Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Променят ли се снимките спрямо настроението ви?
Автор: ilchoni   
Дата:   08-11-09 20:45

И ако да, как?

Забелязвам, че напоследък снимам доста цветово, че даже и някакви си стръктчета трева, лодки, чудесийки. Все неща, дето преди съм смятала за безинтересни.

Хора скоро не съм снимала.... Нещо май ми става [smilie8]

А вие? Променяте ли начина си на снимане/какво да снимате спрямо настроението си?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vanessa_atalanta   
Дата:   08-11-09 20:47

да

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   08-11-09 20:50

да

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   08-11-09 20:50

шшшшшш, тва не е анкета бе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marchello   
Дата:   08-11-09 20:52

да

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 20:55

Има и такъв момент [smilie24]
Хем не съвсем и не изцяло, хем до голяма степен [smilie18]
Не знам доколко се забелязва, защото то си е в мен, ама може и да си личи, знам ли [smilie8]

Но вероятно се преплита с някои други моменти, които може би са си нормално фотографско развитие... абе, знам ли... това, което аз си усещам, е, че откакто станах много по-свободен и щастлив доста повече ме влече да го раздавам един вид "по-чисто" фотографски, нещо артЪ леко го позарязах... но това вероятно има и известна връзка със средата, щото си е друго да щракаш в чувствително по-хюмън френдли среда [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   08-11-09 20:57

не [smilie7] [smilie5] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   08-11-09 21:01

Coin, верно "изчистваш" снимките си, отдавна не бях надничала в профила ти [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BlueHello   
Дата:   08-11-09 21:14

Да!

А ако снимам хора, значи нещо тотално не ми е наред!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   08-11-09 21:17

влюбена си за това снимаш цветно и природа [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   08-11-09 22:15

Не.

Значи... циците вече не са ти интересни?
Това е добре, поне за теб.
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   08-11-09 22:17

не, по-скоро обратното.

снимането ми пооправя иначе кофти настроението.

от друга страна се улавям, че ми е трудно да правя крайно позитивно изглеждащи кадри, дори и да съм сметнал, че ще стоят добре за случая.

обратното пък е притеснително лесно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   08-11-09 22:20

Лалинда, ще те разочаровам [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-11-09 22:21

"Забелязвам, че напоследък снимам доста цветово, че даже и някакви си... "

Абе човек като си развие филтъра и му се отварят очите за цвета.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   08-11-09 22:21

[smilie18] [smilie18] кака Лали отново се включи яко [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 22:54

ilski, мерси, мерси [thankyou]

Какъвто съм си мисловен, това бая съм го мислил от известно време и се чудих дали е повече заради вътрешните промени в мен или заради външната (но също и по някакъв начин и "вътрешна") привлекателност на новата среда... най-вероятно двете са си бая взаимносвързани по повече от една причина...

Това, за което ти казваш - за обектите, които преди са ни се стрували безинтересни - може би е възможно да е резултат от различни неща. Може някакво вътрешно разширяване на хоризонтите или по-солидна промяна в настроението да ти е "отворило очите" да виждаш по по-различен и донякъде нов начин неща, които преди едва ли не по дифолт са минавали за скучни...
Но пък си е съвсем в реда на нещата човек (и като творец) да минава през различни периоди и не е задължително винаги да е съвсем наясно какво е послужило като катализатор... опитвам се да кажа, че както и вътрешните промени и евентуално израстване въздействат, така и някакви по-външни фактори също биха могли, примерно влияния от други творци. А защо не и дори неща от сорта на запознаване с нови изразни техники или придобиване на по-качествена апаратура. На мен ми е интересно какво ли ще се случи с мен когато живот и здраве взема да започна да боравя с качествена техника [smilie8]

Да де, сори, че май пак се поотплеснах...
Като нещо по-обобщаващо ми се ще да кажа, че при всички случаи би трябвало да е готинко човек да си разширява хоризонтите, да посяга към неща, към които преди не е искал по различни причини... не че задължително ще е стъпка напред, но би трябвало обогатяването винаги да е от някаква полза - ако не творческа, то най-малкото за собствен кеф [cool] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisheye   
Дата:   09-11-09 08:18

'бе живота е шарен! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mayflowerbg   
Дата:   09-11-09 08:28

[smile] като darksorrow - снимането ми помага да се боря с лошото настроение, а и с други демони. Цветните ти ме радват много!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   09-11-09 08:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   09-11-09 09:01

никак[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   09-11-09 09:11

ilski....съзряваш !...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: El_Fuego   
Дата:   09-11-09 09:17

Тц.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-11-09 09:20

На моите май им личи, или поне най-близките ми приятели го усещат [smile] . Така, че зависимост си има [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   09-11-09 09:20

естествено, че да.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   09-11-09 09:44

asahi, значи за цветните кадри трябва да съм благодарна на теб. В развиването на филтъра била тайната [smilie18] [smilie18] [beer]

darksorrow, въпроса е не дали снимането ти пооправя настроението, а дали от снимките ти личи в какво настроение си в даден момент ... Особено ако това настроение те държи по-дълго.

Coin, за качествената техника незнам... Мога да ти назова поне няколко съфорумци, които си купиха качествена техника, класи над тази, която използваха до даден момент и поради космическата обработка, която използват на фотошоп, въобще не си пролича разликата ...

Маичка [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

alsash, какво съзряване бе, снимам тревици. Това съзряване ли е? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.