Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: НАСОО   
Дата:   22-03-10 09:23

по принцип съм патриот и гледам да си купувам от местните, но некой неща ги няма тука или искат безумни цени и вчера вечерта си взех една печка за кола. Гледам всичко ток и жица, човекът праща до БГ, има цена за шипинг, но кога да платя - цъкам, цъкам и хоп излиза ми че са налични и други методи за плащане и метод "Pay upon pickup" ми е маркиран с натиснат радиобутон. Колкото и да цъках, квото и да правих не мога да го размаркирам. Дали е от браузъра или има нещо гнило?

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: bgprinter   
Дата:   22-03-10 09:34

"по принцип съм патриот и гледам да си купувам от местните"

"Колкото и да цъках, квото и да правих не мога да го размаркирам"
Това е защото Ибей разпознава патриотите, когато искат да извършат предателство.

Остани си патриот [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: НАСОО   
Дата:   22-03-10 09:35

[beer] [smilie25] [smilie25] [ezik] [smilie18] разкрили са, че съм сеуянин[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: Diandimov   
Дата:   22-03-10 09:37

Има доста неясти работи в написаното от теб.

Какъв радиобутон?
Какъв Pay upon pickup?
Каква печка за кола?!

В Ebay като си харесаш нещо, натискаш Buy it now. После натискаш Commit to buy. После те завежда на страницата на PayPal, влизаш си в акаунта, плащаш на човека и чакаш да дойде пратката.

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: НАСОО   
Дата:   22-03-10 10:27

радиобутон се вика на кръгчетата в които като цъкнеш се появява точка и съответно е маркиран или цъкаш и точката се маха и остава празно кръгче. Поне така им викаха в книгите които четях някога да правя страници.

печка за кола е устройство, което дърпа гориво от резервоара и грее купето, като влезеш да ти е грейно зимата. Тази която спечелих на търг, грее и водата на двигателя, да можеш да тръгнеш веднага и да имаш парно за да не ти се изпотят стъклата. Може да се пали с дистанционно, с смс, таймер и т.н. Тука във Вебасто и искат 3 и нещо бона. Втора ръка върви 700-1000, а на мене ми стъпва 450лв + 40лв доставка. Но ако успея да я докарам. Спечелих търгът, натиснах да ми мине на engish че от тоя немски капка не отбирам, после pay it now, показва ми цената и шипинга, после цъкам commit, и ми излиза other payment methods are available и там шибаното pay on pick up маркирано. Натам не продължих, защото ми мина през главата да не платя и немеца да каже ела са си го вземи. Май нещо е объркал като си е пускал обявата? Незнам една дума на немски да го питам кво става. В крайна сметка ако никой не знае как да оправя нещата, ще потърся някоя колежка да му драснем мейлче

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: SLR   
Дата:   22-03-10 10:34

"Pay upon pickup" може да е валидно само за Германия, така че виж дали някъде не се уточнява.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: Diandimov   
Дата:   22-03-10 10:38

Питай го на лични, може и на англииски предполагам. Щото наистина може да е само pick up.

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: b0gdanov   
Дата:   22-03-10 10:40

дай някой линк или снимка, за да видим точно за какво става дума, че и аз нещо не разбирам

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: krassenov   
Дата:   22-03-10 10:45

ако на немски пише:gegen abholung-трява сам да си го вземеш(печката)

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: НАСОО   
Дата:   23-03-10 15:44

хванах една колежка да му драснем писъмце и тя такова делово го написа, все едно праща питане до Комисията. Направо съм сигурен, че човечеца ще се сбърка кво става и няма да отговори.

Отговори на това съобщение
 Re: Да питам някой светнат в И-бейските врътки
Автор: Amigo   
Дата:   23-03-10 15:49

абе заглавието все ми стои някак като "библейските врътки" [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.