Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: юнга   
Дата:   08-05-09 18:16

Десните партии готвят обща мажоритарна кандидатура за парламентарния вот във Варна. Това съобщи за “Позвънете Новини” областният секретар и председател на предизборния щаб на СДС в морския град Юрий Колев. Предстои на областно събрание на партията да бъде обсъдена възможността за общо явяване на изборите за Народно събрание с единна дясно-центристка кандидатура, уточни той. В момента се обсъжда вариант за издигането на общ кандидат на СДС, ДСБ, земеделците на Анастасия Мозер, ВМРО, “Гергьовден”, “Новото време”, Демократическата партия, НДСВ и др., коментира Колев. Вече са излезли и няколко номинации. Сред тях са тези на бившия разузнавач №1 Димо Гяуров и екскмета на Варна Христо Кирчев, уточни председателят на предизборния щаб на СДС. По време на областното събрание на сините във Варна ще се дискутират и различни организационни въпроси. Приоритет за местната организация на сините ще бъде организацията на европейските избори в областта.

И така осигурен ми е избор и сега се чудя кой да избера?
Димо Гяуров или Христо Кирчев?

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: jekopj   
Дата:   08-05-09 18:31

Ако този Димо Гяуров има нещо общо с бивш партизанин със същата фамилия,ясна е работата.
То за да е заемал този пост едвали ще да е бил от някоя опозиция де...[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: юнга   
Дата:   08-05-09 18:41

jekopj, мислиш ли, че е от някоя червена партизанска фамилия?
Интересно жена му коя е?

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: jekopj   
Дата:   08-05-09 18:58

Чел съм за един Димо Гяуров,който е бил партизанин в отряд "Антон Иванов".Негов брат е оперния певец Николай Гяуров.Ако не е съвпадение,то сегашния трябва да е внук на този партизанин...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: юнга   
Дата:   08-05-09 19:04

Възможно е, не знам.
Но мисля, че тези Гяурови не са варненци.
Този Гяуров е варненче май.
Но и във Варна се моткаха едни активни борци против фашизма и капитализма с такава фамилия, преди години.

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: PolarBear   
Дата:   08-05-09 19:15

Кирчев.

Срещал съм се често с него докато беше кмет. Служебно. Беше разумен човек, с желание за постигане на резултати и с негова помощ се случиха някои добри неща, които иначе можеше и да не се случат...

Не познавам алтернативния кандидат, затова няма да го коментирам.

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: imitev   
Дата:   08-05-09 19:19


На ви сега мЪжоритарни избори [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: e-mil   
Дата:   08-05-09 19:28

Е, как не помните Димо Гяуров? Младото момче дето Костов го произведе от ефрейтор в генерал и го пусна с метлата в разузнаването.

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: Lalinda   
Дата:   08-05-09 22:15

Просто прецени кой от двамата искаш да те представлява в Европейския парламент.

Днес чух в ефир, че водач на листата на СДС за София (без да се уточнява в кой район) щяла пък да бъде г-жа Надежда Михайлова...

Май няма... надежда...

Дадоха й думата и тя като занарежда кой бил враг на народа...


Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: nastradin2   
Дата:   09-05-09 11:39

И двамата са кавали и за нищо не стават...
Гяурчето изкора разузнаването, когато го довлякоха там, а Кирчо за осем години в НИПКИК-а не можаха да го научат бридж да играе...[smilie19] Ако те ще ме представляват в Европарламента - по-харно да емигрирам в Анадола[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: тьма   
Дата:   09-05-09 18:03

юнга, я тебе да пратим, градско


Отговори на това съобщение
 Re: Раздвоен съм. Помагайте!
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-05-09 18:42

На Димо Гяуров баща му беше главен счетоводител на т.н. СО "Воден транспорт" (едно от малкото СО извън Софето) до закриването му 91-2-3 [smilie11], малко го познавам, сякаш прагматичен човек. Бях в екип с него по т.н. преоценка на основни средства през 90 или 91(аз като софтуер и обработка) и поне дадоха по някой лев, дори на операторките [smile]. Димо - млад човек, друго не знам. За Кирчов, с тоа селски мустак ... сякаш той пусна, уреди да се построи евангелистка ли, незнам ква си нетрадиционна за БГ църква на гърба на сегашната художествена галерия, май някои пак по негово време направиха едни заменки - кон за врабче [smilie5], запомнил съм го как изпадаше в конкретика и назидателно гъльчеше по едно радио, що си фърляли ората още неугасени въглищата в контейнерите за смет и ги палели ... Мога да питам и друго близки съпартийци на господата, но ората не са у Варна тази 7-ца.... Един колега, съсед- съкооператор на Х.К., нищо лошо не е казал за него и даже как едно време чрез негови гр. плочи ли беше, се запозанал по дълбоко със зап. музика [smilie3] Също мисля, че благодарение на Кирчев едни хора от бившата номенклатура, но все пак морски специалисти и прагматици оцеляха на яростни сини атаки и шефски мераци през 91-92 г, благодарение на което и досега тези фирми работят и дават работа на няколко хиляди души и не фалираха като корабостроителния.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.