Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Evroparlament izbori
Автор: japanese   
Дата:   04-06-09 11:50

koito si niama i ideia za koi da glasuva da probva avtomatisirania produkt glasopodavatel :
http://glasovoditel.eu/?gclid=CLiw4tWa8JoCFZkA4wodx1PaIw
i da spodeli resulatite!
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: japanese   
Дата:   04-06-09 11:51

http://glasovoditel.eu/?gclid=CLiw4tWa8JoCFZkA4wodx1PaIw

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 11:57

вчера приятелка, дет е шеф некъф у статистиката ми каза, че е чела такъф доклад, че свят й се завил и напълно изключва вариант за честни избори....

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-06-09 11:58

е тва го имаше вече. даже разбрахме как работи[smilie5]

костовистки софтуер [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   04-06-09 12:03

Ще гласувам с еднопосочен самолетен билет. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 12:06

mi wlаде, аз кат не искам....?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: japanese   
Дата:   04-06-09 12:34

Kaiser > mi az sam za Kostov ama NDSV go isprevari pri moia test[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-06-09 12:41

ами направи като мен, гласувай за тях

Симеон [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 12:41

ма! костов! той е пич, ма я надка на плаката, дет пише, че е време за дортите, как гледа! кат мортиша от семейство адамс е[smilie18] и ся зарад костов, няма я качвам нея на трибунката.

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: ALBIREO   
Дата:   04-06-09 12:46

И аз не изгарям от желание, но... [smilie2]

Това, което липсва на България, е Елит!
Ценностната система на нашия еЛИТ са скъпите автомобили, готините заведения и демонстративното поведение "За мен правилата не важат!". Ще изминат десетилетия и столетия, докато в България се заформи качествен Елит, който да дава пример на обществото. И този Елит ще се образува от хора, които са живяли дълги години в по-цивилизовани страни. Ако изобщо решат да се върнат и да положат усилия за това.

Огледайте се. Всичко е скапано и нищо не е както трябва да бъде. А дори човек да иска и да може да го направи по-хубаво, всичко му пречи (системата, закостенялото мислене на хората...).

Наистина ли вярвате, че е по силите на която и да е партия да оправи нещата?

Сигурно ви звуча доста скептично, но по принцип съм голям оптимист. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 13:04

владе....владеееее....недей и ти, бе! айде, ние ядохме сички лайна, много от нас збягаха. ма ако и вие избягате, на кой ще я оставите тая българия, бе!?
аз съм тук....все още. инак съм съвсем съгласна с теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: vga   
Дата:   04-06-09 14:55

мисля че това работи добре, на мен ми позна предпочитаната партия, даже и втората по предпочитане ми показа. Напред Демократични сили!

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: japanese   
Дата:   04-06-09 23:51

"...Това е направено, като са взети 31 реални гласувания на реално постъпили предложения по време на мандата на 40-тото НС. Вие имате възможност да изразите своето съгласие или несъгласие с тях сякаш лично сте присъствали в парламентарната зала..."

..estestveno che raboti..
"продукт, който ще ви позволи да сравните своето становище с предизборните платформи на основните участници в изборите за Европейски Парламент и за Народно Събрание през 2009. "...



Публикацията е редактирана (04-06-09 23:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: Lalinda   
Дата:   05-06-09 00:16

Автор: ALBIREO
Дата: 04-06-09 12:03

Ще гласувам с еднопосочен самолетен билет.





Ами то още дядо ти Вазов е казал, че НЕ Е ГОЛЯМ ПОДВИГ ДА СЕДНЕШ НА ЧУЖДА ТРАПЕЗА.

Ще ти е сладко ли?


Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: equinox   
Дата:   05-06-09 00:41

Аlbireo, къде ще ходиш? Тук на всеки четири години (а по някога и по-често) такива хубави гъби растат, че не са за изпускане. [thankyou]




Lalinda направи нещо! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: kaiser.soze   
Дата:   05-06-09 02:28

az гласувах вече [ezik] [ezik]

за първи път гласувам в кралството.

баси колко простичко беше всичко,

избирателната секция беше в махалата, разположена в една кабина, на няколко метра от нея имаше генератор за ток (мммммммммм ама колко вкусен шоколад си хапвам[smilie5] установявам, че 35% какао е идеално са рецепторите ми [smilie18] )

вътре имаше двама души със списъците. най шантавото нещо е, че не искат никакъв документ за идентификация. влизаш, питат за адрес, после питат кой от записаните на адреса си и толкоз [smilie5] странно. аз бяхвзел шоф.книжки де, щото не знаех[smilie5] . липсва така наречената тъмна стаичка. има маса разделена на 3 с прегради,т.е. на тази маса могат да гласуват трима наведнъж, което едва ли би се случило.
няма наблюдатели, няма сеирджии, няма сини рози , няма червени балони, няма музика и манифестации, няма костюми и вратовръзки.. неща които съм виждал обратно в българия.
другото интересно нещо беше, че има само ЕДНА бюлетина с имената на всички кандидати от района. срещу всяко име има квадратче което се отбелязва с молив (знам какво си мислите сега [smilie18] )ами мислят хората. спестяват производство на тонове хартия по този начин.
естествено, заприказвах се с хората които бяха там. питах ги как така не искат ID. единият от тях ми вика "Ник, ами по стечение на обстоятелствата аз те познавам" (от фото клуба който посещавах [smilie18] )казах му , че предполагам ,че не познава 90% от избирателите. "верно , че има възможност за злоупотреба, но не мисля, че някой ще го направи" ми каза. ходих не толкова заради самото гласуване, а за да видя "как става" [smilie5]
отдавна не се изненадвам на нещо, но този път успяха да ме леко с опростената си система на гласуване[smilie24] . ей такива ралти из британско [smilie7] [smilie21]

ай лека [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: tnt   
Дата:   05-06-09 07:26

"верно , че има възможност за злоупотреба, но не мисля, че някой ще го направи"[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: endlessdark   
Дата:   05-06-09 07:38

Владко това е най-трезвото решение...тук просто нищо не се получава,колкото и да не ми се ще да го казвам...
И не е щото държавата ни е скапана,ми щото народа ни е прост,мързелив и крадлив.

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: мара   
Дата:   05-06-09 10:04

баси, кайзер, баси сьозе...така още по-чоглаво ми става....

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: kaiser.soze   
Дата:   05-06-09 12:19

да де, още един факт който ми се изплъзна.

изборите са в делничен ден, за да могат хората спокойно да отидат за гъби, охлюви или риба през уикенда [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Evroparlament izbori
Автор: e-mil   
Дата:   05-06-09 12:46

Кайзере, и тук на последните избори бюлетината беше обща... ама беше дълга към два метра и на екскурзиантите от Турция им свърши уикенда, докато намерят къде да отбележат. Та се отказаха.

Между другото и преди 10 ноември бюлетините бяха общи, но по други причини. [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.