Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 И пак за кучетата и хората
Автор: Amigo   
Дата:   04-03-10 13:38

Жена, нападната от кучета, падна и си счупи прешлени
04 март 2010 / News.dir.bg


Млада жена е със счупени прешлени в смолянската болница след нападение на глутница кучета.

Това съобщи пресаташето на Многопрофилна болница за активно лечение в Смолян Анита Чолакова, цитирана от "Фокус". Инцидентът е станал вчера в 6,30 сутринта.

27-годишната Емилия Чекичева тръгвала за работа. Тя тъкмо излизала от блок КЦ- 25, когато пред входа я нападнала огромна глутница. Няколко от четириногите се нахвърлили върху нея и жената паднала по гръб.
„Аз паднах, а те скочиха върху мен. Изкрещях силно и те се разбягаха. Никой не дойде. Аз полека станах, прегъната на две се качих горе в апартамента. Легнах. И бях до там. Изведнъж спрях да си усещам краката, не можех да мръдна въобще. Обадих се на майка ми по телефона. Тя си беше на село, в Букаците. Оттам тя се обади на вуйчо ми. Той дойде да ме види и веднага викна Бърза помощ”, разказва Емилия.

Екип от Спешна помощ откарал жената в МБАЛ "Братан Шукеров", където лекарите установили счупване на прешлени. Сега Емилия е в травматологичното отделение напълно неподвижна.

Тя смята да съди общината за това нападение, защото местната управа има грижата за безстопанствените кучета.
„Ще се опитам да направя нещо, поне други хора да не пострадат след мен! Има и малки деца в този блок. Някое от тях може да нападнат и осакатят. Това ми се случва за втори път. На същото място миналата година лятото ме нападнаха, но тогава се отървах без нищо. Докато сега ме оставиха на легло”, казва още Емилия.
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: El_Fuego   
Дата:   04-03-10 13:46

Дофтуре, тоя филм вече сме го гледАле неколкократно. Краят винаги е един и същ.

Очакваме включване от редовните кучелюбци във форума, после от кучемразците, после да идва горския (a.k.a. admin) и да изгони всички от гората.


Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: feliz   
Дата:   04-03-10 13:50

ех, къде са виетнамците?[smilie8]



Публикацията е редактирана (04-03-10 13:51)

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: Amigo   
Дата:   04-03-10 13:52

абе какво трябва да се случи, за да се вземат мерки срещу бестопанствените помияри - ей това не мога разбера! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 13:56

ми никой не може да разбере. ама кат се е почнало с разните дейности, може и до глутниците да се стигне. ако не друго, мое да внесат малко виетнамци.

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: feliz   
Дата:   04-03-10 14:01

Маре, те всичките са У Полша [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 14:03

ми начи само требе се командироват. платени пътни, храната - тук е, само требе да си я наловят[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: El_Fuego   
Дата:   04-03-10 14:04

Автор: Amigo
Дата: 04-03-10 13:52

абе какво трябва да се случи, за да се вземат мерки срещу бестопанствените помияри - ей това не мога разбера!




Трябва да се обяви парична награда за трофеен комплект от чифт уши, минимум 3 крака и опашка.
От всяко псе, което не е свързано посредством някакъв повод с двукрак стопанин.

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 14:07

а, да бе...парична награда...че те чаветата от махлата ще донесат и краката на стопаните, бе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: feliz   
Дата:   04-03-10 14:08

Ако хората чакат Общината или не знам кой си да ги отърве, може да бъдат изядени накрая. Саморазправа му е майката. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: Императорът.   
Дата:   04-03-10 14:12

Да ги съди поне за 4 000 000 - крайно време е тая т.нар. "държава" да разбере, че не може помиярите да са по-важни от хората !!!!

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 14:15

таньо, аз обичам животни...не мога да ходя да трепя кучета, дето си седят и ме гледат с едни кучешки очи. виж, ако ме нападне, там работата е друга. и няма нищо общо с обективните дадености, а с чисто субективните нагласи. мога да утрепя нещо, което скача и ме напада. или детето ми. вероятно и някой друг. ама да знам, че хипотетично едно животно може да нападне някого, и да му светя масълцето ей така на...? виж, това не мога да направя. то затова трябва да си има инстанции. инак се превръщаме нечовеци.

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: feliz   
Дата:   04-03-10 14:25

Автор: мара
Дата: 04-03-10 14:15

таньо, аз обичам животни...не мога да ходя да трепя кучета, дето си седят и ме гледат с едни кучешки очи. виж, ако ме нападне, там работата е друга. и няма нищо общо с обективните дадености, а с чисто субективните нагласи. мога да утрепя нещо, което скача и ме напада. или детето ми. вероятно и някой друг.
=====================================
Маро, точно това имах предвид. Естествено, че не мога да се въоръжа с пушка и да хукна да ги стрелям наред. Но ако се случи нещо подобно на мен или детето ми, вЕрвай ми всичко хуманно в мен ще умре и не знам как, но ще се саморазправя.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 14:27

е, по тоя въпрос мисля, че никой нема да седне да спори[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: lakosta   
Дата:   04-03-10 14:36

дайте инфо за подходяща отрова[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: 798099   
Дата:   04-03-10 14:42

Amigo, само трябва да нахапят ББ или ЙФ, или още някой от "властимащите". Тогава само стой и гледай - за 3 дни няма да остане куче!!! Независимо стопанствено или безстопанствено. Ще ги забранят със закон![smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: papadok   
Дата:   04-03-10 14:47

И какво смяташ да правиш с отровата, lakosta ?

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: slivenski   
Дата:   04-03-10 14:49

Нека Бойко набие кучетата и те ще се откажат да нападат хората... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: Vladimir666   
Дата:   04-03-10 14:53

Тук в квартала си имаме глутница. Няколко пъти ме нападат много рано сутрин към 6 или късно вечер. Иначе през деня са ок. Последният път бяха около 10 и ми скъсаха панталона. Добре, че бях с туристическите обувки и шутовете по главите помогнаха.
Към кой мога да се обърна да дойдат да ги приберат, за да не умират?

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 14:54

ЕКОРАВНОВЕСИЕ, ЗООМИЛОСЪРДИЕ...ИЛИ КАКТО там НАПОСЛЕДЪК СЕ НАРИчТ.

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: lakosta   
Дата:   04-03-10 14:56

papadok - Ще почерпя едни приятелчета! Едното едва го свалих от едно момченце - пети клас![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: мара   
Дата:   04-03-10 14:58

недей с отрова. опасно е за околните. може да бъде направо непредвидимо...

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: emovla   
Дата:   04-03-10 14:59

Vladimir666: Никъде.
Освен ако:
1) не ги подушиш, за да разбереш дали са кастрирани.
2) да си набележиш точно кои са агресивните, доказателствен мат'риал
3) да успееш да накараш ЕкоМанафите да дойдат в работно време и да им покажеш псетата от т.2

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: slivenski   
Дата:   04-03-10 15:02

Допреди две-три години около нашия блок се разхождаха само един или два песа.

Сега са поне десетина и обикалят на глутница, без да броим гастролиращите помияри, които минават, правят патаклама с местните и отминават...

Миналата година бяха захапали една котка на улицата, едва я отървах от зъбите им...

А преди два дни едно псе започна да ме лае, неговата кожа! Както си минавах и започна да ме лае... Обърнах се и тръгнах заплашително към него... Подви се и избяга... [smilie21]

Но май ще се купува спрей против кучета... [smilie8]

Няма какво да си говорим тинтири-минтири.

Уличните песове се проблем. Общината не прави нищо.

Затова понякога на някой хапан, гонен, уплашен - той или негов близък - му писва и хвърля салама със стрихнина на глутницата...

Кучетата са сладки, но хората са по-важни. [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (04-03-10 15:06)

Отговори на това съобщение
 Re: И пак за кучетата и хората
Автор: НАСОО   
Дата:   04-03-10 15:04

на един познат му захапаха детето. След една седмица ченгетата му тарашиха апартамента до основи, че в квартала не останал жив помияр и някой се обадил на екоравновесие. Не си призна дали той ги е избил, но имаше десетина трупове на кучета из градинката.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.