Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 БСП - отърсване?
Автор: ivodam   
Дата:   31-10-09 23:29

Слушам по новините, емблематичните кратуни - енергийната мафия РОвч, плевенският хулиган и специалист по черните каси на партията - Румен Петков и лайното Пирински били аут от политбюрото на БСП, или както там сега им се нарича. Затова пък Вигенин е вътре.

След като никой нямаше топки да я забрани тая партия и след като и ББ очевидно никого нема да вкарва задрешетъчно, ами ше трябва да живееме с тия маймуни, добре ли е, че нещата в ръководството на столетните се изместват от хардлайнерите, доказаните крадци, мошеници и руски подлоги, към хомо-дружинката "Червената калинка"?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   31-10-09 23:31

червената къща подкрепя такива пърформанси[smilie5] да живей!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   31-10-09 23:31

Ти хубаво слушаш, ама другите като не слушат - какво?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   31-10-09 23:32

Хайл Хитлер!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   31-10-09 23:33

Надявам се не вярвате, че Политбюрото управлява партията. Има едни старчета - генералчета, дето играят белот с едни други старчета - милионерчета. Квото напишат на сметката - това става.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   31-10-09 23:33

Бааси, вие двете много синхронно пишете бряяя
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   31-10-09 23:35

Пременил се Илия,погледнал се, пак в тия.
Че и тяхната работа.
Вътрешно партийната им борба тепърва ще се развива.
Молете се да се разцепят, но не вярвам. Престъпните връзки с които са обвързани са много здрави.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   01-11-09 00:04

в революционно време и в други държави тези червени педали и мафиоти са се трепели едни други, но понеже сега не може, само си правят курвенски номера, но в името на кокала, понеже са оплетени като свински черва, само ще си сменяват местата от време на време [cool] докато някой наистина не им види сметката, щото това ще бъде най-доброто решение [cool] [smilie25] но остават онези, които командват отгоре с парите, те трябва да се неутрализират [cool] няма начин това да стане без тотален обществен катаклизъм [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   01-11-09 00:45

Абе и аз така си мисля, но в дух на критичност се упреквам понякога, че много лесно така ги определяме нещата. Не е ли възможно Сергей Станишев, като един по-млад човек, очевидно по-интелигентен и икономически грамотен, хомосексуалист, наистина пък да му се иска в сърцето да направи една по-европейски изглеждаща партия, и да води съответната вътрешно-партийна борба, като разчита и на подкрепа от Европа?? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   01-11-09 00:47

ivodam, утопист ли си?! [cool] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   01-11-09 00:53

Не, Мигу, не съм, но на много неща съм се нагледал а и съм доста наясно с курвенската политика на европейците, така че ще гледам с любопитство какво има да става [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   01-11-09 00:57

за съжаление курвите се оказаха твърде много [smilie8] [smilie8] утре, т.е. днес ще пусна по някое време една тема за връзка с една друга днешна "европейска" тема [smilie8] нещата загрубяват глобално [cool] да ти кажа ли какъв е най-големият проблем по принцип, особено в БГ?! Че хората са точно като овце и не си търсят правата, не разбират какво става и се оставят да ги баламосват с приказки [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   01-11-09 01:00

Направо ми се къса сърцето....ко ша прайм ся ????

БСП/БКП/СДС/ДПС/РЗС/ООД/ТКЗС/МТС/.......все някви идиотщини създадени да занимават общественото съзнание а не да си гледат работата.....и кефа !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   01-11-09 01:24

ivodam, махаме червените гащи настрани и не цитираме :

Автор: ivodam
Дата: 01-11-09 00:45

Абе и аз така си мисля, но в дух на критичност се упреквам понякога, че много лесно така ги определяме нещата. Не е ли възможно Сергей Станишев, като един по-млад човек, очевидно по-интелигентен и икономически грамотен, хомосексуалист, наистина пък да му се иска в сърцето да направи една по-европейски изглеждаща партия, и да води съответната вътрешно-партийна борба, като разчита и на подкрепа от Европа?? [smilie11]

Но.
Подкрепата на Европа я видяхме.
Европа ни е взела, по геополитически причини и се е съгласила с това което се случи у нас до тук.
Точно Европа му спря парите на този.
Няма да даде пари и на сегашният.
Като се скапем съвсем, ще ни сложи чатала с политико -икономически борд и ще налага европейското с икономическа принуда.
Няма как да дойде като съветският съюз с танковете и да ни "освободи" пак, та да имаме още един освободител.
Ще стане бавно и мъчително.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   01-11-09 09:52

Младежо, ако ние си имаме 50% вина за хала, на който сме, толкова има и Европа. Спряла ни парите - те тези фондове са измислени за зарибяване, не за даване. Ако се дават, така са направени нещата, че пак да се върнат при тях. Обаче, не знам дали чу тия дни, че вече искат да ни вдигат членския внос в съюза - малко сме били плащали, при положение, че сме си нетен кръводарител отсекъде. [smilie9]

Аз имам предвид нещо по-друго в случая: Европа не осъди тотално комунизма и не препоръча забрана и закриване на комунистическите партии и техните правоприемници. Европа с охота и днес работи с фирмите на комунистите. Очаквам европейците къде гласно къде не толкова, да подкрепят Станишев във вътрешно-партийните боричкания.



Публикацията е редактирана (01-11-09 10:37)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   01-11-09 10:25

Европа с охота и днес работи с фирмите на комунистите.
-------------------

Щеше да е странно, ако работеше само с антикомунистите......[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   01-11-09 10:41

Така ли? Защо да е странно? Що зор беше да се махне тоя пусти комунизъм, що пропаганда и агитация десетилетия наред, що народна пара на западния данъкоплатец потроши радио Свободна Европа, и сега - странно??? Това икономическо предателство на Европа е вторият удар, който ни нанесоха, след политическото предателство в Ялта [smilie9] [smilie23] [smilie23] [smilie23].

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   01-11-09 10:50

Всички сте се побъркали :)

Няма партии - има само икономически интереси.

Дали ще е БСП, ГЕРБ, ДПС и т.н. няма значение - всички са едни и същи лайна.

Всеки гледа собствения си интерес.

За мен по-важното е, че БСП няма място в политическия живот на България. Ще ви кажа защо. Тази партия е доказала, че управлява ресурса в държавата. Голяма част от нейните висши управленци са олигарси. Занимават се с енергийни далавери, мащабно строителство, въобще целия сериозен бизнес е съсредоточен там.

Имам познати, които са във висшите кръгове в БСП. Мога да ви кажа, че си живеят като царе. Имат къщи за по 4-5 мил. евро. Това са пари, прибирани системно от държавата. Дали чрез общ. поръчки, дали чрез консултантски услуги или пък с обикновено юридическо обслужване.

БСП трябва да е социална партия. Трябва да се бори за правата на хората. За повишаване на соц. статус. Нищо такова няма. 20 години гледаме едни и същи мутри, които ни убеждават, че когато са на власт ние ще живеем добре.

Да крадът, ама да правят нещо и за хората. Няма такова нещо. Правят си далаверите и залъгват членската си маса със стари идеологии и умрели разбирания. Който и да е във висшето ръководство ще защитава интересите на олигарсите в партията. Това не е соц. партия, а е обикновена далаверска дружинка. Аз на теб - ти на мен. И така, до края на света.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   01-11-09 10:55

Уфффффф.....добре че е Марилион да ни светне......[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   01-11-09 10:58

Иводам, колко пара е потрошено пък за едно радио !?!?
Но пък добре живееше народа преди - трактористи, багеристи - с по 6-700 лв заплата...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-11-09 11:01

Въпреки блестящите перспективи народът масово се заселваше в градовете и виждаше трактори само по телевизията в определен сезон.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   01-11-09 11:04

Асахи - явно и в градовете далаверата не беше малка - един телевизионен техник изкарваше повече от тракторист.....

За автомонтьорите и фаянсаджиите да не говорим...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   01-11-09 11:07

Мда, в квартала всички бяхме телевизионни техници. На всеки телевизор - по двама техника. Който не се дореди до ТТ - барман или бензинаджия.

Кой блъскаше в заводите не е ясно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   01-11-09 11:13

Затова и ги затвориха заводите - да не блъскат, а да ходят на гурбет в чужбина....

Впрочем, един 6-7мо разрядник изкарваше доста солидно.....колко ли изкарват днес !?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   01-11-09 11:24

Една стара и гнусна мръсница колкото и лъскави пражки да сложи си остава стара и гнусна мръсница.

Целта е да излъже някой че е тийнейджерка и става ...


Отърсването за тази банда крадци е само на ония свят при Луканов.


Тук те винаги ще бъдат само крадци и лъжци .


Демагози,лицемери и популисти .


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.