Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пазете си домашните любимци
Автор: virtus   
Дата:   01-02-10 19:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: thebossbg   
Дата:   01-02-10 19:18

Това май тряба да го пуснеш и в темата за кучелюбителите. Да видим как ще реагират. Аз там пиасх, а гледам, че и немците са на същото мнение: ако е застрашен животът на човек, животът на едно животно не е от значение!!! Но това е БЯЛА държава, а ние тук .....

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: boyanb   
Дата:   01-02-10 19:39

Автор: thebossbg
Дата: 01-02-10 19:18

Това май тряба да го пуснеш и в темата за кучелюбителите. Да видим как ще реагират.

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: Todd   
Дата:   01-02-10 20:33

Кво прайм кога животно ти спаси живота ????

Газим ли го ???

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Сгазили едно куче .

Тук сгазването на човек излиза по-евтино [smilie19]

А вие се притеснявайте за помияри ....

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: Amigo   
Дата:   01-02-10 21:18

Todd, знаеш ли каквъ случай знам?! Един олигофрен беше отнесъл с аудито си няколко човека на една спирка и понеже семейството на единия пострадал се опитало да го съди, той ги заплашил, че ще им търси отговорност за това, че утрепаният от него човек му е изкривил броните на колата. [cool] Познай дали осъдиха собственика на аудито?! [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: Императорът.   
Дата:   01-02-10 21:54

Това е - туканка човек да си, значи нямаш права.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: TheBossBG   
Дата:   01-02-10 22:01

Амиго, аз съм убеден, че има и доста хора за трепан'ье. Ама в твоя пример не тоя с аудито е за трепан'ье, а тия, дето са се оплашили заради едната броня. Да не дава господ, ама тоя, ако беше имал вземане-даване с мен щеше сам да си навре бронята в гъза!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: Amigo   
Дата:   01-02-10 22:11

TheBossBG написа:

> Амиго, аз съм убеден, че има и доста хора за трепан'ье. Ама в
> твоя пример не тоя с аудито е за трепан'ье, а тия, дето са се
> оплашили заради едната броня. Да не дава господ, ама тоя, ако
> беше имал вземане-даване с мен щеше сам да си навре бронята в
> гъза!!!
>




абе то лесно се говори така, ама дано никаго не ти се случват подобни неща! [cool] [smilie8] вчера на Асахи щяха да му разправям няколко страховити случки, останали без каквото и да е последствие за ощетените, защото в БГ не може да се разчита на нормално правосъдие и закона - и това ми го казват хора, които работят в тази система на най-високо ниво! [smilie9] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: asahi   
Дата:   01-02-10 22:50

Влагайте в адвокати и съдии.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: djfroggy   
Дата:   01-02-10 22:57

Как може тъпи ченета-олигофрени да прегазят НАРОЧНО куче? Викат си ветеринар и го ловят със спринцовка с упойка дето се изстрелва.Така се прави!Капути долни.Държава на хитлеристи,фашисти и хора с болен мозък! Спомнете си хора като Доктор Менгеле! Тия сигурно са му наследници!Капут!



Публикацията е редактирана (01-02-10 22:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: cicomanco   
Дата:   02-02-10 00:02

Ми как...то си е написано ! С колата! Немските май се гънат от кучета за разлика от японските![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: iPonche   
Дата:   02-02-10 10:58

Сгазиха ми кучето преди две години, идиотът избягал. На ловен излет се случва [smilie23] [smilie2] После 500 лева за операция, антибиотици, рентген, лекарства и други консумативи.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: deniac   
Дата:   02-02-10 11:08

Автор: djfroggy
Дата: 01-02-10 22:57

Как може тъпи ченета-олигофрени да прегазят НАРОЧНО куче? Викат си ветеринар и го ловят със спринцовка с упойка дето се изстрелва.Така се прави!Капути долни.Държава на хитлеристи,фашисти и хора с болен мозък! Спомнете си хора като Доктор Менгеле! Тия сигурно са му наследници!Капут!



Няма кой да чака ветеринари. Решението да го блъснат е било спешно и неотложно! Куче, тичащо в ограждението на магистрала може да убие не един, а много хора. Даже награда трябва да дадат на тия полицаи.

И аз обичам кучета, ама трябва да сме обективни.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: El_Fuego   
Дата:   02-02-10 11:09

Трябва да се внедри и у нас този положителен германски опит.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: Todd   
Дата:   02-02-10 11:42

Автор: deniac
Дата: 02-02-10 11:08

Автор: djfroggy
Дата: 01-02-10 22:57

Как може тъпи ченета-олигофрени да прегазят НАРОЧНО куче? Викат си ветеринар и го ловят със спринцовка с упойка дето се изстрелва.Така се прави!Капути долни.Държава на хитлеристи,фашисти и хора с болен мозък! Спомнете си хора като Доктор Менгеле! Тия сигурно са му наследници!Капут!


Няма кой да чака ветеринари. Решението да го блъснат е било спешно и неотложно! Куче, тичащо в ограждението на магистрала може да убие не един, а много хора. Даже награда трябва да дадат на тия полицаи.



Ами да - като пътищата са пълни с олигофрени как нема да ги утрепе едно куче ???

Като са им отрязани и навряни в гъза и ръцете и краката а очите им са в хуя ....

Аре нали ги стигаме - всеки ден ги виждаме по улиците ...

7 сантиметра сняг им попречи да минат 10км та куче .Кучето е страшно !!!

Идиотска работа .

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: midtone   
Дата:   02-02-10 15:51

Правилно, трябва германците да накарат евреите да платят и сметката за газа, с който ги моряха.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: midtone   
Дата:   02-02-10 15:53

Ъъ, горния комент беше саркастичен, някой да не го приеме буквално.
Тъй де, преди интернет селските идиоти си стояха у село.



Публикацията е редактирана (02-02-10 15:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: TheBossBG   
Дата:   02-02-10 16:38

Тоде, а си засили колата със сто и я шибни в някоя торба цимент, качена на 4 крака(горе/долу ще наподоби кученцето)! И да видим дали ти с двете десни ръце ще си удържиш колата. А и какво ще остане от нея. Като гледах в по-предна тема някава вектра май показваше? Е, мое и да станат две! Т.е. предна част с колела(ще си като Луи дьо Фюнес) и ремарке за прасенца. [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: Todd   
Дата:   02-02-10 16:48

Хе хе , аз съм се удрял с мотор в помияр !!!

Изпадна мадамата де се возеше отзад .[smilie19]

Не ме плаши ...

Със 140 км/ч ме е удряла гугутка - пак с мотора !!!

Но най болезнено беше на Приморско както карах гол и ме изпраска в гърдите един бръмбър рогач - направо умрях .

Все едно ме застреляха ...[smilie5]

Комшийката преди 20 дена изтряска един глиган с 90км - Микрата стана на мекица !!!

Удари се със 100 - ами като видиш помияра намали на 20 оти караш със 100 ???

Оти не дойдат ченгетата да смачкат глигана ???

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: lakosta   
Дата:   02-02-10 23:04

Що не вземат кучелюбците да се маскират на разскъсаните животни и да ги заместят в зоопарка- ще дойда да им хвърля храна![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазете си домашните любимци
Автор: mladenov   
Дата:   03-02-10 11:15

За Новата година бяхме семейно на почивка в малко градче в Колорадо.На 50 минути с кола се намира Аспен,курортно градче което трябва да се види,ако човек има възможност и аз и съпругата ми отидохме да вечеряме там един ден.След няколко часа,тръгвайки си,на пътя изведнъж се образува колона от 6-7 коли! Гледам най-отпред светят светлините на полицейска кола.След около 2 минути чакане колите бавно започнаха да заобикалят полицейската кола.Като наближихме гледам единият полицай ни дава знаци с ръце да минаваме ,а другият "прикладил" на рамото си пушка и бавно заобикаля нещо.Тъкмо минаваме покрай него и съпругата ми каза:"Ами някакво животно е,не знам какво точ..." и преди да довърши се чу:Бум-Бум... Според жена ми...точно в главата на животинката,каквато и да е била.Сигурно е било някое животно което е било ударено от кола,но полицаите са преценили че не си струва да се води на доктор,а да го оставят така не е хумано а и е опасно за трафика който минава по този път.
Та и в този случай,с германските полицаи,не можем да знаем какви са били условията за да вземат такова решение.Аз много обичам животните,но по-добре едно куче да си иде отколкото някой човек! Виж със сметката за ремонта са се престарали![beer]



Публикацията е редактирана (03-02-10 20:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.