Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Я да не откривам топлата вода..
Автор: насоО   
Дата:   03-04-10 20:20

някой знае ли кои файлове плейва панасоник плазма с вграден СДкард плеър. Мойта мисля е такава VIERA TH-42PA60A. Записах едно ДВД на картата ръгам нъцки. После ХД пак нъцки. Бях убеден че ще е нещо просто, а то май ще требва да се прави нещо[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: yan   
Дата:   03-04-10 20:23

нямаш ли книжка?!

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: насоО   
Дата:   03-04-10 20:28

[smilie18] хвърлих я някъде без дори да я отворя. Викам телевизор кво толкова. [smilie18] [smilie18] баси идиота съм понякога

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: yan   
Дата:   03-04-10 20:36

http://www.panasonic.com.au/products/details.cfm?productID=4607

виж най-долу "Documentation & Downloads"
може да пише...

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: насоО   
Дата:   03-04-10 21:12

бах мааму не е толкоз просто.. ццц требва да ида до техномаркета и ако оня дето ми го продаде още работи там ще го изселя. Вика пействаш и всичко ОК. Трънки.. Сега требва май AVCHD format. Да им го натаковам на тия умници. Като обърна HD филм в това дали още ще бъде HD и не убива ли това цялата идея да имаш HD телевизор пък плеъра му да е некъв сакат[smilie11] И въобще може ли да се обръщат DVD Blu ray i Xvid в този формат без да се преебе нещо[smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: OGIMAG   
Дата:   03-04-10 21:15

http://www.panasonic.com.au/products/details.cfm?objectID=3129

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: Lalinda   
Дата:   03-04-10 21:16

Може пък да не заслужаваш HD телевизор.

Какво означава да изселиш някого?

И да го натаковаш на някой умник?

Не си ли много агресивен... и то само защото си... нещастен?

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: eyeforaneye   
Дата:   03-04-10 21:23

... да не споменаваме ,че завиждаш.
Техномаркет вече е затворил. Дали ще се прецакат утре да не работят?

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: Tonidi   
Дата:   03-04-10 21:52

nasoO , а защо мислиш, че съществуват в природата едни такива устройства наречени HD мултимедийни плеари и чиято цена от порядъка на 1000лв?



Публикацията е редактирана (03-04-10 21:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: yan   
Дата:   03-04-10 22:17

вече са много, много под 1000 лв даже

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: нАСОО   
Дата:   04-04-10 01:45

Автор: Lalinda

Какво означава да изселиш някого? - означава да ида и да го питам в очите що ме излъга само и само да си купя нещо. И после взависимост от реакцията му да го нарека с 1000 обидни думи, да повикам шефа му, да ги заплаша че ще ги съдя за подвеждаща реклама и т.н. докато не предложат начин да оправим нещата или докато ми мине. Ако го видя че е просто заблуден пак ще го опсувам, но нема да подхождам злобно.

И да го натаковаш на някой умник? - това вече е ако той почне да опорства и да си мисли, че ще ме отсвири

Не си ли много агресивен... много и то чак пяна ми избива от устата, но само понякога. В останалото време гледам да правя добро на хората и очаквам поне малко от тях.


и то само защото си... нещастен? и то много, но това кво общо има. Бачкам по цяла седмица, грижа се за още хиляда неща, не мога ли да гледам един филм в събота? Вече не правят и филми де да стават за гледане. Един приятел ме зариби по един филм, записа го и аз реших, че като е Великден няма да бачкам и ще се помотам малко. Ходих на манастир, ходих до Луковит накрая се прибирам и викам чакай си пусна филм - опаааа изненада. А си знаех да взема по евтиния модел без плеър, но майка ми "виж сега кво ще купуваме допълнителни работи, пък кабели да висят, 21век ние ще се правим на майстори" идиота кима одобрително и аз никога уж не се деля от акъла си, склоних и ме врътнаха. От това повече ме е яд околкото от тъпия телевизор или парите за нов плеър и т.н. Направо съм бесен. Баси дивотията требва постоянно да си нащрек. Стана ми съмнителен още като каза, че Плазмата била морално остаряла технология и само в музейте я имало.. И почна да се подсмихва ехидно в стил ае не ставай смешен, като му казах че си искам плазма.

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: Diandimov   
Дата:   04-04-10 05:44

Ти що си купуваш плазма телевизор?

И въобще - телевизор?!

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: jino   
Дата:   04-04-10 06:54

Автор: Lalinda
Дата: 03-04-10 21:16

Може пък да не заслужаваш HD телевизор.


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Какви ли грехове изплащаш Насоо [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: jino   
Дата:   04-04-10 07:00

Мдаа ,всеки си заслужава телевизора ![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: princess_Lia   
Дата:   04-04-10 08:58

НАСОО, моят е Филипс и LCD, но не е там работата. Работата е, че е HD, но не съм забелязала да конвертира филмите в HD. Квото му пуснеш, това показва. Имаме телевизии, които са HD и са съответно ефирни или кабелни, и такива, които не са. Примерно 1 програма като ефирна е HD, но ако я пуснеш по кабела, си е най-обикновена.
Иначе книжката е на самия екран.

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: Tonidi   
Дата:   04-04-10 10:07

yan, те и цифровите фотоапарати са вече по 100-150 кинта, чудя се що ли има балъци дето се набутват с 1000 че и повече за същото...

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: OGIMAG   
Дата:   04-04-10 10:43

Tonidi- гледам 1080p и със 5.1 звук (и двете истински) за пет пъти по-малко пари отколкото си написал. На една голяма плазма. И смея да твърдя, че качеството е на ниво. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-04-10 10:46

насоО написа:

> бах мааму не е толкоз просто.. ццц требва да ида до
> техномаркета и ако оня дето ми го продаде още работи там ще го
> изселя. Вика пействаш и всичко ОК. Трънки.. Сега требва май
> AVCHD format. Да им го натаковам на тия умници. Като обърна HD
> филм в това дали още ще бъде HD и не убива ли това цялата идея
> да имаш HD телевизор пък плеъра му да е некъв сакат[smilie11] И
> въобще може ли да се обръщат DVD Blu ray i Xvid в този формат
> без да се преебе нещо[smilie9] [smilie9]

Ами то винаги има накаква загуба на информация, ама от xvid в друг формат надали ще е фатално. Напиши в Гугъл Total Video Converter. Цонвертира в какъвто формат искашш.

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: lillia   
Дата:   04-04-10 10:49

Кви са тея панасоници бре[smilie18]

Моя пък си има дистанционно и е цветен[ezik] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: Tonidi   
Дата:   04-04-10 10:51

Оги, имам D200 с 17-55/2,8 ,10Mp , имам и сапунерка 10Мп, а познай дали няма разлика в снимките

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: Todd   
Дата:   04-04-10 10:55

Язе си гледам CRT ... по едно време се бях залетял като луд за някакви ЛЦД-та или плазми но ми мина ...

Имам си два 29 инчови сандъка - работят си безукорно !!!

и 16:9 имат и още 1000 екстри коитоми служат единствено да се фукам кога дойде некой на гости ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Знам в един магазин и един останал филипс от последните CRT бижута - най върховият модел за 600 лева .А беше 1200 някога .

Та мога да пощурея да го купя или спокойно да почакам кога 40 инчовите станат на неговата цена ...

А и вече се запролети - няма как да ме накарат да се прибера в някакви стай и да се пуля в него поне до края на октомври ....


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: OGIMAG   
Дата:   04-04-10 11:42

Щом на киното се разочаровах от картинката и звука на "Аватар"...

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: насоО   
Дата:   04-04-10 12:15

е сега намерих книжките и изрично си е записано че плейва jpg и видео AVCHD, обаче само с файловата структура която излиза от камерите Панасоник. Вадиш картата от камерата и бухаш в ТВто да гледаш. Т.е. и да конвертирам файла, трябва да си играя да му докарам файловата структура, което ще ми затрие доста време ако въобще успее. И всеки път трябва да внимавам какъв файл конвертирам, с какви атрибути, къде го слагам))) Май няма да се занимавам ми ще си купя един плеър и без това имам усилвател с 6+1 колони и компонентен вход и изход и ще навържа всичко как го дават хората. Или пък ще ходя на кино[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: eyeforaneye   
Дата:   04-04-10 13:12

Само си търсиш оправдание...
Въри пазари... после ще почерпиш както си му е реда. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да не откривам топлата вода..
Автор: cade   
Дата:   04-04-10 13:26

plasmata E moralno ostarqla, ili pone ne e za HT

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.