Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Кажете ми, че не е истина това....
Автор: CanoniO   
Дата:   01-12-10 13:44



http://dnes.dir.bg/news/lekari-gorna-oryahovitza-bebe-7533753?nt=9

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: djogata   
Дата:   01-12-10 13:49

Историята нещо не се връзва напълно. Като излезат още и по-достоверни факти, ще можем да мислим дали това е възможно

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: CanoniO   
Дата:   01-12-10 13:50

Всичко е започнало от един подслушван телефон... Там е казано интересното нещо...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: djogata   
Дата:   01-12-10 13:55

Цанонио, че е интересно и гадно - така е, но всичко е някакви недомлъвки и противоречиви факти. Затова казвам, че повече факти са нужни

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: feliz   
Дата:   01-12-10 13:58

"Гинекологът изпаднал в паника и по телефона започнал да обсъжда какво да прави с него."

хе хе хе, ай стига бе...[smilie10] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: tonal   
Дата:   01-12-10 14:01

[smilie2]
"..Майката била бременна от приятеля си ром, но криела от родителите си и учителите"
"...Той й казал, че е родила мъртво дете. Бебето обаче се оказва живо. Гинекологът изпаднал в паника и по телефона започнал да обсъжда какво да прави с него"
[smilie2] На заговор с цел предумишлено убийство май мирише.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: CanoniO   
Дата:   01-12-10 14:03

повече факти са нужни

Няма да има повече факти. Лекарите се покриват помежду си. Никога лекар няма да подлее вода на лекар. Само записа на ДАНС е меродавен...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: feliz   
Дата:   01-12-10 14:05

и за кво им е да го убиват умишлено?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: tonal   
Дата:   01-12-10 14:06

Мерзост невероятна
а после що сме имали такава карма
[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: tonal   
Дата:   01-12-10 14:09

Ами защото фелиз, някои родители с "Южняшки" разбирания са по-склонни на убиство , отколкото да имат дъшеря с "нежелано от семейството" дете. То е печален факт отдавна.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: feliz   
Дата:   01-12-10 14:11

за кво тогава е плакала в полицията по твоята логика?
нали нейните родители не са знаели?



Публикацията е редактирана (01-12-10 14:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: CanoniO   
Дата:   01-12-10 14:18

и за кво им е да го убиват умишлено?

Просто са го оставили без грижи, защото са го считали за мъртво. Колко часа е трябвало да стои някъде, за да го види някаква лелка и да каже, че е живо?
Сега ще скрият и ще фалшифицират всички документи. Ще заплашят 5-6 човека с уволнение - и хоп-майката е луда и си измисля...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: djogata   
Дата:   01-12-10 14:18

Възможно е заговор да е имало, но без участието на майката. И затова после докторът да е звънял на "работодателя".

Но както казах, без факти трудно се говори.

На кого е звънял докторът, когато ги е казал тези неща? Това може да разясни много работи. Само че името не е написано в новините.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: Славов   
Дата:   01-12-10 14:20

Според вас колко време е необходимо на един среден патологоанатом да разбере, дали детето е мъртвородено или е починало в последствие....
Ами ако до 20-тина минути не разбере, да си къса дипломата.... и да си търси друга работа...
В БГ всичко става много бавно и много сложно....

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: мара   
Дата:   01-12-10 14:32

аз лично ИЗОБЩО не бих се опитвала да давам мнение...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: Стефан   
Дата:   01-12-10 14:38

Ами така е то, като не можаха герберите да накарат кмета който издигнаха и с който след това се скараха да подаде оставка, давай сега да подслушваме половината Горна Оряховица, пък дано излезе нещо срещу кмета...[smilie8]

Чудех се дали да не пусна тема за този безобразен скандал който се заформя - да арестуваш 4-ма лекари по такава малоумна постановка, но реших да не пускам, макар да бях сигурен че рано или късно ще се появи такава.
Това си е направо либийски сценарий - заради вътрешнопартийните герберски боричкания го отнасят по най-брутален начин лекарите. Ама този път вече някой трябва да отговаря накрая когато лекарите (най-вероятно) се окажат невинни. Щото не може така с лека ръка по такива скалъпени обвинения да арестуваш доказан специалист в деня в който е щял да поеме родилното отделение в Търново и накрая да минеш с едно извинение. А за журналистите дето побързаха да напишат имената на лекарите (нали не са рецидивисти, че да им крият имената зад инициали) какво да кажем...[smilie4]

Обвинението в предумишлено убийство, забележете, не в немарливост, едно на ръка колко е издържано, но кое е особено тревожното в случая - това с което започнах.

Не виждам как биха могли да убедят някого сега, че разследването срещу кмета на Горна Оряховица стигнал до много лют разрив с Партията не е политически мотивирано!

Този скандал сега като страничен ефект просто демонстрира как МВР е впрегнато да подслушва всяка по-влиятелна фигура в града с идеята да се "хване" за нещо неудобния кмет, който не иска и не иска да подаде оставка и да освободи мястото на по-послушен партиец...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: CanoniO   
Дата:   01-12-10 14:43

И как са изчислили, че някаква майка ще се разражда точно в деня на встъпването на новия шеф? И как накараха лекарите да си оплескат сами документацията?

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: Стефан   
Дата:   01-12-10 15:04

Не знам имат ли или нямат вина лекарите за смъртта на бебето, но обвинението в предумишлено убийство ми е почти толкова абсурдно, колкото обвинението на полк. Кадафи. Това което е по-сериозното в общ план обаче е това как МВР се изпозва за политически цели - след изтеклата информация че шефа на болницата е подслушван заради разследване срещу кмета никой запознат с отношенията на въпросния кмет с Герб няма да може да бъде убеден, че това разследване не е политически мотивирано...[smilie8] Ако и да и е имало действително за какво да го разследват (нямам представа дали има за какво и как се представя реално като кмет, в Г.Оряховица ходя от време на време само, знам само че в Герб са му бесни)[smilie8]

Да не говорим че министъра, ЦЦ, май е лично мотивиран, щото непокорния кмет е негов провал. Сигурно е спуснал директива на подопечните си да правят каквото щат, но да намерят издънка на кмета на всяка цена. Пък цената ние я плащаме - наистина е смущаващо бюджета само за подслушане да е по-голям от бюджета за култура и какво ли още не...
Много му станаха издънките на ЦЦ специално спрямо Горна Оряховица. Преди време пък, заради телефонните измамници от циганската махала на града се беше изцепил че "жителите на Горна Оряховица били свикнали така да си изкарват хляба", т.е. с телефонни измами. Нищо че МВР се размърда по въпроса едва когато от измамниците пряко пострада семейството на зам.кмета пак от Герб, който по-късно си даде оставката заради невъзможност да работи заедно с отлъчения от Герб кмет. И на следващите избори ще искат от горнооряховчани да гласуват пак за тях след такова отношение... Май започвам да се сещам къде ще е най-голямото герберско фиаско на идващите местни избори... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: pif   
Дата:   01-12-10 15:04

Абе глупости, паникьосал се. Тоя доктор реже жива плът със затворени очи и не му дреме ама грам па се бил паникьосал. Със сигурност десетки и стотици новородени са му умирали в ръцете както и хиляди са оживяли от същите ръце. За докторите има влязъл случай - разбирай текущ и приключен случай - независимо жив или мъртъв. Ако доктора вземе да се вайка за всеки умрял в ръцете му първо ще се побърка и второ няма да може да помогне на следващия с по голям шанс за живот. Така, че тея скалъпени истории ... да си ги приказват другаде. Има толкова лесни начини да убие едно бебе пък дори и да го задуши. Никой никога не може да разбере какво е станало. Ако толкоз е искал да не оживее просто е щял да прочисти трахеята 5 минути по късно и готово.
То и аз се паникьосвам като трябва да снимам паспорт и не ми светват светкавиците и званя на някой колега да го питам кво да правя...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: tochnia   
Дата:   01-12-10 15:17

Цитирам:
"Айде стига бе хора!!! В 5 месец е!! Няма развити дробове, бъбреци, сърце!!! Може и някъде по света да е оцелявало такова дете, но шансовете са 1 на милярд. В България не могат да докажат има ли соя в Стара планина камули дали детето е било 20 часа след раждането живо. Освен това непълнолетната майка предполагам, че не е спазвала необходимите предписания при раждане - да не пуши, пие и пр. Това е 100% постановка! Замислете се каква е далаверата на доктори с многогодишен опит да убият умишлено новородено и да си жертват професията, да влезнат в затвора?!?!"

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: tochnia   
Дата:   01-12-10 15:24

И още един подходящ цитат:
" по нашите закони изхвърлен жив плод с тегло под 1000г не се смята за раждане, а за живороден аборт. Ако плодът оцелее 7 дена, едва тогава детето се записва като живородено. А трупът във фризера- еми това си е хладилната камера на моргата в болницата. А и по закон всяко новородено починало до 1мес. след раждане подлежи задължително на съдебномедицинска аутопсия, така че няма нищо странно, че телцето е пратено за такава."

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: feliz   
Дата:   01-12-10 15:28

това според мен си е поредния опит за сензация от страна на журналистите.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: мара   
Дата:   01-12-10 15:39

видяхте ли как в рамките на час с няколко думи тезите се обърнаха на 180 градуса?
е, затова не мога да бързам с мненията. защото знам как се манипулира.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: CanoniO   
Дата:   01-12-10 17:03

Нищо не се е обърнало. И такова нещо "под 1000 грама" няма. На онази баба бебетата бяха 500 и 900 грама и гледахме глупости един месец. Едно дете или е живо, или не е.....

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете ми, че не е истина това....
Автор: feliz   
Дата:   01-12-10 17:45

ми аз от самото начало съм на същите градуси.
Просто не бързам да вярвам на всяка "сензационна" новина и да я възприемам точно по начина, по които им се иска на журналята.[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.