Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:02

Абе само така ли ми се струва или тука има мно чекиджии?? [smilie18] [smilie18] [smilie18] В "Голо тяло" гледам някакви оценки от рода на 872/253, 345/180, 1019/567.... а в останалите и особено най-важната за мен - Представяне - където всички нови надежди на българската фотография, публикуват, където трябва да има насърчаване и високо участие на опитните фотографи, няма снимка, за която да са гласували повече от 20-25 човека. Коментари, почти никакви - аджеба как да се разбере арна ли е тази снимка, не е ли арна??? Ама като се появи поредната гола кака и юруш на маслините - то не е "велико произведение на изкуството", то не са предложения за паметници на авторите, то не са хвалби, то не са четки. И ако някои от творбите определено си заслужават, то има случаи на голи каки, които не само не придават стойност на снимката, ами и направо си лъха на нескопосаност от страна на ЗАУто. Но стига каката да е хубава, оценката е в десетки пъти по-висока от най-хубавото цвете или буболече издебнати за макро или от най-красивият пейзаж на някое китно местенеце в прекрасната ни страна. Та искам да попита - къде личи (освен от няколко много "скромно" написани точки в правилата, че този форум не е просто място за разтоварване на флаш-картите и източник на материали за чекии???? Питам аз, къде е елитността, къде е стойността и къде са за Бога тези 60 000 потребители, с които се гордее сайтът, след като във форума пишата не повече от 100-150 човека, а за снимки гласуват сигурно и по-малко???? Много ми е гадно, защото като пълен аматьор и любител, очаквах това да е място за ФОТОГРАФИЯ. Жалко, че не е [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-09 17:04

е ся ти не разбра ли че има ли голо дупе да не говорим за гола женска гръд и рейтинга ти скача до небесата[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: tnt   
Дата:   14-12-09 17:07

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-09 17:08

https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/hsqh4723.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/163/9_1257796064.jpg


това обаче много ме радва[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   14-12-09 17:08

tnt, спри с това пушене. Окади целия клуб!

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: lillia   
Дата:   14-12-09 17:09

Е то пък остана и гола жена да не ви радва[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-09 17:10

lillia не гола жена, а много хубава гола жена[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: tnt   
Дата:   14-12-09 17:10

https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/rfdy9784.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: christal   
Дата:   14-12-09 17:11

Ако бях админ тука, ти резвам тиквата директно за тоя постинг...ухуу, уйде момчето [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:14

Абе то и мене ме радва [smilie5] ама въпроса е, че тука се толерира голотата, а не усещането, което една снимка оставя у теб като я видиш. Да, тази заслужава висока оценка. Ами тези, които не стават за нищо???? Ами другите категории - как така тука всички влизат само в Голо Тяло, а в Макро няма никой???? Значи болшинството са невидели жени чекиджии. А тези, които не са, си мислят, че са велики фотографи, шото снимат голи мацки. Тук има големи майстори и всички знаете кои са те. Но те си личат отдалеч и не говоря за тях. Говоря за БГ манталитета като се види голо и всичко се стича натам - ама дали е хубаво, не е важно. Важно е да има цици и гъз. Така хем автора си помпа самочувствието на ПРО, хем незадоволените пръскат монитора с кеф [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-09 17:16

Не си прав- мониторите ги пазим[smilie18] https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTypingPC.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:17

ХАха, и що ще ми резваш тиквата??? Не ви изнася истината ли??? Като ме баннете и какво??? Трябва да съжалявам ли??? Аз съм крайно разочарован от потребителите тук. Вместо да ме убедите, че греша вие искате БАН. Но какво ли се учудвам - масата се кефи на хляб и зрелища.

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-09 17:19

LSK_Lindemann не се коси бре човек, гледай откъм готината страна на нещата, много важно на кой кадър дават най- много точки[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:20

Разберете - светът не почва и не свършва с този сайт. Жалко, че тука има и свестни хора и талантливи фотографи. Аз например не виждам какво мога да науча от този сайт - нищо. Щом цветя и буболечки не са подходящи за портфолио според някои, ок. МАхнете другите категории и сложете лого "ГОЛ ФОТО ФОРУМ" Тогава няма да съм разочаровам, даже и аз ще почна да се облекчавам. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: neuromancer   
Дата:   14-12-09 17:21

Абе има и много други снимки с висок рейтинг, например в диви животни
Ама май ТИ само в голо тяло гледаш? Като си спомня разни предишни твои теми относно трябва ли да са красиви моделите, май съм прав

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:21

Ама като не са важни точките, шо ги има??? Що има изисквания на еди колко си снимки еди колко си точки за еди какви си права, та рейтинг А, та Рейтинг Б, та класация, та мерене на пишки, та не знам си какво [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: lillia   
Дата:   14-12-09 17:22

ЛСК някои гласуваме и за други снимки освен голи.[smilie8]

Аз също съжалявам когато видя някоя много хубава снимка със малко точки, но пък и точките не са най-важното нещо. Гледала съм страхотни снимки на автори, които са над тези неща и дори не ги слагат за гласуване[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:23

Моделите не ме интересуват. Иначе относно какво мисля за крастотата им - винаги съм смятал, че една 80 годишна циганка е много подходящ модел за артЪ, и много се чудя, защо няма такива модели??? Това някакъв вид дискриминация ли е към по-възсрастните ромки???? Не ви разбирам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   14-12-09 17:27

Neuromacer, кажи ми логично обяснение защо голо тяло има най-много посетители и най-много точки събрани като общо число от всички снимки в категорията????? Коя друга категория има толкова точки???? Иначе да - истинските професионалисти не биха си пуснали снимката за гласуване тук [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   14-12-09 17:29

Пиши ме и мен към "невиделите жени, чекиджии" ... нищо, че поне една виждам всяка вечер [smilie5]. Това толкова пъти е обсъждано, че вече стана досадно. Ако си обиден на някой , който ти е казал, че не става портфолио с насекоми върху цветенца му го кажи на него, не набеждавай "голото тяло" и за това [smile]. Всеки гледа където му е интересно, по твоята логика съм мъж, защото и аз отварям първо тази категория . Е , не съм [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: atrifonov   
Дата:   14-12-09 17:33

оу Диди не знаехме[smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   14-12-09 17:35

Лична страница на LSK_Lindemann
Регистриран :
17.11.2009 00:28

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: tnt   
Дата:   14-12-09 17:37

е и? Направило му е впечатление на човека, споделя...
Ама чак пък генерални изводи от раздутия рейтинг на Голо тяло....нема нужда

https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/rfdy9784.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: neuromancer   
Дата:   14-12-09 17:37

LSK_Lindemann, ако и ти не гледаше най-много тая категория, нямаше да ти направи впечатление [smilie18], приеми че си среден юзър и нещата си идват на място

Иначе сумарно точки няма да седна да броя, ама например https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_RAITING&PERIOD=30&CATEGORY_ID=43 първите пак са над 1000 точки

Отговори на това съобщение
 Re: Това нормално ли е???
Автор: Marillion   
Дата:   14-12-09 18:29

Осребряват ли ги точките???

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.