Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 фуджи сюпириа
Автор: w3rb   
Дата:   09-10-08 11:44

в едно фото ателие ми беше казано, че вече не се произвежда фуджи сюпириа и лентите, които са налични в българия са с изтекъл срок. вярно ли е това и ако да, какви ленти да си купя, които да имат подобни на фуджи сюпириа (100 или 200) качества.

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: caro-anton   
Дата:   09-10-08 12:13

Суперията - любителският филм на Фуджи, явно много разбират тия от фотото, не е спрян.
...кво ли пиша глупости тука...
иди на друго място и си вземи от там.

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: tofo   
Дата:   09-10-08 12:53

Едно моме от Екуипекс ми доложи още пролетта, че спират Суперия 100. [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: caro-anton   
Дата:   09-10-08 12:55

никога не съм снимал с този филм, но все пак,... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: Lalinda   
Дата:   09-10-08 16:12

През лятото си купих във Франция Superia 200. И там нямаха Superia 100. На мен 200 не ми върши работа, но и от 100 не бях доволна, просто в онова ателие в Castellane нямаше други, пък градчето много ми допадна и исках да го понаснимам по-подробно.

За съжаление, филмите бяха проявени ужасно (виж темата Защо фалират фотоателиетата?), като дори ми бе разказана някаква сърцераздирателна история как във Франция се продавали фалшиви филми (извод от впечатленията на ЕДНА тяхна клиентка, купила си филм от сергия под Айфеловата кула).

Ще ми се да ви питам дали ако бяхте копист, щяхте да правите генерални изводи от филми, купени на сергия?

Купувам филми само от фотоателиета и се надявам и тук да ме обслужват като клиент на фотоателие, не на сергия.

Това, че в ателието не ме познават по една или друга причина, не означава, че могат да ме обслужват като клиент, който си купува материали от сергии... В началото дори ми предложиха да ми копират и снимки, плюс сканирането, та да ми излезело по-евтино!!! Трябваше да си отида веднага, не да им дам 17 филма.
[smilie10] [smilie18] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: Prakticar   
Дата:   09-10-08 21:37

Супериа 100 си е много готин и удобен за работа филм. Ще бъде глупаво да го спрат.

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: bard   
Дата:   09-10-08 22:02

Доколкото знам, Суперия 100 не се произвежда вече, а и на официалния сайт не е обявен като продукт


Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: Grandpa   
Дата:   10-10-08 04:52

...като има Реала да ви пита човек защо търсите Супериа 100...

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: nikel   
Дата:   10-10-08 16:02

Ами щото реалата липсва в БГ фотоателиета [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: bozo   
Дата:   11-10-08 01:02

Lalinda,
Как така "филмите бяха проявени ужасно "?
Кофти химия, намачкани ленти, отпечатъци или кво?

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: nsirakov   
Дата:   11-10-08 02:01

никел - онзи ден си купих 10 бройки фуджи реала 100 аса.. казаха че мога да си поръчвам колкото си искам... имали налични ...

иначе защо липсва? при положение струва над 10 лева бройката кое ателие е лудо да зареди това дето масовият снимач със скина няма и да помисли да купи.. а ценителите като нас се броят на пръсти...[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: yovko   
Дата:   12-10-08 11:12

На около 7,50 лв идва Reala-та ако си я поръча човек от UK. Пакет от 5 филма е 14,45 паунда + 5 транспорт.

http://www.fujilab.co.uk/catalog/product_info.php/cPath/30_31_61/products_id/48

Отговори на това съобщение
 Re: фуджи сюпириа
Автор: william   
Дата:   12-10-08 11:40

nsirakov
Супериа Реала от Екуипекс последния път купих по 7,20 лв. Казваш "над десет лева бройката" - да не са й вдигнали цената там?


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »