Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: ombre   
Дата:   08-04-21 15:36

mmjm, понеже цитираш и изречение от моя пост да поясня: Принципно си прав за това което си казал,аз имах в предвид,че този железничар много нахъсано тръгна към снимащия и го преби. Това ли е начина? А иначе, това което исках да кажа е, че този хубаво налита на бой,но нямаш представа другия какъв е, и дали няма да отнесе той боя. Има хора тренирали бойни спортове, където ще му направят главата мека, на секундата, ако не за друго то поне заради агресивното му поведение. Има и нещо друго. Минаха мутренските времена ,където с бой се решаваше всичко. Сега си има съд,по бързата процедура и го лежиш ,или му плащаш яко кинти. Железничара го е отнесъл и следващия път ще си помисли. Още повече,че по тв-то нон стоп дават за такива хора осъдени за подобни постъпки. И на мен ми е идвало,а и не само на мен вярвам,да се саморазправяш с разни идиоти по улиците, но след това го отнасяш ти и си седиш на задника. През 90-те не беше така,но нещата се промениха. А и защо го бие? Снимал,това примитивно поведение на Ганьо не е оправдано по никакъв начин.

Лично мнение.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: mmjm   
Дата:   08-04-21 15:44

А аз освен въпросния австралопитек, видях и действия провокиращи конфликт от страна на туриста. Подигравателен смях, демонстративно насочване на телефона към вече афектирания и както казваш самонавиващ се човек, все неща, които можеха да бъдат спестени и конфликта избегнат. Да предизвикаш конфликт с видимо агресивен индивид е меко казано глупаво и по никакъв начин не показва интелектуалното ти превъзходство над австралопитека.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: ombre   
Дата:   08-04-21 16:14

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: asahi   
Дата:   08-04-21 18:06

"Автор: mmjm
Дата: 08-04-21 15:44
...Подигравателен смях, демонстративно насочване на телефона към вече афектирания и както казваш самонавиващ се човек, все неща, които можеха да бъдат спестени и конфликта избегнат."

Укорително, но не и подсъдно. При по-сериозен анализ може да се докаже, че жепеецът е планирал престъплението и поведението на жертвата не е могло да го възпрепятства в намеренията му. Очаквам, че съдът е взел това предвид.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: mmjm   
Дата:   08-04-21 19:39

„Укорително, но не и подсъдно." Затова и не е осъден той, а жп-еца. „При по-сериозен анализ може да се докаже, че жепеецът е планирал престъплението и поведението на жертвата не е могло да го възпрепятства в намеренията му. " Това вече са глупости. Да се твърди, че планираш по време на работа някой да те снима и съответно ти ще го нападнеш е несериозно, а и недоказуемо.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: penco   
Дата:   08-04-21 20:07

написа:


> Имат си транспортна полиция, която
> е в правомощията си да урежда
> такива ситуации. Тя пък, от своя
> страна, може да ползва сила и
> помощни средства само в
> необходимия обем за да постигне
> целта си.


Такава структура от 7-8 години вече няма.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »