Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Moже да ви е интересно!
Автор: lipostok   
Дата:   08-06-10 10:13

Писмо до П.


Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 10:35

абе не ми е много интересно. Пак някакви негативизми. На мен от тях ми е омръзнало тотално.

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: lipostok   
Дата:   08-06-10 10:43

ми тва е живота!

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 10:46

животът е това в което си се концентрирал...

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: мара   
Дата:   08-06-10 12:35

изобщо не можах да го прочета. ама няколко дни, преди да ми дойде мензиса, мога да го напиша[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   08-06-10 12:47

Животът е рокенрол!

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: d256h   
Дата:   08-06-10 13:12

Аз успях да прочета писмото.

Написаното е вярно, но полза от него няма. Всички сме съвременници на събитията около нас, в тези години. Всеки може да се оплаква, дори да е прав, но какво от това? Номера е човек да се ориентира и да намира душевно равновесие и удовлетвореност.
Представяте ли си Васил Левски да мрънкоти и хленчи, като Ботевите герои в румънските кръчми вместо, да обикаля и създава комитети?

Както и да е, колкото хора толкова, гледни точки!

Аз мога да напиша подобно писмо също, но то да бъде през очите на сина ми... и знам какво той би написал..


======================

Здравей пич,

Не сме се виждали от 13 години. Тогава страната бавно потъваше в неуправляемост, но това беше и времето на някакви надежди – за подобрение, за промени – които после се изляха в това, в което се изляха. Мама, татко и баба се редяха на опашка за кисело мляко в 4 часа сутринта, защото Луканов ни бил издействал емоции. После заплатата на татко била с еквивалент 6 долара. През това време нашите едва плащали наема на гарсониерата. Обаче мама и татко много се обичали и били задружни, помагали си. Така сега те имат много в сравнение с 1994-1997г. Купиха ни нов голям дом, нова кола и всяка година ходим в Европата на почивка. Мен ме мързи да уча, но мама е твърдо решена да ме прати да уча извън България. Ние със сестра ми си имаме собствени компютри, фотоапарати и велосипеди, а татко казва, че това е супер, защото много деца нямали... Сестра ми е малка и досадна, но и нея я обработват нашите, психически, да ходи да учи в чужбина, за да има готина професия после и тя да печели добри парички. Майка ми все повтаря, че пари с хленчене не се печелят, а с много бачкане... а мен ме мързи ама, ако искам да си купя мотор (а нашите няма да ми дадат пари за това) ще трябва, да науча този смотан немски и английски и да стана финансистче...

Ох, 'айде чао, после пак ще ти пиша, сега отивам да гоня мацките (кифлите) в Мола !

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 13:33

къде ти отиде расистко-курвенската тема?

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: fateful   
Дата:   08-06-10 15:21

Не можах да го прочета, кой има време да пише толкова много и то негативизми само? [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: fateful   
Дата:   08-06-10 15:22


"къде ти отиде расистко-курвенската тема? "

Много бързо я изтриха.

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: lipostok   
Дата:   08-06-10 15:23

Aма сте ми едни гативни всичките!

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: d256h   
Дата:   08-06-10 15:27

целувки май ?

Отговори на това съобщение
 Re: Moже да ви е интересно!
Автор: fateful   
Дата:   08-06-10 15:39

"lipostok

Aма сте ми едни гативни всичките! "

Поне не спираме да опитваме [beer]

Животът е шарен, животът е "box of chocolate, you never know what the f.ck " и т.н.

[beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.