудех "на тая па кво й стана сега та реве така". Тя дойде да ми благодари за хубавите думи и каза че никога няма да ги забрави и т.н. Само дето никой не разбра какви са тия хубави думи и пичовете почнаха да се бъзикат после че съм бил голям сваляч и да ме питат кога ще ни е била сватбата с Даниела.
И така си остана да си мисли който каквото си иска, на мене ми беше крайно неудобно да кажа на някого че не я намирам за красива и поради тази причина даже и на нея да й се прииска нещо, няма да й се уреди въпроса.
Та помагайте сега със съвети, какъв подарък да измисля така че, хем да е трогателна изненадата за съученичката ми (за другата, не за ревлата), хем да не вземе да бъде разтълкувано погрешно посланието от някой ревнивец и да си няма излишни ядове заради мене. Научете ме, ако знаете, как да стане най-добре.
Особено ценни в случая ще са мненията от фотографките, ако може да пишат така че да се разбира че са жена, ще е добре. Щото то от никовете не е ясно винаги че дама го ползва.

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: autosvet   
Дата:   18-01-11 19:51

Багер - винаги подходящ подарък.

П.П. ФФ не е Фейсбук!

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: atrifonov   
Дата:   18-01-11 19:54

винтоверт[smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: aeobs   
Дата:   18-01-11 19:55

фейсбук е направен от фото форум имигранти

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: samara   
Дата:   18-01-11 19:57

... багер??? [smilie10] ... не, многокофов нали??? [smilie5] ... или роторен??? [smilie5] ... [ezik] [smilie18] [beer] ... хич и не ме кефи за съученичка, камо ли за подарък!!! [ezik] [smilie18] [beer] ... да не говорим за девойка!!! [smilie24] [smilie3] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: asahi   
Дата:   18-01-11 20:08

Винтоверт или джапанки+вибратор. [smilie5]

В Белгия има супер шоколади. Не се сещам за жена, която не обича шоколад.

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: autosvet   
Дата:   18-01-11 20:09

Е Мес нали е бил ученик преди войната?

А на багерчето като му сложи един хидравличен чук ще се прероди жената. Найш как кърти това нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: samara   
Дата:   18-01-11 20:11

... батка [smilie24] [smilie3] , ... утре мислим да подарим некви супер-дупер бонбони на една за успех, готина е!!! [smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-11 20:15

Мец, глупости питаш! Как може хора дето не ти познават съученичката да ти дадат съвет какво да и купиш? Ще получиш какви ли не отговори и ни един няма да е твоя. Ти трябва да знаеш най-добре какво да и подариш на жената.

Директен си бил.. Ми и аз съм директен. Лошо няма. Ако си искрен ще те разберат.

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: lillia   
Дата:   18-01-11 20:16

Ех, с тоя винтоверт, гадняри, ще ви го върна[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз ти препоръчвам някой сувенир. Все пак е съученичка която отдавна не си виждал. Аз бих купила някаква интересна ваза или някакво саксийно цвете.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: Lalinda   
Дата:   18-01-11 20:34

Подари й часовник.

Иначе идеята за джапанките също не е лоша.

Трябва обаче да са Биркенщок (Birkenstock), най-добре от истинска кожа, но узнай по някакъв начин, бил той дискретен или директен, кой е номерът й и каква е пълнотата на стъпалото й, понеже джапанките се предлагат в три размера пълнота.

Със сигурност ще ги хареса.

Допускам, че би се зарадвала и на всякаква дамска чанта от истинска кожа, пък била тя и на Сисле. Предлагам ти да опиташ с Тексие.

Или пък на шал/фишу в цвета на 2011 г. - орлови нокти (на френски е chevrefeuille, а на английски - honeysuckle). Ще се ориентираш по витрините, примерно, на Диор.
[smilie24]

Един необичаен или дори обичаен фотоалбум също е добър подарък. Например нещо с пейзажи в чернобяло от Брьохе/Брюж. Не й изпращай нищо пълноцветно, on ne sait jamais.

Може и някакво изчанчено портмоне, в тюркоаз или пък ябълковозелено, с ресни, което да привлича вниманието, извади ли го да плати нещо...

***

Не й изпращай в никакъв случай кутия сардини с изтекъл срок (въпреки че, както го научих от една изискана френска книга, наречена "Инверсия на слабоумието", автор Давид Фоенкинос, подаръкът е отличен!) на годност.

Успех!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-11 20:35

Лиле! Да ти припомням ли, че в една тема ти самата каза, че си Лили Винтоверта?

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: lillia   
Дата:   18-01-11 20:39

Иво, аз го казах, ама се нядявах , че никой не е прочел[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-11 20:44

Е аре ся. Нямаш шансове просто [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: atrifonov   
Дата:   18-01-11 20:55

не е прочел ли[smilie18] В нашта държава всичко се чете и записва[smilie3] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-11 21:00

Аз това го подслушах Лиле, не съм го чел. По канала на таксиджиите дето е общ с на куките.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: lillia   
Дата:   18-01-11 21:03

Да, аз често си говоря за винтоверти с Ваньо Танев, почти всеки ден[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: atrifonov   
Дата:   18-01-11 21:06

опа имаме новина[smilie5] Лиле утре да не те споменават и теб в новините[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-11 21:07

Казват шест тира нелегални хеви туулс си внесла..
Най-голямата контрабандистка у нас на инструменти..

С прякор Лили Винтоверта

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: atrifonov   
Дата:   18-01-11 21:09

тук ги преработват и изнасят към близкият изток като софт туулс[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: lillia   
Дата:   18-01-11 21:10

Иво, ни си чул, ни си видял за тая ралта!!![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-01-11 21:12

Е то хубаво ама на другаря Борисов какво да обяснявам? Той човека е обещал и не иска да се излага като президента.

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: lillia   
Дата:   18-01-11 21:13

Ех, да ме види Бойкооооо[thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Подарък за съученичка, какъв ?
Автор: Tonevjr   
Дата:   18-01-11 21:25

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/iadr3495.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2011-01/xtya4389.JPG

http://www.fairyglobes.com/products/tsarevets_waterglobe.jpg



Нещо в този стил, което да напомня за теб.Не е натрапчиво,а е хубаво

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.