Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  54  55     всички  напред  последна
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: nyamago   
Дата:   24-04-24 01:03

Можеше да зададеш същия въпрос и без квалификации като 'кьопав' и пр.

Новото е, че засега е последен. Има ли по=нов? А с по-добри спецификации? Дай го тогава, покажи тук!

И освен друго, не е по сайтове и рецензии, а е в ръцете на съфорумник - това го прави (за тук) най-ново...

Но думата ми беше за тона и стила, не за въпроса.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: stukloplast   
Дата:   24-04-24 05:59

Зарежи го голия охлюв. Още не може да преживее, че на хардуерно ниво, пък и не само, камерите на неговия гнусмас са по зле [smilie18]
Най ме е забавно като почне да пуска размазани снимки, с които хвали фаянса [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: stef7   
Дата:   24-04-24 06:12

Xiaomi 14 ultra излезе скоро, може да са го обявили на 22ри Февруари, но по магазите се появи края на март. Един от телефоните с топ спецификации по отношение на камерите. Но не се различава особено в това отношение от по-старата версия - Xiaomi 13 ultra. Т.е. тези камери с тези сенсори и оптика ги има от поне една година и наистина не е нещо ново. Има малка разлика във втората камера - при Xiaomi 13 ultra тя е обявена за 75мм но де факто е 62мм, в Xiaomi 14 ultra са си чисти 75мм. Някои от камерите в новата версия имат малко по-светли бленди. Ама съвсем малко, колкото не си струва да се обсъжда.

Xiaomi 13 ultra не го продаваха официално в Европа, а сега Xiaomi 14 ultra го има навсякъде, това е основната разлика.

За мен най-впечатляващото и при двата е, че и 4те камери могат да снимат 4K 60р RAW video с MotionCam. [smile]

По-старата Xiaomi 13 ultra се намира онлайн за 1400-1600лв (256Gb/513Gb) а това е много добра цена за смартфон с такива спецификации и камери.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: localhost   
Дата:   24-04-24 07:44

Гледам има и IR port - ще можеш да го изпозваш и като дистанционно.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: hotsnail   
Дата:   24-04-24 09:48

Да стеф така е.

За съжаление Лайка и Шарп пък продават само в Япония. Иначе аз бих си купил тяхна джаджа.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: victory13   
Дата:   24-04-24 13:49

Това виво х100про има ли го в европейска версия нейде… [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: fallenfbsd   
Дата:   01-05-24 19:57

Xiaomi 14 Ultra

https://www.youtube.com/watch?v=ljCsUxggfcg&pp=ygUTSmFuIHhpYW9taSAxNCB1bHRyYQ%3D%3D

Отговори на това съобщение
 Re: Камерафони - новини и дискусии (Продължение)
Автор: nyamago   
Дата:   02-05-24 00:40


> За съжаление Лайка и Шарп пък продават само в Япония. Иначе аз
> бих си купил тяхна джаджа.

Не би трябвало да е проблем да се изпише частно една бройка, но остава неясен въпроса дали е съвместимо с европейските мобилни стандарти и дали ще работи пълноценно като телефон (освен като камера)? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  54  55     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »