Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: asahi   
Дата:   06-04-19 23:58

Спиди, от врата до врата, 2.3кг, наложен платеж 100 лева, получаване във вторник - 10.15лв. Хайде на евтиното!

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: mtvachev   
Дата:   07-04-19 07:25

4,70 от офис до офис на 90км разстояние за бутилка с 15 мл течност в нея. Същата пратка при другата голяма куриерска фирма ми е с над 1,20 по-евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: toc   
Дата:   07-04-19 10:28

То затова има и опция от офис до офис след като ти е скъпо от врата до врата.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: nokoniko   
Дата:   07-04-19 13:37

Удоволствието струва пари!

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: mmjm   
Дата:   07-04-19 16:18

Доста глупости са изписани в тази статия. A to Jazz, фестивалът в Банско и доста други музикантски форуми дават по-различна представа за интелектуалните потребности на българската публика и начините за тяхното задоволяване в някаква степен, темата която се разисква тук е малко по-различна.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: juslen   
Дата:   07-04-19 16:51

Докато сме евтини на брашното и скъпи на триците няма да се оправим никога и все всичко ще ни е скъпо



Публикацията е редактирана (07-04-19 17:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: imitev   
Дата:   07-04-19 17:41

На мен постоянно ми реват, че им е скъпо да свърша нещо, след което палят новия автомобил и се обаждат по телефон за 1500 лв.

Не се връзва някак...

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: nsirakov   
Дата:   08-04-19 04:14

UPS - доставка от германия, за 5 работни дни... 100 лева доставка на пакет с тегло 35кг... и цена доста над 3те цифри.... смятам, че е разумна...

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Kalimas   
Дата:   09-04-19 10:26

Следните от последните 2 години имам следните случки със спиди:
- пратката отиде в град, различен от този в товарителницата;
- изгубена експресна пратка;
- от два месец чакам обратни документи и разписка за една доставена пратка.
А разликата в цените не е чак толкова голяма.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: marves   
Дата:   10-04-19 11:12

Хора, Speedy/DPD от 08.04.2019 са спрели изцяло всякакъв вид транспорт до UK заради "Брекзит" [smilie21] и не е ясно кога ще върнат отново услугата...
DHL ми обявиха цена 500 лв. за транспорт на светкавица с батерия до адрес в UK (икономична, не за пристигане на следващ ден), тъй като батерията се водела опасен товар... в кашона имах и втора резервна батерия, та нея отделно трябваше на друга пратка да я пусна (не им влиза в нормите за единична пратка двете батерии), та общо искаха да платя грубо 1000лв. такса за изпращане на светкавица с две батерии до UK [smilie21]

Да взема да се мина или да мина да се взема?

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Hsathv   
Дата:   10-04-19 15:55

Че прати я с Български пощи. 50-60 лева. Ще се навираш на DHL?

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: asahi   
Дата:   10-04-19 17:18

Ужас! Еконт ми взеха 10 стотинки за торбичка. Толкова ми взимат и в магазина. Няма аванта, ще се мре [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: quazimodo   
Дата:   10-04-19 17:23

asahi написа:

> Ужас! Еконт ми взеха 10 стотинки за
> торбичка. Толкова ми взимат и в
> магазина. Няма аванта, ще се мре
> [smilie10]


Рано е още за умирачка. Големите търговски вериги вземат по 30ст за найлонова торбичка[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Stefan.S   
Дата:   10-04-19 17:59

2-3 пратки не получавам смс.От кога са го направили да заявиш .че искаш смс уведомление ?

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: guciguci   
Дата:   10-04-19 18:04

Така го направиха. 18 стотинки. Плаща получателя. [smilie18] . Искал,не искал,плаща. И торбичката 20 ст и балончетата 1,20 и кво стана...?

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Stefan.S   
Дата:   10-04-19 18:05

Да платя ама трябвало да се заяви от някой си ...

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: quazimodo   
Дата:   10-04-19 18:58

Stefan.S написа:

> Да платя ама трябвало да се заяви
> от някой си ...

Ако не си инцидентен потребител на Еконт, имаш да го кажем, профил там и в него се отбелязва, че изрично си поискал да ти се изпращат СМС-и. Гуци малко послъгва[smilie5]

П.П. Гуци, отиваш в един склад за строителни материали и си купуваш 10 линейни метра балончета. После започваш сам да си опаковаш пратките и си готов. Аз прилагам този метод и не мрънкам за своеволията на Еконт[smilie18]



Публикацията е редактирана (10-04-19 19:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: guciguci   
Дата:   10-04-19 19:13

Не послъгвам. Ако аз като подател кажа да ти пратят,ще ти пратят. И да искаш,и да не. Това е интересното при Еконт. И застраховката пак я плаща получателя,и опаковката. От къде на къде?

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: quazimodo   
Дата:   10-04-19 19:20

Интересен офис ползваш[smilie5]. Когато аз изпращам нещо, винаги ме питат кой пункт за чия сметка да бъде. Май ще излезе, че не малко а доста послъгваш[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Stefan.S   
Дата:   10-04-19 19:31

guciguci [smilie24]
и на мен днес така ми отговориха

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: guciguci   
Дата:   10-04-19 19:37

Няма да се окаже. Практика е получателят да плати доставката. Това го питат естествено,но от там нататък,ако получятелят плаща,всичко друго натрупано също той го плаща. Всеки ден сйм в Еконт. Мога да ти направя цената на доставката двойна. Кашонче от тях мога да взема даже.[smilie18]
А аз лично как пращам. Събирам всевъзможни кутийки и кашончета,за да занеса пратката в Еконт опакована и готова,за да може куриера наистина да е 3,80с отстъпката,която ползвам + процента застраховка . И хората са доволни,даже понякога учудени.



Публикацията е редактирана (11-04-19 16:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: marves   
Дата:   10-04-19 20:13

Цената за доставка (+ таксите за SMS, опаковка и т.н.) могат да се разделят както ти е кеф в съотношение подател:получател.
Примерно можеш да зададеш получателпя да плати 1 стотинка, а остатъка плащаш ти още при изпращането.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: dragoart   
Дата:   16-04-19 08:52

Честито!

"Уважаеми клиенти,

Искаме да споделим с вас, че предстои промяна в условията за ползване на пощенските услуги на Еконт.

Във връзка с настъпили промени в законовите разпоредби на Република България, считано от 15 май 2019 г., сме задължени да начисляваме ДДС върху всички универсални пощенски услуги, които до момента са били освободени от ДДС. Това са всички пощенски пратки от и до офис на Еконт със следните параметри:

пощенски писма - с тегло до 2 кг., размери до 260 х 360 мм. и дебелина до 20 мм.
пощенски пратки - с тегло до 20 кг. и размери до 60 х 60 х 60 см.

Към допълнителните пощенски услуги Обявена стойност и Препоръка също ще се начислява ДДС.

Промяната засяга всички доставчици на куриерски и пощенски услуги в България, с изключение на Български пощи. Разбираме, че това означава 20% ръст на цените за пощенски услуги на почти 3 000 000 физически лица, които ползват услугите на Еконт. Затова обещаваме още по-високо качество и грижа за вашите пратки.

Важно е да споделим с вас, че разнообразието от услуги на Еконт остава същото.

Благодарим, че ни се доверявате.
С уважение,
Николай Събев
Управител
"

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: allmovies   
Дата:   16-04-19 09:03

@dragoart
Това къде го намери? Аз не го виждам на официалната страница на Еконт?
Дай линк моля!

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: dragoart   
Дата:   16-04-19 09:04

На мейла тази сутрин

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »