Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Цигани в Сандански - селски джаз
Автор: abyser   
Дата:   31-12-10 15:06

За NY съм се дислоцирал в едно вълшебно селце, близо до Кресна - фамилна къща на жената, тъщата и т.н.
Обаче Булсатком-а не е платен (явно) и ми пускат само разни тъпи канали. Викам си: аре до Сандански.
Техномаркет - туй-онуй, да взема някоя-друга скара и печка-духалка, че си става студено, а ще се купонясва... [smilie18] Ще скоча до Сандански да оправя и Булсатком-а. Да, ама там освен кръстопът към основните артерии (Кулата, Благоевград, София), всичко останало са едни малки, еднопосочни улички, със знак (Х) - демек забранени за спиране и още по-малко за паркиране... Коли, поток, страшно, като за 31.12. Виждам знак (Р) и си викам - ще дам 2 леа за 10 мин. и ще си реша проблема.
Стигам до (Р), влизам в него, a там един - циганин ли беше, негър ли - ми посочва място, дето колато трудно ще се навре, камо ли да изляза (110-115 кила човек съм все пак). При условие, че има свободно място поне за 2 коли. Аз му показвам с ръце, че е много тясно и му соча свободните места до него, той ми вдига рамене. Селски джаз с една дума. Врътнах се някак си и се изнизах. Деба боклуците. [smilie23]

Булсатком, ако ме четете, да знаете че заради тъпото движение в Сандански сте назад с някой-друг лев за 2010 - да си ги искате от селския паркинг.
Аз и със стайна антена ще се оправя и ще чуя Дунавското хоро tonight [smilie24] .

Да, вуйно, знам колко мъка има - и по света, и в сайта и навсякъде, където кажеш, ама ми е през дедовия, но за Старият Джим няма значение твоето мнение по въпроса.

Весело посрещане на Нова Година! [smilie24]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Цигани в Сандански - селски джаз
Автор: papi   
Дата:   31-12-10 15:30

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Цигани в Сандански - селски джаз
Автор: kadieva_r   
Дата:   31-12-10 15:43

abyser, пред къщата на родителите ми има къде да се паркира винаги, а са на много удобно място - до автогарата. Пресичаш моста и спираш веднага след него пред къщите. Никой никога няма да ти направи проблем от това. Ромите, които живеят в близост са много свестни хора и няма да ти пипнат с пръст колата. Гарантирам [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани в Сандански - селски джаз
Автор: Adno   
Дата:   31-12-10 15:49

Да беше изминал още 18-20 км на юг (гр. Петрич) и щеше да гледаш Булсатком. Офисът им е на много достъпно място. А утре - 1-ви януари може да гледаш традиционния новогодишен карнавал в Петрич. Програмата започва от 11 ч. на централния площад.

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани в Сандански - селски джаз
Автор: elrisha   
Дата:   31-12-10 16:08

Като казахте карнавал в Петрич - и аз го препоръчвам горещо! Много е готино и винаги е пълно с народ! Ако сте наблизо - отидете и поснимайте! Но се става рано,имайте го предвид! ;))[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Цигани в Сандански - селски джаз
Автор: abyser   
Дата:   06-01-11 00:51

Малеее, много пиян бях като го писах това [smilie18]. Ама се бях ядосал, а и си беше истина де, не отричам [smilie5]
Благодаря за съветите, друг път ще знам къде да паркирам.
На 01.01, привечер, след Шестака в Мелник, се спрях и по Сандански, пих по ракия - 2, хареса ми [smilie6]

Да сме живи и здрави през 2011! [smilie24]
[beer]



Публикацията е редактирана (06-01-11 00:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.