Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 14:18

Вчера в късният след обяд, министершата дошла в Плевенската болница, но не пожелала да се среща с журналисти. На тръгване споделила, че закрива родилно и хирургия в няколко плевенски общини. Ужас, а тя не помисли ли за местинте мангали къде ще се раждат?

Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   07-07-10 14:21

Не е ли инкоГнито? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 14:23

Да, така е, но аз го написах както ми го казаха.

Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: kkkolelo   
Дата:   07-07-10 14:36

а не е ли инвътро ... [smilie10] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: asahi   
Дата:   07-07-10 14:38

Ако е била инкогнито никой няма да е разбрал.
Те журналята какво очакват - за всяко министерско посещение пресконференция с банкет ли да им уреждат?

Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: Vinsent   
Дата:   07-07-10 14:40

Еееееех, едно време министерките се движеха с гръм и трясък. [smile]
Предприятията една седмица се подготвяха за такова посещение! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: asahi   
Дата:   07-07-10 14:45

То нямаше и министерки. Само баба Цола, ама не помня каква баш беше.

Отговори на това съобщение
 Re: Министърката по здравеопазването в Плевен инкомнито???
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 15:39

asahi -Ами за малко намаше да се разбере, но се намери човек да се обади, да каже, че е инкомнито, а не инкогнито, но това е друг въпрос. На другите министри, имаше голяма пи ар информация. Полицията отцепваше района, а на нас ни се напомняше по няколко пъти да сме там, а сега какво? Идва си фантомката тук, разпорежда, се и изчезва. Вероятно се има за богиня, знам ли, може и така да е!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: agop4o   
Дата:   07-07-10 16:08

ако ги дават по телевизията -аман много ги дават.ако не ги дават-що не ги дават[smilie11] .няма угодия

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: ffwd   
Дата:   07-07-10 20:30

Цола Драгойчева - убийцата, която се насираше на партийни пленуми..

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: asahi   
Дата:   07-07-10 20:36

Цветан Цветанов, ако си спомняте, за два месеца смени повечето местни полицейски шефове и обикновено научавахме новините постфактум. Дали е пътувал инкогнито?

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 20:51

ffwd -Заради нея , на времето в плевенският партиен дом монтираха специален асансьор.Днес областният го ползва сам.

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 20:57

asahi - При нас той е идвал няколко пъти, но винаги сме били изветявани.Няма момент в който да е идвал и да не сме знаяли за това.Дори много често сме киснали в кафенетата, до като дойде, но той поне е точен в смисъл, че като се каже , че ще дойде, значи е така. Така е и с другите величия които са идва ли в Плевен, а само шефката на здравеопазването не искаше среща с нас, явно според нея сме прокажени или какво.

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: ffwd   
Дата:   07-07-10 21:09

12356joro, чувал съм и за някаква съветска лимузина (изкопирана от стара американска, естествено) с инсталирана вътре тоалетна чиния за нея. Чувал съм и колко горда е била, когато е убивала политическия елит на България след съветската окупация 1944-та. Най-спокойният и сън бил след собственоръчно извършените убийства.

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: asahi   
Дата:   07-07-10 21:18

12356joro, ако си забелязал Ана-Мария Борисова е малко по-мълчалива от колегите си. Едва ли се е назлобила точно на плевенските журналисти, а и от нея очакваме не интервюта, а работа. В този ред на мисли на мен като данъкоплатец и зрител не ми пречи, че не е дала интервю в Плевен.

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 21:20

ffwd - За съжаление , аз лично много малко знам за нея, но когато е идваля в родния ми град и когато аз съм я виждал, тя беше един дърт парцал.Имаше един момент, когато тя поиска да види площада и се спъна.От този момент тя никога не се показа пред хората на града. До колкото до опусканията и, да имаше такива случаи.Много от величията на онова време са ми разказвали какви ли не пикантерии за нея, при посещенията които е правила.Изобщо аз така и не разбрах, и за какво е идвала?

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 21:27

asahi По принцип аз лично не се вълнувам от това , дали ще даде няколко думи или не, но просто това направи силно впечатление на всички ни. Иначе, аз рядко се вълнувам от тези неща. Надявам се поне в политиката, и в работата си да е читава.Стори ми се някак странно, боязливо посещение.Идва в късен час, на бързо си дава указанията и изчезва! Все пак и нашите хора искат да разберат бъдещето на тяхното здравеопазване.

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: ffwd   
Дата:   07-07-10 21:29

12356joro, ето за нея:

Блаженият сън на Цола Драгойчева - Годишнина от избиването на политическия елит на стара България

Всичката червена измет е такава...


Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: nsirakov   
Дата:   07-07-10 21:41

муу.. докато има толкова хейтъри като теб дереджето и ще е такова...

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   07-07-10 21:44

ffwd - Много ти благодаря, още утре като се прибера, ще го прочета.Сега ще отнасям в дълбоките сънища, че утре ще пътувам.Сигурен съм, че много съм изпуснал от онова време, но сега ще си го наваксам.
Все пак искам да споделя това което ме боли страшно много от онова време.
1969 година, дойде писмо в което се нареждаше на баща ми да освободи родната си къща и двора, защото щяло да се строи блок на това място.Баща ми тръгна по етажите на съвета да се моли за имота си.Тогава един изруд, казваше се Димитров, се изправи и каза:
- До като аз съм тук в тази община, на това място ще се строи.
Да след месец дойдоха цяла армия.Кварталният, партииният секретар на квартала, ОФ председателя, този изруд за когото вече казах и съдия изпълнител.Дадоха на баща ми писмена заповед с която ние трябваше в срок от 24 часа да си напуснем имота.Това бяха две къщи и 526 квадрата двор в един от най - хубавите райони на Плевен.Гътнаха къщите и направиха блока.В него се настаниха предимно бъдещите граждани от селски произход.Няма да обяснявам как се подиграваха на нас гражданите, живяли някога по тези места. От тогава много ги заобичах, че с кеф чаках 10 Ноември, но той много късно дойде, а и като дойде, какво стана?

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: ffwd   
Дата:   07-07-10 22:50

nsirakov, какво предлагате - да реабилитираме (с паметници, примерно) масовите убийци и да вменим вина на техните "хейтъри"?
Браво! [smilie24]

12356joro, моите уважения - вероятно почти всеки от нас пази в семейството си подобни истории, аз съм малко по-малък, но също има какво да разкажа. Имам дядо от Плевен, който е лежал по арестите по време на заграбването на частната собственост (национализация) от червената съветско-колониална измет, защото не е бил съгласен да си даде земите.


Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: nsirakov   
Дата:   07-07-10 23:24

муу - "масовите" ти убийци лежат отдавна в гробовете... но омразата на хейтърите залива форума.... жалко бива те за фотограф, ма като личност не ми правиш добро впечатление... хейтър

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: Lalinda   
Дата:   07-07-10 23:53

Добре де, в тази болница само журналисти ли се лекуват, че да се среща точно с тях?

За лежащоболни журналисти ли става дума?
[smilie10] [smilie10] [smilie10]

***

Фифи, а какво стана със земите на дядо ти, дето не е искал да ги даде?

Моят дядо пък е бил единственият в селото си, който, като си е дал земите, е запазил нотариалните актове, та роднините му си възстановиха земите точно по тях!

Актовете бяха у баща ми. Пък земите му ги върнаха след смъртта му.

Роднините му, в края на краищата ги продадоха отново, вече на новата власт, дето изобщо не е нито съветска, нито колониална, нито изметска...

А твоите роднини пазят ли ги, обработват ли ги?

Ние запазихме символично, в памет на дядо ми, едно лозе в полите на Белоградчишките скали...

Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: Vinsent   
Дата:   08-07-10 07:43

Георги Марков в първите си Задочни репортажи за България описва такова посещение на комунистическа министерка! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Здравната министърка в Плевен инкогнито
Автор: 12356joro   
Дата:   08-07-10 08:45

Lalinda - Не е въпросът дали в тази или в друга болница се лекуват журналисти. Въпросът е там, че всеки един министър или величие когато направи определено посещение в този или друг град, е редно да се срещне и с журналистите, и да си каже тежката дума за което е дошъл.Знаеш ли в твоят град колко такива като мен работят, за да си добре информирана.За да знаеш колко легла в боницата ще се премахнат, колко пътеки ще се отрежат, колко клиники или отделения ще се закрият.Мисля, че още няма такъв гражданин, който да не се интересува от това какво става в неговият град или със самият него.Погледнато от страни всеки би си казал:
- Е какво от това, някакви си там журналисти или полицаи, или какви ли не! Те само се разкарват и си предават важностите.В някои случаи може и така да е , но при нас всяка дума се проверява и се държи сметка за всяка грешка. Дори и снимките ми се оглеждат, за да няма някакъв компромат. Повечето от нас са безпартиини, но има и такива, които си харесват по някоя партия и си държат на това.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.