Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Francesca Woodman 1958-81
Автор: kaiser.soze   
Дата:   30-04-09 00:05




отива си сама, по собствено желание едва на 23. и фотографиите са толкова-23.имах късмет да ги видя на хартия. харесаха ми. споделям ги.може и на други да се харесат.


Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman
Автор: kaiser.soze   
Дата:   30-04-09 00:06

http://www.berk-edu.com/RESEARCH/francescaWoodman/



Публикацията е редактирана (30-04-09 00:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: tnt   
Дата:   30-04-09 07:34

няма радост в тях... допадат ми по някакъв начин

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: totosea   
Дата:   30-04-09 09:54

винаги съм се чудел защо депресивните творби в различни жанрове са толкоз харесвани?защопто хората се радват на чуждото нещастие,проблеми,болка и,че в момента те не са в това състояние или че са им такива мислите и са такива като хора или по-точно с такава душевност че не могат да се зарадват на красивото

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: stoyan_5   
Дата:   30-04-09 10:03

На една фотосбирка, форумец беше донесъл А4 разпечатки от негови снимки за един отдавна заравен конкурс "Движение" ...
Взех да ги прегледам, и тихо пошушнах на моето момиче, което си седеше до мен, че ако случайно направя такава снимка я изтривам, тъй като я считам за дефектна ...
Човека ме чу, нищо не ми каза но явно ме взе за пълен загубеняк ...

Та и някои от снимките на тази авторака за мен са пълен брак.

Да, или аз съм загубеняк, или останалите които ги харесват ...
Границата е едва доловима, но зъвиси по коя страна на билото ще се спуснеш ... и отиваш в съответния лагер.
Колкото по-надолу, толково по- ясно става накрая ...

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: Lalinda   
Дата:   30-04-09 10:43

totosea,

По същата причина хората много обичат да гледат телевизионни сериали от болници и, разбира се, да ходят по погребения.

На недепресивните просто се ядосват и ги подминават... с яд.

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: kkkolelo   
Дата:   30-04-09 10:47

Автор: totosea
Дата: 30-04-09 09:54

винаги съм се чудел защо депресивните творби в различни жанрове са толкоз харесвани?защопто хората се радват на чуждото нещастие,проблеми,болка и,че в момента те не са в това състояние или че са им такива мислите и са такива като хора или по-точно с такава душевност че не могат да се зарадват на красивото
------------------------------------

Не се чудиш само ти [smilie11]. Може би някакъв снобизъм, правят се на разбирачи на "елитарно изкуство" или от някакво съчуствие и стремеж да разберат какво аджеба [smilie10] е довело тези хора до това състояние [smilie5] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: lipostok   
Дата:   30-04-09 10:51

Фотографката е страхотна! Жалко е че си е отишла толкова млада! Оставила е след себе си 10000 негатива само малка част от които са копирани и публикувани. Жалко е също, че да се пускат подобни теми във ФФ е все едно да се хвърлят бисери на ...

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: cocoon   
Дата:   30-04-09 12:56

защо се хабите...

тук си имат кубето

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: Matheya   
Дата:   30-04-09 13:22

харесах кадри [smilie24]
Тотоси, Колело и Стоян 8- що не си замьлчите...

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: stoyan_5   
Дата:   30-04-09 13:24

cocoon написа:

> защо се хабите...
>
> тук си имат кубето
----------------

Що пък Кубето?
Имаме си теб![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: tnt   
Дата:   30-04-09 13:36

На мен пък ми е чудно, защо трябва непременно подобни теми да са повод за радикално-заядливо противопоставяне на двете крайни мнения (за/против) и непременно да се стига до обиди, подигравки и зле прикрити враждебности към тези, които са на противоположно мнение на вашето?
едните били депресанти и псевдо-артъри, другите пък да си мълчали и били поклонници на някой си ...явно с минусов знак е това последното [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: ejko   
Дата:   30-04-09 13:47

totosea, Stoyan 5 i t.n.
Има една поговорка:
"When you laugh, the whole world laughs with you, when you cry, you cry alone"
Щастието е винаги споделено и лесно възприемчиво, в смисъл на разбираемо. Всички знаем как се радваме, защото споделяме радостите си. Всички знаем красивите неща- залеза, изгрева, пролетната роса, детските усмивки и това са все неща, които са много по красиви, когато ги гледаме и изживяваме, отколкото, когато ни ги показват. Аз не съм виждал снимка на залез, която да е по хубава от това, което самият аз съм изживявал и почувствал в някакъв момент от живота.
Докато "депресивните творби", както ги наричаш, разкриват нещо, което хората рядко споделят. Нещо което всеки изживява вътрешно, изолорано и е винаги уникално. Те разкриват в много по голяма степен чувства, които не са унифицирани, поради своята показност.
Затова и се харесват..., защото са уникални.
Хората на изкуството рядко оплюват изкуството на колеги, творящи в друго направление, освен ако не е лично. Това е нещо като при футбола- нападателите не ненавиждат защитниците или вратарите, защото правят нещо различно, напротив! Защото всички са от един отбор и се борят за едно и също нещо.
Виж на селското мачле не е така, там ако си им съмнителен и те слагат вратарче:))))
Може би е възможно да се оценят и двете, но явно трябва време за това. До тогава делете изкуството и със сигурност ще изпуснете нещо, уверявам Ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: stoyan_5   
Дата:   30-04-09 13:56

ejko - какзваш го сякаш съм поканил вдовицата на танц докато свирят погребалния марш на покойника ...

Просто изтъкнах колко съм задръстен, та не разбирам такива творби ... дет ис олл![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: ejko   
Дата:   30-04-09 14:01

Аз не съм казвал дали си задръстен, нито съм говорил за танци и погребения. Дори ирония не съм използвал. Някой пита нещо, а ние си казваме мнението, детс хау ит уъркс![smile]



Публикацията е редактирана (30-04-09 14:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Francesca Woodman 1958-81
Автор: stoyan_5   
Дата:   30-04-09 14:11

Добре де!
Изяснихме се!
Не се коси - дет викаше Дарт Вейдар - аз шъ тъ покосъ ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.