Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Коментирате ли под снимките?
Автор: didesignbg   
Дата:   25-05-09 12:10

Тръгнах да пиша коментар под една снимка и се спрях. Щях да напиша че съм виждал оригинала и е на няколко светлинни години. Да не говорим че според мен е редно да се упоменава като правиш вариация върху чужда творба. И все едни такива мисли и като го написах се сетих, че той автора сигурно ги знае тези неща и не си струва, всичкото дето ще последва. Не е въпроса в конкретната снимка, въпроса е:

Неприятно ли ви е да коментирате?

В основния форум имаше една тема за направен коментар и последващи невероятни контра разкрития от автора за критикувалия. Жоро скоропостижно я затвори, не схванах защо.

Вярвате ли все още, че някой пуска снимки за коментар?

Имаше преди предложение, да се добави един бутон - автора търси критика, включително и негативна.

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: tnt   
Дата:   25-05-09 12:15

почти не, много обидчиви автори се навъдиха [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-05-09 12:30

Много си е фешЪн да си киселяк [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Не разбирам почти нищо от фотография и каквото и да напиша аз е без значение.

Напоследък, ако ми хареса нещо слагам усмивчица [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   25-05-09 12:32

мързи ме [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: asahi   
Дата:   25-05-09 12:34

За който го мързи нека копира долния ред:
+++++

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: didesignbg   
Дата:   25-05-09 12:35

То всички ни мързи, не е само теб. Просто установих, че като си надвия мързела, вече се сещам че няма смисъл. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: tnt   
Дата:   25-05-09 12:36

Aсахи е добрият самарянин [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: didesignbg   
Дата:   25-05-09 12:36

Хм, асахи, по-скоро темата е, който го мързи нека копира долния ред
---------

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: ivodam   
Дата:   25-05-09 12:37

Пиша коментари, ама рядко. Много рядко имам и свестен коментар под мои снимки. С коментарите най-ме убиват когато 19-ти коментар пише: "Страхотно!", и по-долу, 25-и коментар пише: Като 19! Или 19: Да! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: Lalinda   
Дата:   25-05-09 12:38

Ако авторът ти е спрял коментарите, кел файда, както казват франсетата, да коментираш?

Трябва да питаш авторите НЕПРИЯТНО ли им е да бъдат коментирани.

От всички мухи, които съм пуснала като коментар, станаха слонове, най-големият от които съм аз.
[smilie18]

В един друг сайт бе дори възможно ПРОФИЛАКТИЧНО СПИРАНЕ НА КОМЕНТАРИ.

Тук май не бе възможно. Спират ти коментарите едва СЛЕД като не са ги харесали.

Ако ти стиска, пиши коментарите в лични бележки.

Аз възприех и друга тактика. Пиша, след коментара, че е предназначен не за публиката, а за автора, и че не възразявам да бъде изтрит.

Проблемът е, че идващите след теб, като видят чий коментар е изтрит, си казват: Леле тая харпия и Горгона (респ. бабичка) я/го е напсувала.

Няма такова нещо, уважаеми дами и господа.

Опитвам се да давам коментарите си в контекст, чужд на всякаква художествена форма.

Въпреки че бих си пожелала да ми бъде дадено и право на свободно изявление, дори по худ. форма на творбите или дори по непригодността на моделите към авторовите стремления (тя мара ви ги обясни веднъж тия неща, ама кой ли чу и разбра).

Общо взето, получавам доста лични съобщения, в които мнозина ми пишат, че изобщо престанали да гледат албума, камо ли пък да го коментират.

Ходете и по изложби. Няма лошо. Разширявайте кръгозора си и с нещо различно от голи тела в мъртвешки цветове и депресиращи пейзажи в кавърмяни...
[beer]

Парен каша духа, ама какъв е смисълът?

Под повечето голи тела има само отзиви от мъжката половина на потребителите от типа на: възхитителна, прекрасна, браво авторе...

Миии... и аз не гледам.

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: тьма   
Дата:   25-05-09 12:51

гледам всеки божи ден всички снимки, коментирам много лаконично, често само с усмивка - спрях да критикувам, защото има вероятност да ме блокират всички форумци https://photo-forum.net/static/forum/2009-05/vbfl9372.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: asahi   
Дата:   25-05-09 12:51

Кажи за яхниения десен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-05-09 12:55

Лалинда, аз си харесвам коментарите от теб на една-две мои снимки и не съм те блокирала, защото имат смисъл, а и рядко се чува по нещо по-така [smilie3] Понякога ме хапеш във форума, но и аз го правя, така че те обичам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   25-05-09 12:58

https://photo-forum.net/static/forum/2009-05/nump8603.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: snoopoff   
Дата:   25-05-09 14:53

I az ne razbiram mn ot fotografia ama komentiram :D Povecheto sa MN GOT, KEFI, STRAHOTNO, NEVEROQTNO, ponqkoga davam predlojeniq za krop ala bala... otnosno obrabotkite ako neshto ne me kefi...

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: feliz   
Дата:   25-05-09 15:14

Преди много се занимавах да обръщам голямо внимание на това, което пиша като коментар. Писала съм и хубави и не чак толкова.
После имаше период, в който слагах само "!" ако снимката ми харесва и толкова.
Сега пиша коментари само под снимки, които са ме заинтригували по един или друг начин или като имам повече време.
Онзи ден за моя изненада видях, че автор на който имам снимка в любими, ме е блокирал.[smilie8]
Попитах го за причината, а той ми отговори, че е грешка в системата...но продължавам да съм си блокирана, незнайно защо[smilie8]



Публикацията е редактирана (25-05-09 15:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   25-05-09 15:16

asahi написа:

> За който го мързи нека копира долния ред:
> +++++


myrzi me da kopiram [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: Frida   
Дата:   25-05-09 15:19

Какво да коментираш? Гледам селф - прегоряла цица, под нея се нароили еректирали "ценители", това иди дойди, но и един от "майсторите" и той похвалил. Може да се надява да намаже човека, не знам. Обадил се някой, че кадъра технически е зле, естетически ... ай да не говорим и веднага го обвинили в завист или е некадърност. При това условие е безмислено да се коментира каквото и да било ...

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: snoopoff   
Дата:   25-05-09 15:20

syglasen s Frida

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: Ginka   
Дата:   25-05-09 15:24

Frida [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: feliz   
Дата:   25-05-09 15:25

Фрида, май знам за коя снимка говориш [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: Frida   
Дата:   25-05-09 15:28

Фелиз, как ме надуши. Лошото е, че не е само една.

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: feliz   
Дата:   25-05-09 15:29

знам, знам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: Пешо   
Дата:   25-05-09 15:38

Коментирам само снимки на хора, които познавам лично. Обикновенно коментирам когато нещо не ми допада. Направих грешката да коментирам една снимка в представяне и после ми се изля една помия от лични съобшения от авторката и приближените и. Мерси няма нужда.

Не гледам в предствяне и не гласувам в представяне. Ще ми се да се вдигне и прага за публикуване в избрано.

Отговори на това съобщение
 Re: Коментирате ли под снимките?
Автор: Стефан   
Дата:   25-05-09 15:47

И резултатът от всичко това е, че даже и да се пусне нещо наистина оригинално или просто различно, никой не му обръща особено внимание. Имам чувството вече, че точно най-баналните снимки събират най-много коментари, но то и аз толкова го гледам албума вече, така че може да не ми е съвсем точно наблюдението.[smilie8]
Но не мислите ли, че това си е глобална тенденция, не само за ФФ. Сякаш се получава известно пресищане от толкова много фотография (къде истинска, къде посредствена). То отдавна се получава това, де. Не е като едно време, когато може би дори и повече снимки да се пускаха, но потребителите не бяха /не бяхме/ толкова претръпнали.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.