Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Офис в центъра на София за 50лв...Верно?!
Автор: FuturePast   
Дата:   04-11-09 16:41

http://braintrust.bg
Еми вярно е :) Даже аз правих снимките на офиса. Почасов офис с абонаментни планове и е идеален за хора които не ползват офис толкова често и нямат нужда от постоянен собствен. Вижте сайта за повече инфо, ще се радваме на идеи, но не и за снимките на офиса хахаха


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocolino   
Дата:   04-11-09 16:43

http://www.braintrust.bg/


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   04-11-09 16:45

Що за глупост[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matani   
Дата:   04-11-09 16:47

Оправете си "Компюпърното обслужване", като начало :)

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   04-11-09 16:49

Интересно е, за който му трябва лице на фирмата от време на време...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pomstar   
Дата:   04-11-09 16:49

Изобщо не е глупост, има малки фирми, които нямат нужда от офис постоянно, но епизодично може да им се наложи да направят бизнес среща, примерно с чуждестранен партньор. Тогава един оборудван офис под наем за няколко часа е много удобно решение.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   04-11-09 16:53

за по 50 лв. съм готов да купя няколко [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   04-11-09 16:54

факт е, че някога си, когато имах такава нужда, това би ми свършило чудесна работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   04-11-09 16:56

Е ми да, но ще ми потрябва три пъти и трите пъти ако ми кажат. Съжаляваме, но в този час е зает офиса...става тъпо. Ще трябва аз да си правя срещите в удобно за офиса под наем време, което е невъзможно[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-11-09 16:58

Автор: pomstar
Дата: 04-11-09 16:49

Изобщо не е глупост, има малки фирми, които нямат нужда от офис постоянно, но епизодично може да им се наложи да направят бизнес среща, примерно с чуждестранен партньор. Тогава един оборудван офис под наем за няколко часа е много удобно решение.


И да, и не. Офис и фирма се свързват и с други неща. Телефонни номера. Адрес. ОК, среща с партньор. Ама ако този партньор реши да се обади по телефона, когато не е твое време за офиса? Какво ще му кажеш, когато му даваш телефонния номер? Търси ме само на еди коя си дата от толко до толко часа. Ми в много хотели има прилични конферентни зали - малки и големи, които могат да свършат същата работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   04-11-09 17:00

Чувал съм - цена на имот = 120-150 месечни наема - принцип.

Купувам го за 158 месечни наема - пиши на лични.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocolino   
Дата:   04-11-09 17:11

"Компюпърно обслужване" е коригирано. Благодаря [smile] !

Помстар е прав, точно това беше идеята.

Лили, във всеки един момент през сайта можеш да видиш свободните помещения по дни и часове и съответно директно от сайта да си направиш резервация, така че можеш да си уговориш срещата спокойно. Все пак когато не плащаш хидяли за собствен офис можеш да си позволиш да се съобразиш и да си уговориш срещата един час по-рано или по-късно от първоначалната ти идея мисля [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-11-09 17:26

cocolino, възникват следните въпроси. Както казах, фирма и офис също се свързват с адрес, телефонен и факс номер например. Разполагат ли фирмите, решили да наемат такъв офис с такива възможности? Да имат СОБСТВЕН номер на телефон и факс например? За пощенски пратки ясно, може да се организира по-лесно фирмата да си получава пощата на адреса и да си я взима. Но телефонни разговори? Какъв е смисъла да имам телефон в наетия офис, но той да е с номер, който по никакъв начин не мога да свържа с моята фирма? И не е ли по-добре, да кажеш, че не поддържаш офис, от колкото да представяш офиса за свой? В този смисъл не е ли по-коректно да се казва - конферентна зала, зала за срещи под наем, а не офис. Освен горенаписаните неща, офисът предполага и това, фирмата да разполага с някаква документация там. За бизнеса е по-добре партньорът (клиентът, доставчикът) да знае, че това там, дето е бил не е твой офис, вместо да го заблуждаваш.



Публикацията е редактирана (04-11-09 17:30)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   04-11-09 17:27

.....на чааааас.....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   04-11-09 17:29

Секретарки под наем има ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocolino   
Дата:   04-11-09 17:47

НеДДраг, прав си за всичко. Мислили сме за това. Поради тази причина имаме услуга "Собствен телефонен номер и отговор с името на Вашата фирма", т.е. по всяко време има кой да получи лично твоите обаждания и да ти ги предаде. За тези, които не използват тази услуга е същото, с тази разлика, че тях ще ги търсят не на уникален собствен номер, а на общ такъв. Но обажданията на всеки клиент се приемат и предават в работното време на офиса (8,00 - 20,00).
По същия начин стои въпросът с факсовете. Всеки получен факс директно се препраща на мейла на клиента ... ако иска, разбира се[smile] .
Другото, което е ... ние не предлагаме само заседателна зала и места за бизнес срещи, а също и такива за работа. Имаме примерно клиент,който си е наел едно работно място при нас за по 4 часа на ден за 1 човек, на индивидуален абонаментен план.
Относно документацията ... предлагаме места за съхраняване на фирмен архив.
А и аз не казвам, че някой трябва да заблуждава клиентите или партньорите си, че това е негов офис ... да постъпва както реши [smile]
Алсаш ... само една е секретарката и не се дава под наем [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   04-11-09 17:52

Не ми се отваря сайта...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-11-09 17:55

ОК, ама на дневен ред идва конфиденциалността на информацията. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: FuturePast   
Дата:   04-11-09 17:56

OrLIndraGanOv

http://www.braintrust.bg/
Пробвай този линк или просто напиши в браузъра си www.braintrust.bg
[smilie7]



Публикацията е редактирана (04-11-09 17:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Офис в центъра на София за 50лв...Верно?!
Автор: cocolino   
Дата:   04-11-09 17:57

НеДДраг ... всичко е под ключ и той е в клиента [smile]
Мерси!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: k7   
Дата:   04-11-09 18:01

Успех :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocolino   
Дата:   04-11-09 18:11

Мерси [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   04-11-09 18:24

Видях го

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   04-11-09 18:47

Коколино знам къде да те намеря....

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocolino   
Дата:   04-11-09 18:49

Заповядай, Мерилиън [smile]
От целевата група си ни [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.