Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   20-01-10 22:28

Абе кво стаа, що никой не я качва по торентите, ъъъ? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: e-mil   
Дата:   20-01-10 22:38

54 days left until you can play Assassin's Creed 2 on your PC... освен ако нямаш предвид някоя игрова конзола.


Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: hristov2256   
Дата:   20-01-10 22:38

5Март за PC, сега я има само за Xbox PS

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   20-01-10 22:46

ОК, мерси, странно, че я видях май в Амазона да се продава вече... сигурно са били предпродажби.

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: Георги   
Дата:   20-01-10 22:56

xbox-а кърти

тъкмо изиграх единицата и ще я подмятам и тази

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: hristov2256   
Дата:   20-01-10 23:01

Аз чакам Diablo3, ще кърти миФки :))

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   20-01-10 23:36

О, тази трябва да е много по-добра от единицата. Единицата беше с прекрасна графика, ма много скука... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: tonevjr   
Дата:   20-01-10 23:40

Мдаааа,чака се :))

Докато чакаш пробвах call of duty MW2
Не съм играл по-добре направена игра,сериозно!А дори не съм почитател!


Играя предимно на айфон-а [smilie18] Има невероятно простите и зарибяващи игри![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: navy   
Дата:   20-01-10 23:40

FallOut 3[smilie24]

Само този, който не я е играл, може да говори за скука [smilie5]

Просто няма такава игра [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: sirkhann   
Дата:   20-01-10 23:44

navy, пред MW2, тоя Fallout 3 знаеш ли къде да си го сложиш? Точно до Никона :D MW2 е абсолютната изродщина. Пред нея неща като Crysis бледнеят ли, бледнеят... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: Myth   
Дата:   20-01-10 23:47

Един глас, за MW2

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: hristov2256   
Дата:   20-01-10 23:48

Как ще дам аз 70лв да цепя хората там, виж, бих дал 150 за Диаблото [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: tonevjr   
Дата:   20-01-10 23:52

Не знам...аз по-добре от COD 6 наистина не мога да си представя...ако АС2 се справи по-добре,наистина евалата....чакам я определено,изглежда са оправили единственото,което липсваше на първата част![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: canonio   
Дата:   21-01-10 00:10

Пред нея неща като Crysis бледнеят ли, бледнеят...

Кризата си беше една надута шитня...
MW2 - екстра...

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: navy   
Дата:   21-01-10 00:39

Ей, Вие за ЕФЕКТИ ли говорите бе... хе хе хе
Значииии FallOut3 е РАЗЛИЧНА игра, там нещата не са толкова линейни, това е една вселена, в която куестовете са пръснати и картата е простооооо НЕОБЯТНА, можеш да се мотаеш и да се забавляваш, и да трепеш, и да проучваш колкото си искаш, може да ти е интересно и без да следваш уж главната цел - да намериш баща си [smilie7]
Играта е един свят, в който можеш да прекрачиш оградата и да поемеш в посока съвсем произволна и там да ИМА куестове, интриги... просто НЕЩО [smilie7]
Тази игра вероятно може да я играеш дълго време и никога с целта най-сетне да я превъртиш, а само да я играеш [smilie7]

Не знам геймърите дали ме разбират... защото аз не съм геймър и като играя не мисля за ФИНАЛА, не го гледам, не го очаквам и не засичам за колко ще я превъртя и как... аз простооооо ... я играя [smilie7]



Публикацията е редактирана (21-01-10 00:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: sirkhann   
Дата:   21-01-10 09:44

navy - аз едвам излязох от бункера и щях да получа епикриза, човек - я детски паралич, я паркинсон... Тва нямам време да го играя, а нерви- изобще. Фотошопа ми е по-интересен от Fallout-a, честно!

Колкото за Crysis- ае тъкмо бях изиграл MW2 предния месец и викам - я дай пак да пробвам кризата... Малее... такава патаклама както в MW2 няма никъде! И мисиите със заглушител, дето пълзиш като куче по земята са... бижу!!! И как влизат главите... [smilie5] Мани, мани...

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: navy   
Дата:   21-01-10 09:52

MW2 е красива, реалистична и интересна игра, един вид като филм, но е за малоумници, по скоро е екшън, отколкото логически-интересна [smilie7]
Засилих се да я тегля и се усетих, че я имам и още миналата година я превъртях. Наскоро си я пусках ей така, някой красива мисийка да поразцъкам, стрелба с красиви картинки и добър реализъм... но само толкова!
MW2 се играе само и единствено по един тесен, праволинеен сценарий и няма мърдане!
Скучна и елементарна като АВАТАР, но също така впечатляваща, красива и реалистична... пак като АВАТАР [smilie7]

Докато FallOut3 има нещо, което не знам защо не си го разбрал. С играта се изгражда индивидуализъм на героя и на база на него играта се нагажда към теб и ти предлага това, което търсиш!
Дали да си тих крадец и да се промъкваш, дали търсиш екшъна и да си груба персона и сюжета да ти предлага повече агресия, дали ще си научен капацитет и ще сглобяваш разни джаджи от намерените неща по картата, или ще си търговец и дипломат... важното е, че имаш характер и играеш така, както ИСКАШ [smilie7]
Ако някой, който харесва друг стил на игра и играе до теб FallOut, то играта му ще бъде друга... но наистина в нея се иска МИСЛЕНЕ, нормално е да ти излязат нерви, ако си свикнал на Кънтър Страйк стил на игра, въпреки, че и там има повече акъл, отколкото в MW2 [smilie18]
Много повече...

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   21-01-10 10:04

Аз съм малоумник и MW2 наистина страшно ми хареса. Имам си достатъчно други занимания, за да си губя времето да развивам с месеци разни империи или да ходя по паралелни светове. Трябва ми нещо за разтоварване и точно държа да е праволинейно и необременяващо, да е с наистина хубава графика и добри оръжия, това ме разтоварва и ми е достатъчно. MW2 е голяма крачка напред в графиката и енджините, страшно впечатление ми направи още отначало колко детайлни са и костюмите на героите и бойните машини, и се движат съвсем леко, на макс детайл и макс всичко, а движенията на хората вече са напълно плавни и истински, нищо насечено, нищо ръбесто, нищо неестествено. Замислих се къде ли ще отидат нещата близките 4-5 години...

За феновете, докато чакаме АС2 да излезе, ако сте пропуснали, не са лоши стрелялки Кейн и Линч, и един Уестърн: Кол ъф Хуарес.

Енджой, дето има една дума у шопско

[smile] [beer]



Публикацията е редактирана (21-01-10 10:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: navy   
Дата:   21-01-10 10:14

Иво, кой както му пасва да релаксира бе [smilie18]
Някои релаксират с шах, други с ефектни пуцалки [smilie7]
Обаче да ме прощавате, но кризиса е по добър от MW2 [smilie7]
Ако не Ви върви добре, проблема не е в кризиса, просто има големи изисквания. При мен върви добре [smilie5]

И като се замисли човек... много грешно е да се мисли, че игрите, в които се изисква мислене - натоварват. Така е, ако човек се занимава с нервна и еднообразна работа. Всяко допълнително мислене го натоварва излишно...

Помисли над въпроса, философски е [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   21-01-10 10:24

Нав, аз навремето играех много куестове, бех страшен фен. От първите игри, ако си ги спомняш, където дори не се играеше с мишката, ами героя го движиш със стрелките, и за да го накараш да направи нещо, или да говори с други, пишеш на клавиатурата, по предположение. Това бяха може би най-интересните куестове, като се замисля :) После нещата станаха пойнт анд клик, също нема лошо, кви тръпки беха с Индиана Джоунс, пък Габриел Рицар не знам някой въртял ли го е от вас, страшен купон беше. Обаче, откакто си замина фирмата Сиера, май си заминаха и класическите куестове, тип Адвенчър. А и вече неам нерви да разгадавам разни пъзели, които на моменти са ултра тъпи. Аааа, споменах ли Мънки Айлънд бре? Разбира се, върхът на сладоледа беше Ларррррииииииииии. [cool]
Ся ми дай да пуцам, обаче винаги държа да имам нещо с оптически мерник, иначе половин кеф [smilie3].
Не съм си загубил обаче страстта по стратегиите - чух, че ше излиза нов C&C, некой ако знае нещо, да сподели! Макар че определено не ме кефи, че стратегите заприличаха на някакви комикси - Ред Алерт първата, ако и да не беше тримерна, май най-много кеф ми е донесла. И Дюната, разбира се...

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   21-01-10 10:26

Хех, налегнаха ме спомени, едно време си беше цело приключение да си пуснеш звуковата карта, па да си освободиш основна памет, да си конфигурираш разширената памет. Колко от сегашните геймърчета сте писали autoexec.bat или config.sys файлове? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: sirkhann   
Дата:   21-01-10 10:28

navy - навремето, в ученическите и студентските години, имах време и съм изцъкал и двата fallout-a, двата baldur-а, имам една маса герои на Daiblo-to, ей така си седят героите в една виртуална машина на PC-то. Вечер имам сили за един бърз шоп, един бърз форум и заспивам. Даже филми не си спомням кога съм гледал през седмицата, ти за FO3 ми говориш [smilie5] А индивидуалността на героя знаеш ли през къде ми е [smilie18] Мен ме интересува моята собствена индивидуалност. Нямам време за губене, което да инвестирам в някакви виртуални гамени. Инак не се съмнявам, че са се постарали хорицата да я направят.

А MW2 как е оптимизирана, верно.... [smilie10] Едно добро нещо да се случи покрай тия кашони - конзолите! Същото впечатление ми направиха и на Capcom игрите...

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: ivodam   
Дата:   21-01-10 10:33

sirkhann: Давай конкретни заглавия!

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: navy   
Дата:   21-01-10 10:37

Ем навремето сте си губили яко времето... а сега нямате време... лошо [smilie7]

Аз навремето умерено, с кеф, табиетлийската...
И сега пак, кеф-а цена няма [smilie5]

Играя по 2-3 часа на седмица сигурно... хайде, максимум 5 ги сложи [smilie7]
Но това ми е достатъчно, колкото и не геймърско да звучи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Assassin's creed 2 ??
Автор: sirkhann   
Дата:   21-01-10 10:57

ivodam - аз навремето нямах PC в тези времета и съм играл повече на Aldus PageMaker и Illustrator. И... Jazz Jackrabbit... Descent. Много любима ми беше Descent, просто с уникален кеф съм изиграл и трите, заедно с Freespace [smilie5] После по клубовете мачкахме Warcraft и Starcraft яко.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.