Автор: admin
Дата: 05-05-04 11:18
Уважаеми клубари ,понеже страстите се поизостриха напоследък и във форума взеха да прехвърчат доста глупави лични нападки,ви призоваваме към повече търпимост и себеуважение.
Обърнете се назад и прочетете нещата ,които сте изписали . След това преценете сами от какво ви е срам и от какво не и вземете решение за себе си ,дали когато ви обиждат ,а вие отговаряте в същия тон ,не започвате да приличате на този ,който ви обижда и дали няма друг по –интелигентен начин да отвърнете на личните нападки.
Екипът на Фото-Форум ви пожелава приятно снимане в чудесните пролетни дни !
Позволяваме си да анонсираме темата за нашия нов конкурс ,който ще започне от следващия месец и ще продължи до края на лятото. Темата е изключително пролетно-лятна и вярваме, че
ще допадне на всички. Резултатите ще анонсираме на есен по време на Фотоваканция ‘2004,а наградите ще останат в тайна засега.
И така – очаквайте новия конкурс на Фото-Форум :
“ВСИЧКО Е ЛЮБОВ”
|
|