Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Да завържем комплексите
Автор: тьма   
Дата:   23-08-09 07:23

Човек живее със своите комплекси, без да знае за тях или да ги осъзнава - комплекси на Отбиването, на Едип и Електра, на Прометей, Атлас и Икар, на Кармен, Протей, Орфей, Фауст и Солнес, на Дон Кихот, на Косинус…

Но те стават достояние на другите, когато започне общуването – дали в реалността, дали във виртуала.
Възможно ли е личното ни АЗ да ги открие и напълно да възстанови своите потенциални възможности и способността си да възприема нормално реалността?

Разбирането и осъзнаването на собствените грешки в поведението и мотивациите за това поведение е пътят към истинското развитие на личността.
Откриването им е единствената възможност за пречистване и решение на всеки човек как да ръководи своя живот, да определя поведението си.

Но, извинете, това поведение не трябва да вреди на останалите.

Да открием своите комплекси и да ги завържем здраво!

https://photo-forum.net/static/forum/2009-08/hgtn9157.JPG


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbrain   
Дата:   23-08-09 09:05

Тъма, това е... как да кажа, с тази картинка, малко странно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: arriah   
Дата:   23-08-09 09:22

от къде толкоз канап...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juslen   
Дата:   23-08-09 09:24

Тъма с тази картинка може да си помислим че това е твоят комплекс и си го завързала здраво[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   23-08-09 09:47

Всеки човек си има и си живее с комплексите си, тия работи, че трябва да ги преодолява, избива, завързва и тем подобни, не са сериозни, камо ли научно издържани. Думата комплексар, много обичана от българите като обида, няма особен реален смисъл. Достатъчно е човек да е наясно с комплексите си и откъде извират, да ги приема и да контролира изявите си, не самите комплекси, нищо повече.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   23-08-09 10:06

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif

https://photo-forum.net/static/forum/2009-08/hzev0306.JPG
http://www.dnes.bg/images/photos/0047/0000047249-article.jpg


https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif



Публикацията е редактирана (23-08-09 10:58)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   23-08-09 10:19

На тези, които искат да се задълбочат в самопознанието препоръчвам "Основни форми на страх" от Фриц Риман.

http://www.book.store.bg/c/p-p/m-366/id-33/osnovni-formi-na-strah-fric-riman.html

За съжаление мисля, че е изчерпана, но може да се намери онлайн някъде в мрежата


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   23-08-09 10:25

туй лесно се вързва....ама онуй ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   23-08-09 10:34

я бате коплекси неам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-08-09 10:36

първият пост като не се редактира, как да направим по-сериозна темата? [smilie11] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   23-08-09 10:36

Имах един на морето, ама го продадох навреме [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   23-08-09 14:03

Дата: 23-08-09 09:47

Достатъчно е човек да е наясно с комплексите си и откъде извират, да ги приема и да контролира изявите си, не самите комплекси, нищо повече.
---------------------------------------

анджък де, за това става въпрос, ама снимката на овързания атрибут нещо ви стресна[smilie3]

а то си е само едно напомняне защо ли мъжкото съсловие в клубчето понякога се държи адски комплексарски[smilie8]

Никой ли няма да признае някое свое комплексче, което е опознал - ти например, ivodam


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   23-08-09 14:10

от всички познати комплекси понякога ми се струва, че ме гони параноята - но при по-задълбочено запознаване със значението й - не, не съм крайна параноичка

ПАРАНОЯ
Параноята в най-общ вид представлява патологично надценяване на личното АЗ. Това е вид невроза, която се дължи на силно развито чувство за малоценност, съпроводено от огромна гордост. Проявленията на Параноята могат да започнат от леко душевно неравновесие и да стигнат до остри психози. В последния случай човек мечтае и си представя ситуации, в които той е най-добрият. Гордостта му подсъзнателно подхранва АЗ-а, стремящ се да бъде над останалите и да получи признание. Зад привидната търпимост, скромност, доброта и щедрост се крие враждебност, а често пъти омраза и деспотизъм. Съсредоточена върху собственото си величие, личността остава в сянката на самата себе си и на своя мним героизъм. Това рано или късно води до разрив в отношенията с околните. Огромната гордост, недоверчивостта, мнителността и измислената мания за преследване правят индивида лесно раним в неговия егоизъм, взискателност и претенции да бъде уважаван и харесван. В контактите той е придирчив и агресивен, не може или не иска да се вмести в рамките на общите изисквания и интереси. Параноикът е труден за разбиране - преценките му са деформирани, дори най-дребните неща се приемат драматично и усложнено. Свръхемоционален, импулсивно щедър и селективен, той бързо и войнствено преминава към защита и атака. Този тип хора са твърде уморителни за околните, понеже смятат, че всичко им е позволено. Те насищат пространството с тревожното си ЕГО и изтощават енергията на всички около себе си.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   23-08-09 14:20

Странно как жените, когато искат да засегнат мъжете, веднага им казват, че пишките им са малки... [smilie18] [smilie18]

Всъщност, ако на някой чак толкова му е необходимо, на цената на едно Д3 може да се сдобие с 20 сантиметрова гордост или комплект цици размер DD...

Силиконът е навлязъл широко в козметичната хирургия... Но макар той да е основен компонент и в сферата на изкуствения интелект, още не са измислили как да присаждат на хората силиконови мозъци... [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tutttifrutti   
Дата:   23-08-09 14:49

я повече подробности?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   23-08-09 15:05

Още 20см или само 20см? [smilie8]

И аз не знам, откъде спамерите знаят, че имам нужда от по-големи гърди та все ми предлагат разрешение на проблема. Явно обаче не знаят, че един мъж като има нужда от големи гърди, има много източници, откъдето да си ги набави! [ezik]

Как да установим, дали имаме комплекси?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   23-08-09 17:40

не знам, бе данби...не разбирам. аз съм блондинка...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-08-09 17:51

Данбио, пусни си ветронома [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vanessa_atalanta   
Дата:   23-08-09 18:52

и аз съм параноичка[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   23-08-09 23:39

тьма: То пък чудото голямо, не очаквай кой знае какво, имам си едипов комплекс, навремето като ученик имах комплекс като сложих очилата, и т.н. Имах преди години приятелка лесбийка и благодарение може би на нея в тоя период доста се наблюдавах и открих някои любопитни и занимателни неща за себе си и мъжката природа изобщо, оттогава живея в хармония със себе си и не се стряскам от никакви "открития", всъщност отдавна изобщо не мисля за такива неща, като комплекси, и ми е добре, в частност нямам потребност да пускам по форуми теми за комплекси и тяхното репресиране [smile] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   24-08-09 06:34

ivodam, направо ти завиждам на ума и качествата - лелее, ти не го ли раздаваш малко грандомански[smile] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   24-08-09 08:06

Седи си Хитлер в Райхстага и натиска копчета. Натисне копче "Младост", Младост избухва. Натисне копче "Люлин", Люлин избухва. Натисне копче "Дружба", Дружба избухне. Влязъл Гьобелс и го питал
- Вас махст ду, бе Майн Фюрер?
- Избивам комплекси!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: falcon   
Дата:   24-08-09 08:08

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   24-08-09 09:15

драганов, печелиш бира[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   24-08-09 09:24

Е това се вика да си вържеш хуя на фльонга !!!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.