Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: ivenchev   
Дата:   17-02-10 16:34

Нямам предвид на членове от семейството или фототапет от едно време, а фотография, която стои наред с картини ... като предмет на изящно изкуство. Било Ваша, било подарък, било закупена ...

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: marchello   
Дата:   17-02-10 16:35

да, имам 4 [smilie5] /мои, разбира се/ [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: Nushenceto   
Дата:   17-02-10 16:35

аз имам три подарени снимки в рамки от един приятел фотограф-много хубав подарък е това да [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: asahi   
Дата:   17-02-10 16:37

Засега не. След ремонта ще имам.

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: alsash   
Дата:   17-02-10 16:42

МДААааааа.....[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: ivenchev   
Дата:   17-02-10 16:44

Въпросът ми е провокиран от една случка преди месец и нещо.

Присъствах в една галерия на едни "Радини вълнения" по повод на това, какво да се купи за подарък на някого (за офис) ...

В един момент вариантите бяха сведени до 2 - фотография или картина ...

Консерватизмът надделя и отидоха в друга галерия да купят някаква ваза ...

Тук "на село" е така. Как е там, при Вас?

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: d256h   
Дата:   17-02-10 16:45

У дома е пълно! Затова се принудих да си купя 37 инчов телевизор за да го направя цифрова рамка, да мога да си въртя в слайдшоу няколко хилади снимки, а не да ми стоят в харддиска и да 'прахолясват' там...

Всички снимки си ги поръчвам 20х30, щото дребосъка ме дразни..... много си обичам стеничките у дома!

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: _alice_   
Дата:   17-02-10 16:50

и ние с Румен си имаме, засега само 1 снимка в нашата стая.
като се преместим в нашата си къща планираме да сложим повечко снимки по стените. [smilie5]

А за снимката, Румен я правил, дори спечели награда с нея, пък на снимката са група приятели от форума, включително и моя милост [thankyou] [thankyou] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: d256h   
Дата:   17-02-10 16:54

Мисля че предложението на ZED за печат върху тъкан е доста привлекателно, от кога си мечтая да си направя един автопортрет-билборд и да си го качна зад гърба, на стената в офиса!

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: Ginka   
Дата:   17-02-10 17:09

да , имам, и в тоалетната даже[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: Императорът.   
Дата:   17-02-10 17:13

Само една - на нея е изобразена Ивет. [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: MarinY   
Дата:   17-02-10 18:08

Да, имам. И все мои. И по разни поводи подарявам в рамка. Учудващо е колко високо хората оценяват такъв жест, но лично, трудно биха дали пари "за снимка".
Като се замисля, и аз много пъти съм искал да си взема нещо, което ми е харесало от изложба или галерия, но цената от 500-1000-2000 и нагоре доларчета, винаги ме спира да го направя. (... че нали и аз ги правя същите ...[smilie18] Ще си я изработя без пари). Да, ама не.
Та си закачам моите опити.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: мара   
Дата:   17-02-10 18:11

имам 2 семейни и тая:
https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/ptmh5837.JPG
http://photo-zona.net/images/user23808/album5022/large/1239701985_fhdv3725_2009_ravnovesie_dyrvo_fot

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: kadar   
Дата:   17-02-10 18:48

asahi....................пак ли ремонти бе баце ?

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: Lalinda   
Дата:   17-02-10 19:56

У нас имаше само една, която ми подари грузинец в Ленинград - на нея са заснети колоните на Казанския събор и има някаква особена състаряваща обработка (снимката е във формат 30 х 40).

После се появиха и няколко мои - участвах в една изложба в Боженци. Другите се продадоха, а тези дори не бяха изложени, плюс една раковина върху напукан паваж, пак от задания от курса ни по фотография (Паралакс).

Преди години купих и три фотографии от Румен Димитров, от една негова изложба в Алтера, заедно с други фотографи... На шоколадово паспарту (също заснети на филм), в доста големи формати... Единият кадър е от порутена къща в Гьочкеада, другите са от Мюнхен.

Разбира се, имам предимно картини, подарявани ми от разни познати художници - едната е от французойка, която бе поразена от историята на българските медици, та като ги освободиха, ми подари картината в знак на преклонение пред твърдостта им... Картината представлява разкъсан от вятъра божур... Но и съм купувала доста...

Помня, че като се връщах от Ленинград, след докторантурата си, носех в ръка няколко празни рамки, а митничарите попитаха КЪДЕ СА КАРТИНИТЕ, та им ги показах и тях!

Друго от Ленинград насам не съм носила, за разлика от останалите българи, които пращаха цели контейнери с мебели... Но може пък здравата са търгували... с кожуси и маратонки.
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: feliz   
Дата:   17-02-10 20:06

Аз нямам за съжаление, но скоро ще се поправя.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: thingfish   
Дата:   17-02-10 20:15

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/ahha2437.JPG
http://www.egodesign.ca/_files/articles/blocks/3300_micj_jagger_rolling_stone.jpg

ей тая се мъдри на една от стените, пък картини бол

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: danvan16   
Дата:   17-02-10 20:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: MarinY   
Дата:   17-02-10 20:19

Темата е за фотографии. Никой не пита, колко мецанатствате с подарени ви картини.

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: niagara   
Дата:   17-02-10 20:27

имам мои[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: ivenchev   
Дата:   17-02-10 20:32

Всъщност има още една причина за моя въпрос. [smilie3]

Забелязах наскоро, че тръгна "мода" да се правят календари със собствени снимки за подарък/промоция/... Добре.

Все пак не смятате ли, че ако считате нещата си за "по-арт", истински тест би било продажба на отпечатъци на Вашите фотографии в галерии или примерно през мрежата?

Забелязвам (в тема от форума), че доста съфорумци имат собствени фотографски сайтове/блогове в които предлагат услуги за фотографиране, но сякаш не виждам предложения за продажба на вече заснети кадри.

Какво мислите по въпроса във връзка с това бихте ли купили, купували ли сте и имате ли/подарявате ли фотографии като предмет на изкуството - в рамка и т.н.?

Лично аз нямам амбиции в тази насока но смятам, че един хубав отпечатък в подходящо паспарту и рамка би било доста елегантен подарък ... за някого или за себе си дори.

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: ivenchev   
Дата:   17-02-10 20:34

Моля не ме гризете за думичката отпечатък - така ми дойде ... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: ALBIREO   
Дата:   17-02-10 20:34

Лалинда кефи... [smilie18]

Аз имах. Мои. Но колкото повече ги гледах, толкова повече не ги харесвах. Смачках ги и ги хвърлих. Някой ден, когато направя хубава снимка... ще си я закача на стената в размер поне 60х90, разпечатана на хубава хартия с готина рамка. По-малките не ме кефят - някак си нищо не се вижда и тябва да се завираш в тях...

Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: vuzhy   
Дата:   17-02-10 20:35

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/cbnw3460.JPG
http://lh6.ggpht.com/_Rwvnd3RDG8I/SwQG5NdJBLI/AAAAAAAADR4/Yn65KZWSB8E/s512/_DSC0716.JPG

Това брои ли се [smilie5] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Имате ли фотографии в къщи на стената?
Автор: мара   
Дата:   17-02-10 20:35

добре е отпечатък[smilie5] напомня за благородни процеси[smilie18]
инак аз продавам, ама съм различен случай.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.