Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 21:27

vkk1 баце, честит ти ден ден. Жив и здрав да си ти и цялото ти семейство, защото само тогава цари щастие. И нека всяко твое желание да бъде мое пожелание. Ся ша шибна едно-две за тебе, няма са плашункаш[beer] [beer] [beer] [beer]

За сбирката в никъв случай, никой не се е отказал. Даже напротив. Ама нали ви казах, че много ми се искаше да си взема една 50ка, че да има с ко да пуцам кога дваждам...

Че в тоя ред на мисли, Слънчо тая обява не съм я видял, има една друга. С тая са две вече. И тъкмо се зарадвах, но уви...аз не мога да разбера. От септември-октомври миналата година до края на февруари тия стъкла ги пускаха по 300лв. После март реших, че вече ша си вземам и изведнъж изчезнаха, и сега взеха пак да се появяват обаче вече по 350лв. Малко...на мен ли само ми се струва нереално, или...не съм за тия смешни 50 кинта, ама...

Та тъй де, да пием за рожденника[beer] [beer] [beer] [beer] ...Слънчо измисли с ко да го поздравим.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   31-03-17 21:45

Ми особености на пазара, брат - кат има повишено търсене съответно се вдига и цената. В един момент обаче е по-добре да си го вземеш нов с цялата гаранция, па било то и на изплащане (фото-павилиона имат няколко варианта за това), отколкото да се молиш на някой за 10-20лв надолу от безумната му цена...

А за поздрава - аз, оказва се, слушам ужасно различни неща от вас всичките - та не съм аз критерий за поздравяване.
Ма понеже е рожденик - един танц дъл' ша му хареса ???

https://www.youtube.com/watch?v=aFjzamRyYfI
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 21:56

Ммммммм...далеч съм от мисълта, че ще звъня на някой да го притеснявам и ще го юркам да ми сваля некви цени. Стоя притаен в някой храст и дебна. Заека ще изскочи, все някога, дали сега или в някой друг живот[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 22:02

Слънчо...нищо не каза, уредил ли си ми три пловдивчанки да снимам кат дойда ?[smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   31-03-17 22:03

Maли-й, на детско парти ша присъствам, начи[smilie5]! Да е жив и здрав рожденника и всички любими нему хора! Наздраве[smilie24] [beer]! Ся нешто от туй дет танцуувахме га бяхме млади и луди. Ся сме само луди и в буквалния и в преносния смисъл[smilie5] [smilie5] [smilie5].

https://www.youtube.com/watch?v=Xg_MbcqR2eI


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 22:20

quazimodo браво тигре[smilie24] , тва чак ме накара да ми затупти сърчицето.

...обаче може ли да мине един празник без малко сръбско

За рожденника[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   31-03-17 22:20

@ quazimodo - Ейййй, тва изби рибата - дано не го оценя само аз де... [beer]



Публикацията е редактирана (31-03-17 22:21)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 22:26

Аааа ти си бил тука, значи на quazimodo поздрава го видя, ама кат питах за пловдивчанки не видя[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   31-03-17 22:27

Абе видех, ма ни моа та уреда ич ... сори!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 22:29

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

...той рожденника ша ми намери, споко[smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   31-03-17 22:38

Те къде е оригинало[smilie5]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   31-03-17 22:41

Хора, откъде ги изровихте тея шлагери, Лайф ис лайф ми беше любимото парче от онези времена, заедно с Modern Talking. Имах си грамофон и плочи, къде ли съм ги затрил ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   31-03-17 22:46

quazimodo [smilie24] ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...голем си

[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   01-04-17 19:36

Баси, хората са много странни ...

Една позната я снимам вече два пъти, за да се "рекламира" в нета - един вид подарък заради готиното отношение към мене [smilie7]

Напоследък обаче се нямаме много, и тя пак поиска да я снимам - ма тоя път със всичките екстри - осветления, чадъри, гримове, бельо, вибратори и т.н.

Навих се ... заради очертаващия се фото-екшън... ма реших да споделя, че както тя иска да има финансова полза от тия снимки, така и аз искам да имам финансова полза от снимането й ...

Резултата - изтри ме от скайп, facebook, viber и каквото там още имаше за комуникация, и вече не отговаря по никакъв начин. Баси хората...

Кво ша кажИтИ вии по въпроса - аз лично обичам да снимам, ма техника за няколко хиляди не е купена точно за да прави снимки-подарък постоянно.
Къде сбърках???
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   01-04-17 21:15

Ми требАло е още в началото да почнеш с взаимноизгодното сътрудничество[smilie5] [smilie5] [smilie5].

https://www.youtube.com/watch?v=t2dzXGmfmw4


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   01-04-17 21:23

Едно поздравче за всички на и под маса. И нека някой каже, че това е чалга[smilie18] [beer]

https://www.youtube.com/watch?v=fPWU8hy0McY


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   01-04-17 21:41

Добре вееее брат, ся не можах да разбера за ко тъй си направил. И що не напрай кефа на момичето, да *ба и тая безценна техника... То наистина за ко си си я купил, кат няма си напрайш па и твоя кеф, да снимаш...[smilie21]

Напрао ми са иска да дойда и да та набия, баси...[smilie2]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   01-04-17 22:54

слънчеглед, не се впрягай, има една такава категория хора, търмъци им викат. Колко такива са минали и заминали покрай мене, не е истина.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   01-04-17 23:11

JK - колко пъти да го прая тоз кеф, и за мене все нищо да няма ?!?
Ай сиктир вече ... и наздраве де!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   01-04-17 23:40

Ми де да знам, мене всеки път си ми е кеф...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: fotograf123   
Дата:   02-04-17 00:10

Вие хубаво си се забавлявате но нямате допирни точки с фотографията и разводнявате общия поток ...

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   02-04-17 00:15

Еее, много време издържа темата, сега ще се развали седянката да го ...
Даже вчера си мислех, що по дяволите админите ни търпят - или сме им симпатични по някаква неразбираема причина, или сме адски тъпи и ни гледат сеира. Аз залагам на второто. [smilie5]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 00:20

Ми вероятно сме им забавни наистина ... Пък и спазваме добрия тон в края на краищата, от време на време и за снимки и техника си говорим - баш как си требе у един фото-форум [smilie7]

Аре последно [beer] че пак взело да става утре без да се усетя ...

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 01:13

fotograf123, що ко стана, с кое нямаме допирни точки приятелю. Ааа! За темата ли? Еми виж ги, един качи ли едно селфи[smilie18] [smilie18] [smilie18]

[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: fotograf123   
Дата:   02-04-17 01:22

Днес посетих изложбата съвремна БГ фотография и с изненада отктивам че не е никак на по високо ниво от това на форумните майстори [smilie18]

 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена