Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Една история.....
Автор: logrus   
Дата:   09-02-10 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: Мартин_Илиев   
Дата:   09-02-10 14:58

Баси ненормалниците тея от БДЖ!

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: neuromancer   
Дата:   09-02-10 14:59

следващия път ще знаеш че в Източна Европа с влак НЕ се пътува. Просто огромна грешка

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: Todd   
Дата:   09-02-10 15:01

А някой мрънкат против БАН !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: vladomatev   
Дата:   09-02-10 15:02

"Много мислих и реших да си купя билет за влак - все пак най-сигурния транспорт - БДЖ Ваканционно бюро Рила" - тук си в много сериозна грешка, точно обратното!

А то влаковете са си отражение на цялата ни организация. Търси си правата и направи серозно оплакване!

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: logrus   
Дата:   09-02-10 15:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: Todd   
Дата:   09-02-10 15:05

Ами виж някоя медия - те умират за таквиз случки....ама телевизионна .

Некакъв Бай ганьо има по бтв ама не съм наясно...


Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: neuromancer   
Дата:   09-02-10 15:05

държавна организация, какво искаш. Ако е частна поне можеш да кажеш "Аз повече с вас няма да пътувам", да пишеш на шефа, а като е държавна, на всички им е през оная работа

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: sir_sky   
Дата:   09-02-10 19:11

И какви компенсации сме искали какво било това? Да са ни поели хотела ли? Какво ми било ставао, това го нямало никъде по света!!!!!

Ама колко мнооого не е права само..., пич живея в япония, и случи ли се подобно нещо, ще ми лижат задника всички там наред, ще ми платят хотела, и ще ми звънят по няколко пъти да ме питат дали ми е удобно и нещо не ми липсва!
Случвало ми се примерно влака да закъснее с 5 минути, което ми обърква плановете примерно, и като се върна на изхода веднага ми цакат парите които съм платил обратно без ама хич да ми се опъват!

Не ставало никъде по свата а! От такива като тях нищо не става!

Сега се сещам как един път точно се бях прибрал от Токио, и мислех да пътувам от Шумен до Свищов, и касиерката на гара Шумен така здраво ме напсува че съм нямал дребни и не може да ми върне, че направо почувствах културен шок, и се чудех "[smilie9] WHAT THE HELL AM I DOING HERE!"

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: Amigo   
Дата:   09-02-10 19:17

sir_sky написа:

> Сега се сещам как един път точно се бях прибрал от Токио, и
> мислех да пътувам от Шумен до Свищов, и касиерката на гара
> Шумен така здраво ме напсува че съм нямал дребни и не може да
> ми върне, че направо почувствах културен шок, и се чудех
> "[smilie9] WHAT THE HELL AM I DOING HERE!"





Шумен си е Шумен, баце [smilie5] който иска култура, си седи у Токио [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] да я беше питал тая крава дали знае къде е Токио все пак [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] на японски де [smilie3] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: slav4cho   
Дата:   09-02-10 19:19

аз си спомням лятото като бях в Румъния спирам на улицата спират колите и ми махат да мина а аз изумен как се спазват правилата за движение стоя и се чудя да мина ли или не след което обаче се разглезих да спират колите и да ми правят път идвам си в България стоя на един булевард на една пешеходна пътека и 10 минути чакам да мина - само си казах добре дошъл у дома [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: sir_sky   
Дата:   09-02-10 19:21

Една друга крава пък се сещам когато един добре изглеждащ господин, който имаше някакъв дефект в говора си купуваше билет, та тя нещо не го разбра, и му тегли една много здрава българска че се чуди откъде му е дошло...

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: Amigo   
Дата:   09-02-10 19:24

като стана дума за Румъния и взаимоотношенията шофьори-пешеходци, се сещам за прясна случка от вчера [cool] една бясна кучка с БМВ джип край Инфекциозна болница направи на г*з една жена, защото беше кишаво на някои места, а тая дебилна хиена с мръсна газ задмина в най-дясната лента останалите спрели на светофара автомобили и съответно мина през една яка локва разтопен сняг и познай какво се случи с жената, която стоеше там [cool] [smilie23] [smilie23] олигофренията българска няма край [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: slav4cho   
Дата:   09-02-10 19:24

викам да теглим по един бой на всички които работят във всякакви магазини бюра за билети и тем подобни за да са малко по културни [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: мара   
Дата:   09-02-10 19:28

ми почвай ги под ред на номерата. и не се отказвай по никой начин. жалби с изходящи номера, медии, сичко коз. аз съм имала от друг вид изцепки, имало е файда. независино от загубеното време и нерви. гледам, че си почнал по верния начин - забавлявай се, така и така си пил студена вода[smilie18] при тва в 5 сабахлем. така че просто давай напред, ама ги разкатай! ако има как- отивай и пускай жалбата в съответния клон, лично, не по интернет! моите имнернетските зачезнаха някак...

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: slav4cho   
Дата:   09-02-10 19:29

Амиго и аз имам една такава история
пролет красота аз отивам да си купя билет за автобус и на връщане след като бе валяло по рано спирам по средата на един булевард и чакам да минат колите да пресека а зад мен една хубава локва и какво мислиш мръсна газ на идващата кола и целия във вода косата и тя мокра аз стоя порсредата и псувам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: biso   
Дата:   09-02-10 20:18

това го нямало никъде по света[smilie18] [smilie18] [smilie18]

след 7-8 години активно пътуване с влакове жп-транспорта съм го отписал още 1990-та година и искрено се надявам да не ми се налага да се качвам във влак

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: logrus   
Дата:   09-02-10 20:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: sir_sky   
Дата:   09-02-10 20:38

Успех! Да разказваш после![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: мара   
Дата:   09-02-10 20:45

ми то на това всеки да си търси правата му се вика гражданско общество, ама като сме таквоз селяни...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: sir_sky   
Дата:   09-02-10 20:51

Не им се давай![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: alsash   
Дата:   09-02-10 20:53

няма вагон > няма проблем!

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: SLR   
Дата:   09-02-10 21:42

Простия човек разбира само от бой и е*ане, и колкото на по ЕнтЕлегентен се правиш, толкова повече ти се качва на главата.

Затова тъпанарите трябва да се мачкат, та ако не друго, поне да им е гадно[smilie19]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една история.....
Автор: 798099   
Дата:   09-02-10 21:43

Ето това написах в една друга тема:
Като един съвестен гражданин на Република България, регистрирах двете закупени от мен Prima-карти още на 17.11.2009 г. За това мое величаво народополезно действие получих документ с подпис. Обаче...на 02.02.2010 се оказа, че и двете карти не работят. При опит да набера номер започваше да тече служебна информация, че съгласно едикакво си на едикого си, картите са невалидни, тоест, не са регистрирани! Ха сега, де!
Звъня на *88, дочаквам обаждане на оператор и една девойка с чуруликащо гласче започва да ми рецитира същото това съобщение и да ми обяснява колко съм бил длъжен да си регистрирам картите. Побеснях, но запазвайки все още приличие я помолих да ме свърже с някой, който може да носи отговорност и да отговаря за пропуски в регистрацията. След 5 минути чакане и слушане на музика ми се обади някакъв младеж, на когото повторих всичко отначало. Младежът, с откровено метросексуален тембър и изказ на речта, се опита да ми прочете пак същата лекция, но го отрязах твърдо и бързо. Трябваше 4 пъти да повторя датата и офиса на М-тел където съм направил регистрацията, та горе-долу да се ориентира. Младежът държеше да знае дали регистрацията е от София, а в същото време според него, х-л "Плиска" се намира на "опашката на коня"!!! Столичанин, какво да го правиш.
За да не ви отегчавам с подробности, след приличен скандал от моя страна, в 20,40 ч. на същия ден, картите бяха активирани.

Пиша това, не за да си изплача болката, а за да предупредя всички: проверете си предплатените карти. Тези, които говорят по тях постоянно нямат проблем, но моите съм ги купил за възрастните родители, просто за да имам връзка с тях. Сигурен съм, че има и други като мен.

А, щях да забравя! Оказа се, че подписаната регистрационна форма "не е задължителна практика на М-тел". Просто съм имал късмет да попадна на съвестен служител в офиса. Иначе...знаете за супата, нали?


А в друга една разказах какво ме правиха от Пощенска банка за кредитната карта:

Клиент съм на ПОЩЕНСКА БАНКА от създаването й. Преди Коледа реших да си извадя кредитна карта. На 500 м. от офиса има клон на същата банка и отидох там. Чинно си попълних заявлението и си получих картата - Американ експрес. След месец получих SMS да си платя 45 лв. - годишната такса за обслужване на картата. Платих на каса в брой, в същия този клон. Датата беше 11.11.2009 г.

Вчера получих още един SMS, че дължа 2,12 лв. Тъй като не съм оперирал с картата (събитието, заради което я извадих не се състоя), отидох да видя за какво става въпрос. Оказа се, че дължа тези пари за месечното извлечение!!! Обърнах внимание на служителката, че в заявлението съм отбелязал желанието си, извлечението да ми се изпраща на електронен адрес, а не на хартия и поисках да знам за какво точно дължа тази сума.

Сега се дръжте здраво, да не паднете!!! Тези пари били за хартиено извлечение, с което на 04.02.2010 г. ме уведомяват за "транзакция" по сметката. Транзакцията било именно това касово плащане на 45 лв. извършено от мен в брой на 11.11.2009 г. И понеже това извлечение било вече факт, трябвало да си платя парите и да напиша молба да не ми пращат повече такива хартийки. Е, тогава вече се развихрих.
Няма да ви разказвам подробности, защото е дълго, но в крайна сметка охраната извика шефката на клона. Сега чакам да ми се обадят, та да видим ще продължа ли да ги навиквам или ще се извинят...
Та, дали е гръцка или не, боклуци има навсякъде!

Колкото до гърците като държава и отношението им към нас, народът казва: "направи добро, изяж лайно!". По-възрастните от вас вероятно помнят как в началото на 70-те години на миналия век си отворихме границата, учебните и здравни заведения, сърцата и други части на тялото за подгонените от хунтата гръцки социалисти. Е сега си носим последствията от техните наследници...

Правя редакцията, за да уточня, че преди да се продаде на гърците, Пощенска банка беше на много по-високо ниво откъм служители и отношение към клиентите. Очевидно, спомените ми ме подведоха в този случай.


Е, и?! Като не си оставям магарето в калта, какво постигам? Кръвно налягане и захар на ръба, защото си взимам шепата с хапове редовно?!

Жена ми вече не иска да се вози с мен в колата, защото като видя "паяк", влязъл срещу знака "Влизането забранено" скачам от колата и правя скандал?

Е, и? Аз си късам нервите, простаците се кефят!!!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.