Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   11-09-13 18:15

аз съм много доволен от Iphone oт години , за мен това е едно от най-доброто на пазара
според мен това ще си заслужава http://www.youtube.com/watch?v=L1U-grcDve0&list=FLnLgoWjlt9AafePqmUTyh5A&index=2

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: asahi   
Дата:   11-09-13 20:29

Представянето на новите модели iPhone тласна надолу котировките на Apple. Книжата на компанията поевтиняха с 2,28 на сто до 494,64 долара за акция в търговията в Ню Йорк. След основната сесия спадът продължи - с 0,22 на сто до 493,57 долара за акция.


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   11-09-13 21:13

имал съм андорид 2г никога повече (може би най-добрия бизнес телефон)
Haters gonna hate



Публикацията е редактирана (11-09-13 21:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Marillion   
Дата:   11-09-13 21:14

dimitar3, ползвам смартфони още от 2005-та година. Надали си имал такъв тогава. Минал съм през доста марки и зная едно - всичките са еднакви, ако не ги ползваш за работа.

Да, ще се съглася с теб, че айфона е бърз и това се дължи на операционната му система, но не мога да се съглася, че е нещо велико. Просто поредната пластмаса. И 10 айфона да си купи някой няма да му порасне онази работа.

Аз ползвам HTC-та и също нямам спомен да ми са забивали или да са се влачили, въпреки че са с андроид. Може би причината е там, че ги ползвам по предназначение - бизнес телефон. Нет, мейли, документи и говорене. Игри нямам, филми не гледам и не ме интересува колко е шарен дисплея.

Та... така. Успехи и не ги мисли тези боклуци. Рано или късно се развалят.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Alex_Stand   
Дата:   11-09-13 21:28

Ха ха ... Така и очаквах, само пусни тема за нещо хубаво и работещо и гледай с каква злоба се нахвърлят тези които не могат да стигнат грозденцето :)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dikimee   
Дата:   11-09-13 21:34

iPhone 5S ми хареса. 64-битов чип = яка производителност (като си оправят App store application-ите да поддържат това, де), обаче защо е това недоразумение 5С? Със сигурност се постараха да стане ясно, че С не идва от cheap. 550$ без договор и то в САЩ. [smilie10] Ама евала, че толкова нагло експлоатират балъците, друг не би се осмелил.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Rebellious   
Дата:   11-09-13 21:35

И досега съм с   iPhone, но ...3 gs. Стара машинка, но оказала се най-надежната, поне според сравнителни анализи сред всичките модели, от началото до сега. Е и тя има проблеми - GPS-a й е пълен ташак, има проблеми със сигнала на мобилните оператори в по-трудни условия, това сравнено спрямо Нокиите / дори и от Лумия сериите/, но иначе бива. Особено като се отсвири и печално известния iTunes, и се замести с iTools. Ta, koйто твърди, че iPhonе не забивал, пращам му много поздрави! Имам опит от 2007г. досега! Е, ако не е джейлнат, тогава се държи по-добре, но пак има дертове с това. Така че, легендата за невероятната стабилност на iOS, поне за мен си е вече само легенда. Плод на невероятен маркетинг, създал популация от "зомбирани фенове". Дето се редят на опашки, даже преди да са наясно за какво![smilie3]
Новият iPhone 5s e пълна подигравка с тях! Нищичко значимо ново! Дисплеят е останал на едно място от 4-ката, това с пръстовият скенер е малко стряскащо в ерата на Големия Брат и улесненията, които предлага са най-малко значими точно за купувача.[smilie3] 64 битовата архитектура, т.е. съвсем новото ядро /kernel/ е най-интересната новост. Факт е, че е много по-лесно да се диплят многоядрени конструкции, но те са компромисното решение. Минаването на 64 битова платформа е много по-трудното, но и обещаващо решение. От друга страна почти няма 64 битови апсове и скоро няма да има, а проблема с 32 битовите си го знаем още от Макбуците.
Т.е. от три пъти пускане на 32 битов плъгин за Аперчъра, един път забива и ти отнася цялата работа в небитието. И почваш отначало. Личен опит![smile]
Язък, както казват южните съседи, много ми се искаше да сменя дядо 3gs, но май ще го държа , докато клекне съвсем. И после ще се минава на Андроид...[smilie9] Там поне вече има избор голям... За огромно мое съжаление./Мразя да сменям нещо, дето ме е очаровало и страшно улеснявало някога!/


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   11-09-13 21:59

Всеки си харесва тел.както колите.
Факт е че жените обожават дизайна на айфоня,но те кво му и ползват...
Иначе в горите им пускам нетче по Wi-fi, щото антенките им били рехави. А що народ смени джамовете им....
Сега ако не знаете-ако не си купите ориг. Iкабел ще имате много интеересни съобщения....

Много по-интересен е Note 3.... и дисплей и пърформънс,камерка, рам , процесор са...без сравнение.
Който му допада ай фон- да го купува :)
Кпйто андроид..... да се радва на стикерите на вайбъра за разлика от ios. И не само....ios :) дроида задмина ios,колкото и да не ви се вярва. Но всичко е динамика и може. Да има обръщалки. Съжалявам за собствениците на Лумия.
Откъм цена в сравнено с флагмана на С. колко са го напомпали в %? :[smile]
В меката на ios USAa нещо самсунга ги е ударил и продажби.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: georgivelev   
Дата:   11-09-13 22:27

Ползвам айпад от две години и операционната система никога не е забивала. Дори не съм се замислял колко безпроблемно работи. Същото мога да кажа и за OS X Snow Leopard. Просто си нямам никакви ядове с епъл. Айфон обаче не бих си купил.

Блазнеше ме мисълта, че 5с може да е доста по-евтин. Трябваше горедолу спешно да си купя нов телефон. Та оня ден отидох до Техномаркет и си купих Нокия 206, с 16 гигабайта микро сд карта. Блутута на нокията не можа да осъществи трансфер с компютъра ми, затова прехвърлих 11 гигабайта музика през сд слота, отне ми само някакъв си 1 час. Честно казано не съжалявам, че си нямам айфон. Прекалено скъпа играчка. То за 1300лв мога да си купя най-високия клас айпад мини и да го ползвам като телефон през скайп. Де е Киро на кирия.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   11-09-13 22:38

Аз съм с нот самсунг, забиване досега не съм видял. Отделни приложения "спря да работи" съм виждал, но съм убеден, че не е дроида виновен. То е море от софтуери...

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   11-09-13 22:38

Айфоните са готини , но имат няколко проблема:

1. Отличителен знак са за нестадартна ориентация [smilie18]

2. Проблем е да ги ползваш с нормално PC с Windows

3. Необходим е Jailbrеak ако някой иска персонализация по негов вкус и "безплатни" игри и приложения.



Публикацията е редактирана (11-09-13 22:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   11-09-13 23:04

Първите ревюта и мнения:

->iPhone 5S: A Refresh Phone, Nothing More;


>Samsung Galaxy Note 3: Decked to Impress

There's a reason why Samsung has become quite a favorite at IFA 2013: it was able to deliver more than what was expected of it, starting with the Samsung Galaxy Note 3.
Note 3


http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/120793-image/Samsung-Galaxy-Note-II-vs-iPhone-5-54.jpg



Един до друг:) Епъл... Червея ги нахапа...

На нота работата с писане, четене и рисуване със стайлуса ....е идеи нагоре откъм Ios. На ай фона образно казано се мъчеш да пишеш, четеш и рисуваш - това са лаишките функции, които ползва всеки.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Tonyy   
Дата:   11-09-13 23:34

Много полезна тема.Аз в момента съм пред питанка какво да взема . S3 S4 или нот на Самсунг или 4 4s на айфон. Нота за сега ми е фаворит заради писалката.Сменям си телефона веднъж на 4 -5
години.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   12-09-13 00:00

SGS4 или Note 3 трудно могат да минат в категория телефон поради нечовешките размери. Като за телефон именно Айфона е за предпочитане или някой по-малък Андроид. Разбира се може да бъркам - може пък всички тука да са на някакви ТОП менаджерски позиции и могат да разнасят подобни 5-6" лопати в сако или куфарче[smilie5]. Лично аз бих избрал Xperia Z1 mini с 4.3" дисплей , Qualcomm C800 , 20mp камерка.



Публикацията е редактирана (12-09-13 00:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   12-09-13 00:12

Тествайте и саунда и радиото. Аз съм им ги тествал. Нота е като ламя, фона издиша при трансфера.
И аз си мислих за размера така и се притеснявах сериозно. В джоб или като тефтер, на колан...не ми е некомфортен.
Стайлусът постоянно пиша с него. И за бъзици със снимки и кво ли още не е отлична екстра. Книга и четеш нормално.
5 инча е златният размер за тия гадинки[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: CaracolStudio   
Дата:   12-09-13 01:07

Един до друг:) Епъл... Червея ги нахапа...

На нота работата с писане, четене и рисуване със стайлуса ....е идеи нагоре откъм Ios. На ай фона образно казано се мъчеш да пишеш, четеш и рисуваш - това са лаишките функции, които ползва всеки.



ТЕД

Пич сравняваш телефон с палка за тенис ... Що не го сравняват с iPad Mini .Стилус Стив Джобс го каза преди години "Кой подяволите има нужда от стилус за телефон"
Както каза Алекс Станд пусне ли се тема за нещо хубаво и работещо всеки почва да реве .Имал съм Android ,Windows Mobile ,Symbian и сега съм на IOS преди ревях симбиана как не става за нищо без да съм го пробвал и си купих специално НОКИА която продадох след седмица ползване .Хора които не са ползвали Iphone ,I mac или общо взето Мак продуктите нямат право да се обаждат .И кой каза ,че 5C e бюджетен телефон да са го казали на презентацията ,ами аз не чух такова нещо .А че това че му трябвало Jailbrake за безплатните програми ,то на андроида безплатните програми щото много бачкат като ги пуснеш и половината ти екран е зает от реклами .Отделно тия дето ревът срещу ретината най обичам да изляза на слънце и да си ровя в тела и до мен някой с Galaxy S да прави сянка с ръката на "върховният" дисплей .Общо взето И на мен не ми харесват на къде тръгва МАК но да ми сравняват Apple s компания като Нокиа която умря с нейните лумии ... е несериозно .Tочно логото на компанията ги описва най-точно "Think Dofferent "за това успяват .Няма да забравя едно интервю на Стив БАлмър/шефа на Windows/ като го питат какво мисли за i phone .Tой казва през смях "500$ за телефон ,и то без клавиатура" Къде са клавиатурите сега г-н Балмър :)

Поздравче за всички все пак машината трябва да работи за нас а не ние за нея :)
http://www.youtube.com/watch?v=t3h6kOLYGtI

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: star_dust   
Дата:   12-09-13 02:17

тия са по-зле и от зомбита:
http://www.youtube.com/watch?v=oprUI6nupfc

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: PhotoBo   
Дата:   12-09-13 02:38

Без да изпадам в словестни битки и аз ще си изкажа мнението по въпроса. Имах Iphone 3GS, че даже две бройки си бях вкарал от САЩ навремето. Така и не ме грабнаха тогава - нито с визия, нито със стил, че и с операционна система и производителност. Разкарах ги за по-малко от седмица, тогава народа беше пощурял по Ай. От две години си кретам със Samsung Galaxy S Plus, a на жената взех HTS Desire ...ъъъъ нещо си. Не са лоши и двата, вървят мазно, вършат работа, не се оплаквам. Наскоро обаче си играх с Iphone на кумата - 4S ама джейлбрекнат. Малее ми в ръцете нещо, но ми се струва, че е в пъти по-бърз от моя Самсунг (който все пак си е на 2 години де), но е с последна версия на Android OS 4.2.2 и сравнително добре върви.
Мисълта ми е, че май от както аз имах такава джаджа до наши дни ябълката е мръднала технологично, и щом и аз, който не съм им фен - не бих имал нищо против да имам един 4S, то представям си колко ще е приятен и бърз и този 5S например. От друга страна това да дам за телефон една торба с пари, вместо да си взема някое ценно стъкло, цял лаптоп или 40-42" телевизор, нещо - някак си ми се струва наивно и глупаво вече... Разбира се желая всеки му пари като вестници и подобни джаджи, Iphon-я ми се види арен, ама не и ако някой го вземе на изплащане, пък ако ще и Iphone 10 да е ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: uzsree   
Дата:   12-09-13 09:42

Ако и в БГ ни даваха iphone за по 100$ нямаше да водим тази дискусия изобщо.....

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: kvakioh   
Дата:   12-09-13 09:58

ДА, и аз така питам в офисите на мобилния оператор, като съм 14 години абонат и плащам винаги навреме, дали може безплатен Ифон...Казаха, НЕ, само с двегодишен договор и месечна вноска.
Притеснявам се само за колегите си китайци, които са луди по този телефон, всички имат. Сега са пред дилема- дали да ръсят за 5s или да е 5С...Ма те и двата са много скъпи.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: pbosakov   
Дата:   12-09-13 10:15

Хубави са, изпипани са, но с тая ценова политика да си гледат работата. Телефоните им просто не струват толкова, колкото искат за тях. Поне тук в Европа -- там у дома не знам за какви пари си ги предлагат.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Rebellious   
Дата:   12-09-13 11:33

Taka и още не съм срещнал човек, неповлиян от масираната, зомбираща реклама. И на Епъл, и на Андроид устройствата. Такъв, който да е ползвал и двете системи , и същевременно да даде обективно мнение... С аргументи. Значи все пак маркетинга е почти всичко в съвременния ни свят.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dfxos   
Дата:   12-09-13 11:51


http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aG91vA5_460s_v1.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Marten   
Дата:   12-09-13 12:32

Чудя се.. Аз ли съм единствения хомосексуалист, с малък пенис, безброй комплекси, кифленско поведение, не-в-час с новите технологии, информационно затъмнен, зомбиран, хвърлящ пари на вятъра, сериозно повлиян от маркетингова стратегия, потребител на Apple, който има iPhone още от 3GS модела и всеки следващ (в момента съм в 5, но разбира се, че ще си взема и 5S в момента в който излезе в БГ) и MacBook (в момента 15" с Retina Display, а преди него отново алуминиев) и Apple TV 2 и нямам намерение да сменям марката за сега..

Та, само аз ли съм или има и други ? о.0



Публикацията е редактирана (12-09-13 12:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Sassho   
Дата:   12-09-13 13:16

>>>>>>>>>Аз ли съм единствения хомосексуалист, с малък пенис<<<<<<<<<

Не е необходимо да се притесняваш - съдейки по продажбите явно сте милиони [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »