Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 ББ, ти бащице наш!
Автор: djogata   
Дата:   19-03-10 16:35

"Всичко, което успеем да скатаваме, отива за хората, каза Борисов и добави, че никой повече не се е грижил за тоя народ."

Б.Борисов

http://news.ibox.bg/news/id_1365112096

Тук вече засенчихме легендата за Робин Худ! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: kkkolelo   
Дата:   19-03-10 16:48

Премиерът Бойко Борисов получи голямата награда на Фондация „Искам бебе".


Това в ръцете му прилича на инкрустиран уй ... [smilie5]

P.S. Погледнете коментарите ...:

Фондацията вече се казва: Искам бебе от Бойко Борисов!

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: мара   
Дата:   19-03-10 18:03

бе не прочетох новината...ама анонсът кефи.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: jekopj   
Дата:   19-03-10 18:05

...Тоя човек няма ли работа та само обикаля нагоре-надолу?[smilie11] [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: boni   
Дата:   19-03-10 18:20

Един познат, който е доста близо до Бойко, ми обясни днес, че Бойко имал фикс идея да остане в историята като човекът, който е извадил България от калта. Не го интересувало нищо друго и правел всичко възможно като играч да доведе играта до край. Много се ядосвал като се допускали грешки. Подкарал яко всички дори и от Герб и бил затегнал много нещата да няма издънки, корупция, далавери и т.н.
Дори негови приближени мрънкали в момента, че ги е стегнал много и правел яки проверки в държавния сектор.
Каза също, че имало наистина огромни далавери от предишното правителство, особено с приятелски фирми и държавни поръчки, някои от които в безумни размери и много нагло скалъпени.
"Той е соло играч и се е вманиачил да се докаже в тая игра с цената на всичко. Такава му е натурата. Не мога да го разбера дали играе заради самата игра и за да се докаже и дали ще издържи, защото около него има бая народ, който вероятно ще го изпорти"

Аз мисля, че няма лошо да се доказва, ако това в края на краищата е в полза на страната.
Днес бях свидетел как разкараха един катун просяци от Орлов мост и ги натовариха в полицейски бус.
По улиците забелязвам доста полиция.
Няма да е зле да се поразчисти накрая.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: мара   
Дата:   19-03-10 18:23

бони, откак е избран, аз именно на месианската му мания разчитам! нищо, че не съм го избирала, не съм му се радвала и доста съм се веселила покрай тая му мания.
...и бих го подкрепила.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: boni   
Дата:   19-03-10 18:32

Абе при всички положения го предпочитам пред мазната тройка Сергей/Доган/Симеон.
Сергей като го видя с мазната му усмивчица и лошо ми става. Наглеца му с наглец. Оляха се до ушите с еврофондове и кражби.
За Доган пък въобще не искам да споменавам, цялата му организация е мафиотска и насилническа, имах някакъв допир с регионални ДПС активисти - е пълни мафиоти и рекетьори са и то супер нахални, да ти се доповръща!

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: J0R0   
Дата:   19-03-10 18:50

Нямат значение мотивите, важен е крайният резултат.

Навремето пиратът Морган, страшилището на моретата превзема и плячкосва Панама.
Непревземаемата крепост. Превзема я с два кораба пияни дегенарати, решени на всичко.
Кралицата, като вижда че със сила не може да удържи колонията, решава да го накара да работи за нея, прави го благородник, дава му поста губернатор на Панама и Морган за кратко време прочиства региона от пирати. Остава в историята, като човекът въвел ред и справил се с престъпността.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: oleven   
Дата:   19-03-10 18:52

boni, много близък човек в МВР каза същото ама още преди изборите, че точно на това разчита от него.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: kkkolelo   
Дата:   19-03-10 19:07

Наглеците от БСП даже и дума не казаха на избирателите си аджеба защо така са загубили, а само се оправдават и при възможност контраатакуват ...

Дано Бойко успее в добрите си намерения ... щото винаги съм си мислил за власта още от римско време - не е ли заинтерисуван апарата я с добри възнаграждения, я да бъркат в меда ... в един момент ще му скроят шапка ...

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: georgi969   
Дата:   19-03-10 19:12

Какво беше казал оня китаец за котката-не е важно дали е черна или бяла, важното е да лови мишки.
Та така е и сБорисов.Мотивите са без значение-важното е да има ефект.И май наистина за първи път наистина се прави нещо реално,а не само празни приказки.И дано неговите хора да не го провалят.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: matataupa   
Дата:   19-03-10 19:26

Интересно как едно изказване от Бони сменя тона и настроенията.

Дали народа чака сламка, да се хване на нея или е доверчив, та знае ли се?

И аз не мога да реша

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: boni   
Дата:   19-03-10 19:30

Аз преразказвам това, което чух от познат, близък до Бойко.
Дали е така или не е и какво ще се случи не знам. Надявам се само.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: vassilk   
Дата:   19-03-10 19:42

Антон Генадиев-Санжето най-големия нарко играч за южна България, "работи" до нас,на 20 метра от 4 РПУ -що не го проверат него , вместо да взимат 38 процента от пенсиите на работещите пенсионери.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: Lalinda   
Дата:   19-03-10 19:49

Е нали уж у нас пенсионерите се пенсионират, защото не можели повече да работят, изхабили се били, били болни и т. н.

55 % тук са се пенсионирали преди достигане възрастта за пенсия. От какъв зор?

Виждали ли сте някъде по света работещ пенсионер?

Аз лично не съм.

***

Обаче съм от малкото гласували няколко пъти за ББ.
[ezik]

Тия, които не са гласували за него, нямам право да го критикуват.

Да си критикуват Иван Костов, примерно.

Къде дават така?

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: samara   
Дата:   19-03-10 19:51

... да бе, новият месия, един вид [smilie24] [smilie5] ... що ли не се връзвам на това, може да е щото просто съм безбожник, не знам [smilie3] ... а може вече просто да имам имунитет към обещания [ezik] [smilie5]
... и като резултат дотука, от преки наблюдения, мисля [smilie21] ... стана даже по-страшно отпреди, факт прочее !!! [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: alsash   
Дата:   19-03-10 19:51

Бойко е пич....аз съм за![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: oleven   
Дата:   19-03-10 19:51

vassilk, пиши на Бойко [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: georgi969   
Дата:   19-03-10 19:52

vassilk работодателите на работещите пенсионери трябва да бъдат облагани с по-висок данък.Рабтещите пенсионери свалят заплатите на работещите млади и заемат работни места които иначе биха ги заели млади хора.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: oleven   
Дата:   19-03-10 19:54

samara, естествено криза е , айде повярвайте най-накрая

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: samara   
Дата:   19-03-10 19:56

... alsash [smilie8] , ... сори батка, ама ти си точно толкова смешен, колкото и той [smilie8] ... бъркате некъде идеята, факт [smilie24] [smilie5] [beer] ... не ви разбираме, ние простолюдието, ако и да сте близки до нас по дефолт !!! [smilie19] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: imitev   
Дата:   19-03-10 19:57


Georgi основната част от масата на младите хора в БГ не искат да работят.

Който от тях иска - работи. Другите си търсят оправдание...

Пенсионерите работят защото няма кой да дойде на тяхно място, а освен това имат и нужда от пари.

Я ми кажи кой 19 годишен ще се цани за нощен пазач (кой да ходи по кръчмите, докато баща му е нощен пазач).

Или коя 19 годишна ще работи като чистачка в хипермаркета?

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: oleven   
Дата:   19-03-10 20:00

samara, нещо лозунгово го раздаваш да не взимаш пример от президента [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: samara   
Дата:   19-03-10 20:00

oleven , ... поварвай ми искам, ама не мога да повярвам на човек с една трета речник и езикова култура на моята [smilie8] , ... хем аз съм само един глупав миньор, тоест тъпо парче !!! [ezik] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ, ти бащице наш!
Автор: alsash   
Дата:   19-03-10 20:02

....стой и гледай........абе?...да не си комунист?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.