Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  68  69  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   29-05-17 14:36

Аз не снимам абитуриенти, така че нямам никакъв шанс за наградата. Евентуално ако метам зад някой храст с базуката ... [smile] и аз малко на чужда сватба ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   29-05-17 14:47

ше си разделим наградата vkk1 [smilie3]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-05-17 14:53

vkk1 ти ша журираш[smilie5] [smilie5] ...ако изобщо нещо се случи
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   29-05-17 15:14

написа:

> quazimodo
> Бобсън, е с това изказване умори
> целото Факултет барабар с
> Филиповци
>
> Що бе, кво му е на изказването?

Щот излезна, че са измрели сите сиганки дет го фАлат[smilie18][smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-05-17 15:45

Ще го направим така, всеки който иска, може да участва с неограничен брой готини портрети на хАбитурети/ки. Но ако някой качва повече от един, да са различни моделите, примерно. На този етап Бобито и Денис приемаме, че вече са участвали, защото са показали техни кадри. Но нека не се ограничават само с тях. А и като са повече, шансовете съвсем закономерно се увеличават. Друго кво щях да казвам...аааа задължително хАбитуренти от 2017г.

Наградата - понеже идеята за това изобщо като цяло се роди тази сутрин като дойдох на работа, реших че ще избера нещо скромно и просто един вид поощрително с цел поне малко да вдигнем стимула за участие. Доста се разглеждах какво да бъде, то при мене всякви джунджурийки, но исках да е нещо по-универсално, и се спрях на един комплект wireless клавиатура с мишка. Разбира се, винаги можем да сменим наградата, просто това ми се стори по използваемо от всички. Както и да е, все пак не награда е важна, а емоциите. Ако се случи така, че темата се отприщи, ще измисля и за второ и трето място нещо. Но също и ако нищо не се получи, всичко ще отпадне.

И така, призовавам колкото се може повече хора да участват.

Бобито и Денис вече го направиха.

Все пак ето я и наградата

https://img.tvc-mall.com/uploads/details/KEYB-636-1.jpg




От тука сте вие[smilie5] [smilie5]

Ай чао!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: CDman   
Дата:   29-05-17 16:10

Ако може наградата да е марципан "Кума лиса" [smilie5]

И аз нямам снимки за показване. [smilie8]

Ама виж това момиче

https://photo-forum.net/i/2070247


Заслужава наградата[smilie24]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   29-05-17 16:32

Абе и аз не съм снимал 'битуриентки .. ма имам зор ...
Та се чудя дали не можете да помогнете да се продаде ей-тва :

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=93236


Мноу ша съм благодарен!
Тва е телефона за всеки фотограф - 41MPix камера не се намира току-така тия дни ... хеле па да ви е постоянно в джоба :)

Поддържа стандартен HQ jpeg + 34MPix dng - кво повече му требе на човека!

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-05-17 16:34

CDman
Ама виж това момиче
Заслужава наградата

Кой, момичето ли?[smilie18] [smilie18] [smilie18]
...бъзикам се
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   29-05-17 16:39

Не разбрах колко хабитурентки мое да качвам и мъжки дали ...моее [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-05-17 16:49

Колкото си искаш бре, но примерно да са различни. Мъже не само, че може, ами е препоръчително, нека видим и някой млад джентълмен[smilie5]

Ай качвайте, да гледаме[smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   29-05-17 16:51

не знам само дали ше го събере екрана [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-05-17 16:51)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-05-17 16:54

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...ша ма умориш ве дивак[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   29-05-17 16:57

миии пораснало е детето
19.05.2017
гр.Костинброд
ЯНИС
се казва , да е жив и здрав [smilie3]

https://photo-forum.net/static/site_pics/2017-05/1496066157_16_42.jpg




Публикацията е редактирана (01-06-17 07:54)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   29-05-17 17:05

Ми на мойта 32ка го събра, браоооо, да е жив и здрав. Попътен вятър му желая в живота...[smilie24]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   29-05-17 21:41

групата, имам проблем .... голям проблем [smilie18]
Преди известно време детето реши, че иска да ходи на уроци по пиано. Съответно - тръгна на пиано - два пъти седмично. Обачееее ... сега иска пиано и вкъщи.
Нарисува си и направи конструкция, която прескачам в средата на хола всеки ден:
ето го [smilie5]
Ясно е, че без пиано няма да ме бъде, затова питам ... какво да правя ...
- Да купя силиконово с 88 клавиша, такова
- Да купя синтезатор някакъв;
- Да купя електронно пиано, подобно на това
- И последен вариант ... тука сълзи ми потичат само при идеята ... да метна на гръб половин тон и да купя от продавалника някакво истинско пиано за 5-6 стотака.
Гледам Боби е наясно с материята, ако има желание да помага, но така или иначе - търся съвет от всеки - какво бихте направили в тази нелека ситуация [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   29-05-17 21:59

А на какво пиано му преподават уроците? Детето има ли някакво предпочитание за външен вид? После да не стане "Я ходи ти да свириш на това грозно пиано"[smilie5] [beer].

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   29-05-17 22:23

Класическо пиано е, марка не знам, аз се разбирах с китарите само [smile] Мисля, че от значение е по-скоро звука, не съм сигурен дали изобщо може да бъде наподобен от каквито и да били електронни устройства .... ма надеждата умира последна [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   29-05-17 22:37

За сега му купи това второто.Ако детето има желание да свири и му се отдава свиренето тогава нама да минеш без истинско пиано.Едно време моя синковец го записах в първи клас на пиано и се отказа след 1 година [smilie18] но аз не бях иннестирал в техника що то си я имам.та те така...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   30-05-17 06:23

Добрутро! https://www.youtube.com/watch?v=Xnbzt2GSuOc


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: CDman   
Дата:   30-05-17 08:21

VKK Минах през това. Моето решение (щото не съм от богатите) беше пиано (или синтезатор май беше) за 80 лвева от МЕТРО.
Нещо такова.


http://patilanci-blagoevgrad.com/userfiles/productlargeimages/product_8054.jpg



Имаше батерии, можеше и на ток.

Мерака мина за 3-4 седмици. Доскоро седеше на тавана. Подарих го на друг баща , с твоя проблем. Не съм го питал какво е станало. [smile]

Добро утро и спорен ден на всички [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   30-05-17 09:42

vkk1, това дето си го е направила малката е супер, всъщност тя си е направила това което и трябва, супер креативност, бравооо на детето. На колко каза, че е?

Иначе аз от тия работи не разбирам, дано другите да те ориентират правилно. Но някак си ми се иска да подкрепя тяхното мнение. Първо нещо да видим дали мерака няма да е от ден до пладне, че то при децата май е така. Ся след време(година-две) все още свири и ходи на уроци, тогава вече е друга работа.

Боже, аз съм седнал да ти пиша, а този твой проблем(всъщност това не е проблем) ще ме удари челно и то с всичка сила много скоро[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Добро утро и спорен ден to all !
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   30-05-17 10:38

Добър ден на всички [smilie3]
ето за днес мойта абитуриентка [beer]
12.05.2017
Хотел „Алексиевата къща“ . село Гургулят гр.Сливница
М И Р Е Л А [thankyou]



https://photo-forum.net/static/site_pics/2017-05/1496129623_DSC_9862.jpg



https://photo-forum.net/static/site_pics/2017-05/1496129648_DSC_9864.jpg



 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   30-05-17 10:40

На 5 години е.
В интерес на истината - се справя доста с нещата, в които се иска някаква креативност - рисуване, театрални сцени, танци, музика и т.н. Взе неща, от които аз изобщо не вдявам [smilie18]
Аз съм си скучен математик, като бях там втори-трети клас се запознахме по неволя с другарите Правец и Паскал и така 30 години ...
Пробвах да и показвам разни неща покрай програмирането, обаче нула интерес. Виж ако е да рисуваме, да се анимира след това - първа писта е - обаче някой друг ще захапва autodesk maya, аз съм до тука [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   30-05-17 12:08

Бобсън евала за Мирела, мислех, че няма да я качиш, ама си казах, че няма да ти казвам нищо. Може ли аз да кача третата ?[smilie5] [smilie5]

vkk1
В интерес на истината - се справя доста с нещата, в които се иска някаква креативност - рисуване, театрални сцени, танци, музика и т.н.

И все тъй да е занапреде, и да е жива и здрава, и тати да е жив и здрав, че да и купува всичко[cool] [cool]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   30-05-17 12:14

Може , ама аз нарочно не я качих че съм с същата блузка като по нагоре [beer] иначе разликата м/у баловете е голяма.жената ми е извадила 3 блузки и тех си ги въртя по баловете барабар с униформените ни.

Пуснах една тема днес за Рол и джипег...вижте я.
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  68  69  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена