Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Снимки на красивите ни курорти.
Автор: prozium   
Дата:   16-10-08 03:47

Това не е конкурс, тук няма да получите награда, слава и известност са твърде малко вероятни и леко съмнителни.И все пак ...

no.ski.CREW, представено тук(във ФФ) в мое лице събира снимки от зимните курорти в България.Ние търсим снимки на всичко, заснежено клонче, лифт, красив пейзаж, търкалящ се скиор, доволен сноубордист, абе вси-чко.Ако си харесвате някоя снимка, искате да я видят повече хора и най-важното имате желание да спомогнете развитието на един български сноуборд блог.Това е темата за Вас!
Няма да съдим коя снимка е по-по-най , няма да има точки, всичко е в името на забавлението.И разбира се предстоящият прекрасен зимен сезон!

Сега за тези, дето ще кажат, ама снимката си е моя, искам да ми я платите, като ви я дам и подобни неща.Никой няма да оспорва собствеността на снимката Ви, ваша си е!Като не искате да Ви я публикуваме, просто преминете на следващата тема във форума.Когато/ако побликуваме ваша снимка ще ви сложим(за награда [smilie25] ) името или псевдоним или линк към сайт/блог/към ффпрофил, абе линкче по ваш избор :)

Снимките може да ги пускате директно тук,а може и да ни пишете на no.ski.crew(шифт+2) gmail.com

И така вие сте на ход [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: william   
Дата:   16-10-08 07:31

Снимка на Бъндеришка поляна през лятото става ли?


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: Пешо   
Дата:   16-10-08 10:00

Аз искам някой да ми подари сноуборд. Нама да успорвам, чий е по-хубав или по лъскав. Те са си ваши аз само си ги ползвам без пари за моите си цели(ще популяризирам себе си и своята дейност..рклама му викат и струва доста пари...).За награда ще постна линк към блога ви в моя блог.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: NNNAAAMMM   
Дата:   16-10-08 10:04

човекът затова моли хората, които са надъхани и искат да помогнат безвъзмездно.. не всички..

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: Reptile   
Дата:   16-10-08 10:08

Браво братле,кефя се на такива инициативи...нямам такива снимки,но ако някой има - да ги даде,щото просто ще се получи супер яко :)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: PolarBear   
Дата:   16-10-08 10:41

А може ли снимки на търкалящ се сноубордист и доволен скиор?

[smilie3] [smilie3] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: ngrozdanov   
Дата:   16-10-08 10:53

Нещо такова?

http://i.data.bg/08/10/16/1199990_orig.jpg




http://i.data.bg/08/10/16/1199988_orig.jpg



щом е да подкрепим бг сноуборд сцената [beer]



Публикацията е редактирана (16-10-08 10:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: gecata   
Дата:   16-10-08 11:02

Абе изобщо не ме кефиш,prozium, ама не ми се минава на друга тема без да ти кажа, че това си е чиста измекярщина. А защо като те заболи зъб ходиш на зъболекар и си плащаш?? Обади се следвашия път ще ти го извадя безплатно-имам чисто нови клещи, с червени дръжки!...Много съм надъхан[smilie7]



Публикацията е редактирана (16-10-08 11:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: promis   
Дата:   16-10-08 11:10

Е, ако проектът е некомерсиален - какъв е проблемът? И аз веднъж търсих снимка от Родопите и taurus13 ми даде една - пак за блог беше. Big deal. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: gecata   
Дата:   16-10-08 11:13

Ти за некомерсиални блогове чувал ли си? Я дай един пример?

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: Stoychev   
Дата:   16-10-08 11:18

Нали е за каузата. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: gecata   
Дата:   16-10-08 11:25

То и революции се правят за КАУЗАТА, но оръжието с пари [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: promis   
Дата:   16-10-08 11:47

@gecata "Ти за некомерсиални блогове чувал ли си? Я дай един пример?"

Чувал съм, да [smile]
Например моя блог http://vselenata.net е напълно некомерсиален. [smilie25]
Този no.ski не знам какъв е обаче [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: mixmike   
Дата:   16-10-08 11:59

аз бих взел новото 5Д с много благодарности за дарителя...ама квото пожелае...линкове, имена, лога, безплатни снимки даже ще го черпя и каса бира, за да има и нещо материално[smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: gecata   
Дата:   16-10-08 12:34

promis написа:
Този no.ski не знам какъв е обаче
Ама разбира се , че е комерсиален! В него се рекламира всичко каквото ти дойде на ум [smilie5] - от спортно оборудване - до самолетни билети!....
А сега сменям темата , че много се нервирам на такива.....



Публикацията е редактирана (16-10-08 12:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: prozium   
Дата:   16-10-08 13:11

@ngrozdanov, евала :) един разбран човек, супер са ти снимките и достя ярко се отркояват на снимковото мълчание до момента.

@Пешо, скоро май ще се освободи една дъска, свиркаш и ще караме :) даже ще те научим, нямаш проблеми.Дори няма да е нужно да ни линкваш където и да е.

@gecata, жалко че не те кефя [smilie2] мислех да ти предлагам жентиба, а ти разби сърцето ми [smilie2] . Все пак помолих, хората имащи проблеми с условията да не пускат снимки.А иначе да, прав си, имаме контролен пакет акции на скайюръп и гледаме да се рекламираме в блога ни за сноуборд, та повече хора да летят с нас, поне бирата да си избием :) куротът Пампорово също е наша собственост и него рекламираме, скоро всички курорти зимни в България ще са наши и яко реклама! [smilie18] Я най-добре сменяй темата, лошо е човек да се изнервя.

@ngrozdanov, още веднъж ти благодаря :)

А до всички останали, очакваме снимките ви [shtrak]

Упс, @william, извинявай че в суматохата те пропуснах, става разбира се :) Колкото повече, толкова повече [smilie25]



Публикацията е редактирана (16-10-08 13:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: boncho_marinov   
Дата:   16-10-08 13:30

Някой му трябва снимки, прави регистрация и айде дайте...некомерсиално!!! Дали!?

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: mixmike   
Дата:   16-10-08 13:33

я влез във автомонтьорския форум и поискай да ти направен основен ремонт на колата...ей така некомерсиално. Кво ше им коства - нищо. Като на фотографите...само натискат едно копче и са много раздразнителни[smilie23]
Кофти хора, ко да праиш[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: ecobo   
Дата:   16-10-08 13:57

Няма такова нещо като некомерсиалем блог. Дори себе си да рекалмираш, пак е с користна цел, независимо какво получаваш насреща - популярност, пари, слава...

На този "блог" (пиша го в кавички, щото това е толкова блог, колкото аз съм президента на Ангола) има следните линкове:

o Whiteroom magazine
o Snowboard-bg.com
o Nitro
o Elan
o Бизнес мениджмънт
o Snowboard-Revolution
o Weather Underground
o Burton
o Forum Snowboards
o Flash Gam3 Sn0wb0ard
o Sunny x3m
o Rip Curl
o 686

Това е реклама. Може сега да не е платена, но целта е да стане в един момент, когато се намерят достатъчно добри хора, които да напълнят този сайт със съдържание, безплатно....

Изобщо, това с некомерсилания блог го разправяйте на други.

Нищо лично към автора на темата. Просто е добре да се нещата направо ;-)

prozium , мислил ли си за следния вариант: дава ти някой една снимка, после те чака 6 месеца, като си прави логове и скрийншотове и накрая те осъжда да му платиш по $1000 на всеки месец, щото ти НЯМАШ ОФИЦИАЛЕН ДОКУМЕНТ от автора на снимката.
Лично аз очаквам бум на такива и подобни случаи в близко бъдеще... Вчера четох на WebProWorld.com за такъв случай - един пич получава ФАКТУРА за ~$4000 от сток сайт, щото тия от стока са намерили на сайта му снимка, която той не е купил. Та, върпосния пич искаше съвет какво да прави и мнозинството отговори бяха: "Плащай, щото опреш ли до съд, става ептем дебела работата." [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: promis   
Дата:   16-10-08 14:05

ecobo, по-горе дадох пример за некомерсиален блог. Независимо, че има линкове към други полезни сайтове, от блога не се печелят никакви пари - дори за домейна му.

То по твоята логика всичко в света е комерсиално [ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: ecobo   
Дата:   16-10-08 14:17

Да, аз по образование съм икономист, а в университета ни учеха, че: "Няма такова нещо като безплатен обяд" [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: Lalinda   
Дата:   16-10-08 14:26

Аз бих ти дала моите, но са от района на Монблан, нямам кадри от България.

Виж ги в профила ми, ако ти допадат, ще ти ги изпратя и в по-голям размер.

Като студентка бях ски-състезателка и съжалявам, че по онова време още нямаше сноубордове!

Не съм икономист, не съм и фотограф, но съм запален планинар, авантюрист и пътешественик и съм готова да ви подкрепя!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

***

boni, тази тема е тръгнала далеч по-злобно от онази за нещастно надценените кадри!

Модерирайте я.
Със здраве!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: ecobo   
Дата:   16-10-08 14:37

Ленче, темата не е злобна, реалистична е.
А който иска да си подарява снимките на (уж) некомерсиален "блог", моля да заповяда - аз нямам НИЩО против.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: prozium   
Дата:   16-10-08 15:43

Започвам да се чудя, тук за кеф ли снимате?Смисъл излизате сред природата и си мислите "Ся ще щракна добрите фотоси, ще им сложа едни добри цени, а може и да ги публикувам някъде, така че да ги видят повечко хора, някой нещастник да си я качи в блога, та после да го съдя до 9то коляно".Аз когато излизам да щракам си мисля "Колко хубаво е всичко и колко прекрасно е това, че тази техника ми дава възможност да споделя това което съм видял с други хора".
По-скоро искам снимки от втория тип хора.Разсъжденията на 1вия тип са ми интересни, но не и споровете с тях.
Дали по блогът(да Блогът, защото формата на уебсайта за момента е блог, @еcobo, как е в Ангола [smilie6] ) ще се появят реклами?
Има такава вероятност, дали ще забогатеем на гърба на неоправданите фотографи подмамени така пошло в тази тема да ни дадат снимки?Силно се съмнявам, ако исках комерсиален сайт, щях да си направя блог за Виагра, да сложа достатъчно много пей-пер-клик рекламки и да набузя яко гугъл рейтинга.
Направихме сайт, чрез който да споделяме кефа от карането на борд и въобще този начин на живот.
В някакво хипарско упиянение реших, че има и други хора, готови да помогнат с каквото могат тук.За моя радост се намериха подобни [beer] [smilie24]

@Lalinda, ама разбира се, всички снимки ни харесват :) Искахме да пуснем една статия с български Курорти, защото доста посещения идват от други страни, един вид да се изфукаме с красотите на страната ни.Дори ако имаш желание можеш да разкажеш някаква история и да я подкрепиш със снимки, с радост ще я поместим из блога :)

П.С Ама как ме сърбят пръстите да ви покажа реакцията (изразена в снимки) при същото запитване в едно чуждостранно фото общество.Но ще го спестя :)


Отговори на това съобщение
 Re: Снимки на красивите ни курорти.
Автор: ecobo   
Дата:   16-10-08 16:04

prozium, от доста години се занимавам със сток, и да, аз като снимам, в повечето случаи е за пари. Нещо лошо ли правя?
Иначе, пожелавам ти да не изпадаш в ситуацията на оня хамериканец, но съдейки по тенденциите в световен мащаб и в частност у назе, вероятността някой, който не е взел насериозно "проблема" с авторските права, да бъде осъден, се увеличава непрекъснато... В момента в БГ подобни дела са рядкост заради калпавата и изключително бавна съдебна сиситема, но това се променя в правилната посока.
Аз в момента колекционирам линкове към мои снимки, които не съм продавал, и понеже имам под ръка няколко кадърни, млади и напористи адвокати, мисля по някое време да заформя едно шумно мулти-дело, не толкова заради обезщетението, ами да се вдигне малко врява по върпоса, че в БГ се краде постоянно и безогледно...
Между другото, на твоя сайт всичко ОК ли му е по отношение на авторските права [smilie3]
А за блога - скрипта (купен ли е [smilie25]) ти е блогърски, но по същество сайта не е блог, по скоро е онлайн-издание някакво.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »