Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: юнга   
Дата:   17-02-10 16:42

http://news.ibox.bg/news/id_1963225925
водещ на рубрика във в-к "Труд"
Сиреч, води рубрика при друг агент.[smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: ivodam   
Дата:   17-02-10 17:05

...Петко Бочаров - член на редакционния съвет на в-к "Про & анти"...

...Земи огин, запали ме, направи ме пепел...

[smilie7]



Публикацията е редактирана (17-02-10 17:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: pmartinov   
Дата:   17-02-10 21:13


Сред оповестените имена са Евгений Станчев - главен редактор на в-к "Дума", Петър Манджуков - собственик в "МП прес" ЕООД, Валерий Найденов - главен редактор на в-к "Класа", Кеворк Кеворкян - водещ на рубрика във в-к "Труд", Валентин Бояджиев - отговорен редактор на в-к "Уикенд", Петко Бочаров - член на редакционния съвет на в-к "Про & анти", Георги Готев - зам.-главен редактор във в-к "Стандарт", Тодор Батков - собственик в "Стандарт нюз" ЕАД.


Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: MiTaka   
Дата:   18-02-10 07:35

Тодор Батков и Петър Манджуков, горди собственици на орден "Стара планина"!
Наградени от "колегата", агент Гоце!

https://photo-forum.net/joro/emoticons/clap1.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: ecobo   
Дата:   18-02-10 08:42

Батков верно ли има орден "Стара планина"? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: kkkolelo   
Дата:   18-02-10 08:59

Да бе, тоз плазмодий Батков ... и аз се учудих ... абе и да е нямал, да е имал [smilie5]

А бай Петко Бочаров [smilie10] ... и ти ли Бруте ... неочаквах, разби ми устоите на ценностната система [smilie5]

Аз винаги казвам, човек прави, това което може да прави, не е ли срещу законите ... Някои като почнат ... дай да забраним това, онова, 3-то, 5-то ... и вече 20 години в общественото пространство основно се води една идеологическа борба (любимата на комунистите [smilie5] ), вместо икономическо развитие ...

Ама сигурно и Петко Бочаров, и Иво Инджев и др. "стожери на демокрацията" са го правили с большим отвращением ... [smilie5] Така де ... като ще си говорим тъй.

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: jekopj   
Дата:   18-02-10 09:29

Знаем го Петко Бочаров.Той даже написа книгата "Да,ама Не!"...ще взема да я прочета най-накрая.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: ivodam   
Дата:   18-02-10 13:23

Абе, видиш ли го некой ного да реве за демуукрация и да се бие у гърдите къв ярък антикомунист бил, имай си едно наум и хвърли едно око дали не се подава крайчето на кадесарските му червените му гащи над потурите. [smilie3]



Публикацията е редактирана (18-02-10 14:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: djogata   
Дата:   18-02-10 13:32

Тоя Батков верно има орден "Стара Планина".

http://sport.actualno.com/news_188933.html

Баси, това не е ли най-високото държавно отличие? Дето се дава за истински заслуги, като примерно да спасиш държавата от сериозна криза (политическа, икономическа, военна), или пък изобщо да направиш голям принос към държавата (сравним с приноса, даден от национални герои и исторически личности). С други думи, трябва да си национален герой, за да ти дадат орден "Стара Планина".

А тоя Първанов раздаде ордени на сульо и пульо.

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: J0R0   
Дата:   18-02-10 14:19

Автор: ivodam
Абе, видиш ли го некой ного да реве за демуукрация и да се бие у гърдите къв ярък антикомунист бил, имай си едно наум и хвърли едно око дали не се подава крайчето на кадесарските му червените му гащи над потурите.


Иво, това е супер логика!
Демек, който не ги обича комунистите, е червен и ченге.
Демек, нормалните хора просто задължително трябва да ги харесват (комунистите) или поне да си траят и да не се обаждат.

[thankyou]

Любопитно е според тая същата логика, какви ще да са пък тия, които венцеславят времето на бай Тошо?
Примерно Ролейфлеска, Димито... и разни други дето носят от девет дерета вода да ни докажат в какъв рай сме живяли.
Щом най-върлите комунисти и ченгета ги избива на антикомунизъм, то тия май-май ще да са истинските антикомунисти, тогава.

Абе, объркана работа стана.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: ivodam   
Дата:   18-02-10 16:10

Ами, доброутро Жоре, държавата ни да не е объркана от вчера. Лошото е, че и много хора се объркаха. Защото да, единият от любимите трикове на комунистите е крадецът вика "Дръжте крадеца!". Айде, ето ти го по-горе, характерен случай, бай ти Петко Бочаров, айде коментирай ми го. Пък после може да поговорим и за собственика на ярко антикомунистическото радио "Дарик", ако щеш, което едва ли не беше флагманът в свалянето на Виденов навремето, може и за един конституционен съдия да си поговорим, ако щеш, останал в историята като ярък тъмносин трибун, с израза седесарски шут, пък се оказа, че си бил ченгенце човекът, абе все достойни хора.

Истинските противници на комунизма, забележи, не казвам антикомунисти, които познавам от едно време, които са си закърмени такива и такива си останаха, са обикновено хора, спокойни и интелигентни и не вдигащи шум около себе си. Видя ли врескало, имам си едно наум, и гледам, че в почти всички случаи съмненията ми се оправдават по един или друг начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: юнга   
Дата:   18-02-10 16:13

Автор: ivodam
Дата: 18-02-10 13:23

Абе, видиш ли го некой ного да реве за демуукрация и да се бие у гърдите къв ярък антикомунист бил, имай си едно наум и хвърли едно око дали не се подава крайчето на кадесарските му червените му гащи над потурите. [smilie3]


Аре у лево другарю!
Казах ти вече.
Съвсем нездрав стана интересът ти, от това под мъжките гащи. Ачик, ачик.
Как го искаш?
От под потури или от червени гащи?[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: digitalgab   
Дата:   18-02-10 16:30

Спомням си преди години как Битълсите си върнаха ордените, в знак на протест срещу политиката на управляващите. При нас не знам някой да го е сторил още.

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: ivodam   
Дата:   18-02-10 16:31

Юнга, кажи си кой ти беше водещият офицер, не си криви душицата, хем ще ти олекне и нема да те тресе неврастенията да пускаш изтъркани теми по изтъркани въпроси през два дена. А онуй, дет го носиш в червените гащи, кога го дига за последен път, миналата година за Великден ли? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: юнга   
Дата:   18-02-10 17:20

Какво е водещ офицер, другарю ivodam?
Я раздуй малко. Явно си от близко запознат с тези неща.
Колкото до "онуй", не е за червени момченца, назначени на бизнес от комунисти и ченгета, другарю, та нека не ти текат лигите за него.[smile]
И не мога да разбера. Хем зависим, хем назначен, хем барабан бие. Това комунистите никога не са били нормални хора.
И сега разправи как преди 5 години веднъж си имал приятелка, та да ти съчустваме всички на тежката зависима червена орис.Хем някой може да се заблуди , че и с жени ходиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: jekopj   
Дата:   18-02-10 18:00

...Големи мъже сте - не се излагайте,моля![cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: J0R0   
Дата:   18-02-10 22:34

Айде, ето ти го по-горе, характерен случай, бай ти Петко Бочаров, айде коментирай ми го.

Ще го коментирам, но ти пак няма да го разбереш.
За това говорех в другата тема.
Че се обсъждат събития, на които не сме свидетели, както и хора, които не познаваме.

Дедо Петко вероятно е бил сътрудник, щом го пише.
Това в никакъв случай не е повод за гордост в биографията му.
Не смятам, обаче че е неискрен в нещата, които наговори и изписа по отношение на комунизма, напротив.

Работил съм с Петко Бочаров половин година във всекидневник. Беше директор на вестника. Идваше пръв и си отиваше последен, въпреки че беше около 70 годишен.
(Само за сравнение - главният ни редактор - Мико Петров се появяваше във вестника само в дните, когато даваха заплатите)
Та спомените ми от дедо Петко са, че е читав човек. Професионалист, прям, държеше се с нас като с равни, въпреки че никой не му беше нито на годините, нито на стажа, нито на авторитета. И честно казано вършеше най-много работа от всички, въпреки че никой не го караше. Можеше да си седи в кабинета и да началства. Абе, с две думи, земен човек.

Познавам и сина му, бачкаше като копист във фотото на Пинко. Носил съм си при него ленти да ми ги проявява.

Та колкото и да ми е неприятен факта, че Петко е сътрудничил на ДС, повече ми натежава уважението към него, поради чисто човешките качества, които е показал в общуването си с хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: jekopj   
Дата:   18-02-10 23:02

...Тия от ДС за да си заработят заплатите, като нищо са водили на отчет и нищо неподозиращи "сътрудници"...в днешно време някой лични лекари водят като пациенти хора,които вече са починали...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: exo99   
Дата:   19-02-10 00:11

Не ги осъждайте толкова агентите.
Не знаете как и с какво са ги притискали.
Сега е лесно да се каже, че не бихте се съгласили - друго е времето, други са нещата.
Та Бай Петко Бочаров е читав човек, нищо, че е имал нещастието да го вербуват.
А виж, онзи глист Коритаров ме дразнеше и преди да му лъсне г..а
Защото си позволяваше един менторски тон към хората.
Гадно е когато си оплескан в лай...а, да учиш другите на етикет.
И после да разправяш глупостите какъв разузнавач си бил.
А е писал срещу състудентите си каква музика слушат. Педераст !
Ако си беше признал, че са го натиснали заради уреденото освобождаване от казармата, поне да го разбере човек и да му прости.
А той се опита да се изкара герой [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: sofianec   
Дата:   19-02-10 01:03

Агентът не е човек, а оръжие.
Защо бочаров не си каза, че е агент сам, преди 20-тина години?
Държеше се като проповедник и онзи ден по битивито при другия милиционер росечо, заяви в прав текст, че изобщо не пука дали му вярват на това, което говори и си направи реклама на книжцита. Аз не му вярвам какво е писал в нея! Не мувярвам и на "антикомунистическите" приказки, защото са обслужвали интереси на някое милиционерско управление!Както се оказа... няма бивши[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Агент Димитър, пак го наклепаха
Автор: ivodam   
Дата:   19-02-10 12:27

Жоро, извинявай, ама това е толкова абсурдно за личното познанство или присъствието на място. Цялата идея на демокрацията е да даваш оценка и да гласуваш за хора, които изобщо не познаваш лично. А на колко исторически събития можеш да присъстваш лично в рамките на един живот? А за минали събития и на отдалечени места какво, не можеш да имаш мнение примерно за нахлуването в Чехия 68-година, щото не си бил там ли? Айде молим...

А за ченгетата, мога да се съглася с тебе, че има и е имало свестни хора. Познавам един прекрасен човек от научно-техническото разузнаване навремето, човек с наистина богата култура и огромен опит и познания в най-различни области, научил съм много житейски неща от него. Работил е навремето за придобиване на технологии за важни, животоспасяващи лекаствени средства и много от внедрените у нас антибиотици например в завода в Разград преди години са негова заслуга, едва ли някой някога ще може да изчисли колко хора са излекувани, колко детски живота са спасени благодарение на хора като него. Но този човек си наляга парцалите сега, не се прави на велик, не е тръгнал да става нито политик, нито медийна звезда, нито пък да поучава някого и да го учи на ум и разум. Което е дразнещото при въпросния ти бай Петко, изживяващ се по едно време като поредния медиен пророк и нравоучител. [smilie2] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.