Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли потенциал Любо Пенев да настигне чичо си?
Автор: explorer   
Дата:   02-11-09 18:54

Имам предвид - в бисерите:

"Организмът си иска своето. Като си излязъл, хубаво, на другия ден правиш сауна, възстановяване, но те удря след 2-3 дни. Редно е момчетата да почетат малко за физиологията, защото тази наука не я познават."

"Пият по цяла нощ и след това единият върви назад, другият настрани, а третият скача надолу. Болят ги пръстите от щракане."


...
"Аз някой като не може да прави нещо, не го карам да го прави. Ако някой не може да прави задна ножица, няма да го карам да прави задна ножица, ще го карам да прави странична."

Все пак още е далеч от чичо си:

http://vbox7.com/play:b272f119

Избрани бисери на Димитър Пенев:

"Задръстването е голямо, отбий в лоялното" (напътствия към шофьора)

"Не е честно, ще подам констатация" (при игра на карти)

"Момчета, тренировката ще се води от Краси Борисов, ако ви стане студено ще пуснем лампите"

"Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от Янтра. Абе незнам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях" (1988 година, представянето на новото попълнение в ЦСКА Трифон Иванов)

"Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка" (на световното в САЩ преди мача с Аржентина)

"Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3". След като му е направена забележка, че играчите стават 12 Пената отвръща: "Абе сега ще играем или ще броим."

"Познавам австрийците, много добър отбор. Бил съм и на стадионът им - "Кратера" (б.а. всъщност Пратера). Около него има много люлки" (Пената за Австрия)

"Испанците са опасни. Особено онова, къдравото - Киков. Имат и бразилче Жмуньо, който направо скрива топката на защитата". (Пенев за Атлетико Мадрид)

"Какво ми се пръскаш със скъпи парфюми. Това да не ти е модна къща. И стига си ги баламосвал другите с истории за света и за райската империя. Мен не ме интересува дали знаеш кой е Цезар, Мезар или Пезар. Аз искам да играеш футбол, ако не ще те пратя да учиш в БАН" (Пенев към Иво Димов)

"Не са нищо особено. Имат само двама нападатели, близнаци. Единият е на 26 години, другият на 27. С тях трябва да се внимава" (Пенев за Динамо Минск)

Пенев нарежда отбора: "Ти ще играеш в ляво, ти в дясно, ти в центъра"
Иво Димов: Ама Пена, ние станахме 12!
Пенев: Щом толкова говориш сега няма да играеш
(разбор преди мач)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   02-11-09 19:00

Ако не издуха супата, и го интервюират по-често, даже и ще го надмине.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   02-11-09 19:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Shtrak   
Дата:   02-11-09 19:20

и двамата са малоумни [smilie5] кой кого да настига[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nodoubt   
Дата:   02-11-09 19:29

екстра е [smilie24] ако изкара 16-17 годишни може и до лондон да отидеме за мача [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vassilk   
Дата:   02-11-09 20:46

Има още бая лебец да лапне.Стратега е неубиваем[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   02-11-09 22:37

Пффф... къде ще го гони... Мноооого хляб още има да яде и пак няма да успее - Стратегосът е велик човек !!!

"На вратата - Станев !!! - Тренер - ми нали го продадохме зимата? - А-а-а... така ли? Ми тогава другото момче" (Стратегосът обявява съставът преди мачът в ХХ кръг)

Помежду другото само он успяваше да понесе оня ненормалник и психопатически тип и побъркан шегаджия Рошав Трифон, който, макар и може би най-добрият централен защитник в светът навремето, стигна само до Рапид, именно защото всички от големите отбори се бояха, че ако го вземат, макар и страхотен играч, ще съсипе дисциплината и ще се гаври с треньорите.

Само Иво Димов успяваше да му скъса нервите на чичо Митко "Бе оня хахавия само книжки чете и за Райската империя бълнува. Трябва да наблегне на физическата подготовка, а не на умствената"

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   02-11-09 22:42

божкеййй[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   02-11-09 22:48

“Сре­щу сту­де­ни­те шве­ци ще ни е труд­но, ама аз мисля, че все ня­как си ще ги про­би­ем. Длъж­ни сме, ина­че фе­но­ве­те ще про­би­ят ме­не...”

Пе­на­та пра­ви раз­бор пре­ди ре­ши­тел­ния дву­бой с Фран­ция в Па­риж на 17 но­ем­в­ри 1993 го­ди­на. “Три­фон ще па­зи № 11, а Хуб­чев ще го за­ле­пим за Кан­то­на ли е, Кан­то­ров ли е, без зна­че­ние...” Сто­ич­ков и оста­на­ли­те из­бух­ват в смях, а Ицо из­к­ре­щя­ва: “Пе­на, Кан­то­на иг­рае с № 11, зна­чи го­во­риш за един и същ фут­бо­лист!” Вместо да се сму­ти, Ди­ми­тър Пе­нев си пов­ди­­га ле­ко очи­ла­та и “за­ст­рел­­ва” с пог­лед Ицо: “Не ми куд­ку­дя­кай, що­то ти ня­ма да ре­шиш ма­ча. Я Люб­че­то (б.р. - Лю­бослав Пе­нев), я Емил (б.р. - Коста­ди­нов) ще го ре­ши!” Как­то и ста­ва... След исто­ри­ческа­та ни по­бе­да с 2:1 ос­вен с ти­пич­ния си шопски ху­мор Пе­на­та ве­че е из­вестен и с ора­кул­ски­те си спо­соб­ности...


Нигерия ни скъсва с 3:0 в първата среща в нашата група. В съблекалнята всички са с наведени глави и не смеят и дума да обелят. Пената отива при Трифон и му вика: “Тия чернилки толкова много ли воняха, че нито веднъж с Хубчев не се приближихте до тях! Да ви бяхме взели от Министерството на отбраната по един противогаз!”

Остава един ден преди осминафинала с Мексико. Стратега уж е разузнал изцяло съперника. На пресконференцията го питат: “Г-н Пенев, как смятате да неутрализирате най-добрите играчи на мексиканския тим Луис Гарсия и Аспе?”
Следва култов отговор: “Лесно. И тримата ги познавам отлично от записите, които им гледахме! Луис е най-техничен, а Гарсия и Анте са бавни, но играят с умисъл.


На загрявката преди четвъртфинала с Германия напрежението е обхванало целия отбор барабар с треньори и масажисти. Само Пената го раздава “перде”. Стратега поглежда към небето и се цепи: “Туй слънце какво е малко, а пък цялата земя огрява. Как стават тез работи, само учените знаят!”


"Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък, че тревата го гъделичка по мадурите." (Коментар за бившия играч на Нафтекс Момчил Желев)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   02-11-09 22:50

Крум Савов най-точно определи Явлението "Стратегос":

"Имахме и Димитър Пенев - безкрайно неориентиран треньор, но свръхинтуитивен футболен човек"


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   02-11-09 23:07

Съставът е следният: Иванков, Томаш, Сашо, Тунчев, Вагнер, Стилиян, Ангелов, Телкийски, Йовов, Чиликов и момчето вдясно от мен (Мартин Петров).
Пената разкрива състава преди контролата с Уелс

Капитан ще е Бербатов. След него Стилиян, после Мартин. Може лентата да носи и Митко вратарчето. По принцип мисля да изградя една тройка и те да носят лентата. Ако имат желание, да се разделят на пет. Така ще имаме петнайсет кандидати.
Димитър Пенев отговаря на журналистите кой ще е новият капитан на отбора

Иначе играчите са добре. Усмихват се, но са уморени. Има настроение. Някой път трябва да сме сериозни, друг път - приятели. Знаете, че днешният футбол е много по-жесток отпреди. Парите са много по-скъпи. Друг път - евтини. Както при Божинов. Жалко за неговата контузия. Тъкмо му издадоха виза и той се контузи.
Димитър Пенев коментира настроението в националния отбор




https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/olye3127.JPG
http://smqh.info/wp-content/uploads/2009/03/d0bfd0b5d0bdd0b0d182d0b0-300x240.jpg



„Направихме това, което направихме“ (след 4-тото място на Световното първенство по футбол в САЩ — 1994 г.)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   02-11-09 23:35

Като гледам какви лумпени сега ритат топката Чичовото може да мине за ентелегент пред тях.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.