Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Една позитивна тема
Автор: panos   
Дата:   06-10-08 12:07

Много се чудех дали да пускам тази тема – хората на които искам да благодаря нямат интернет и едва ли ще им помогне с нещо. НО може би имаме нужда от малко оптимизъм на фона на толкова открадната техника и ‘фотографски’ караници?

С целия си акъл (по-точно липсата му) забравих фото-раницата в крайпътно заведение – ханчето след с. Варвара Пазарджишко. Не че имам кой знае каква техника, но 2500лв за мен са си пари. Та по пътя на връщане звъняхме на справки и кметства да издирим телефон (да не би някой клиент набързо да си припознае чантата). Хората бяха невероятно любезни – издирваха телефони, а даже от съседните минерални бани жената сама предложи да иде пеша до ханчето и така се свързахме. Раницата беше върната непокътната!!!! И възнаграждение не искаха! Останах без думи… вече толкова рядко срещам добрина!

Между другото, още като влизахме, ми направи впечатление - в двора вдигнали параклис, в механата наредили портрети на Кубрат, Ботев, Левски…, имаше книги и списания за историята ни, даже и стара карта с български войводи…

Ако имате минаване покрай това ханче-поспрете, пийнете една бира, за здравето на последните мохикани! все още се намират истински българи[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: ecobo   
Дата:   06-10-08 12:09

Такива работи да се чуват [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   06-10-08 12:10

[smilie24] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: PuertoVaras   
Дата:   06-10-08 12:12

ханчето след с. Варвара Пазарджишко

вече искам да отида там [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: nsirakov   
Дата:   06-10-08 12:12

[beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: sashu   
Дата:   06-10-08 12:13

Браво [smilie24]
Ще го посетя това ханче! Да се живи здрви таквиз люде!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: snooper   
Дата:   06-10-08 12:17

Дай Боже повече такива хора и случки с подобен край! [smilie24] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: asahi   
Дата:   06-10-08 12:24

Не си представям обратния вариант - да ти кажат: Ми нищо не сме видели, питайте сервитьорката, имаше някакви хора на съседната маса... Полиция, разследване...

Собствениците на заведенията са отговорни и си държат на клиентите, дори и непознати.
Наскоро един си беше забравил телефона за 10К (с камъчетата) в арменски ресторант. Шефът лично му го съхранявал докато си го вземе обратно.

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: dinkoff   
Дата:   06-10-08 12:27

браво на такива хора.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: vga   
Дата:   06-10-08 12:51

Страхотна история! много се радвам за това развитие на нещата!

Понеже съм работил в заведение в САЩ и мога да разкажа как са там нещата с такива ситуации. първото което е, че там собственика не седи в заведението си. има си мениджър, който отговаря за почти всичко. когато нещо се забрави му го носех и той лично го пазеше в офиса си, и търсеше по телефон хората, които са го забравили - тоест съобщаваше на рецепциите на близките хотели какво има забравено и къде. винаги връщахме всичко на хората, а са забравяли и фототехника и бинокли и дамски чанти. какт се шегувахме - само децата дето не си забравят. така че при тях това е нещо нормално и аз също го възприемам така. винаги обаче си казвахме помежду си с другите служители, ако бяхме в България колко ли от тези неща щяха да изчезнат. е, радвам се, че и тук положението е такова, поне в това ханче. дано всеки вземе пример. задоволението на клиента е най-важното за един успешен бизнес. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: sokola   
Дата:   06-10-08 12:56

[smilie24] Живот и здраве на такива хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: val2007   
Дата:   06-10-08 12:58

panos написа:
> Много се чудех дали да пускам тази тема – хората на които искам
> да благодаря нямат интернет...................
Ако имате минаване покрай това ханче-поспрете, пийнете една бира, за здравето на последните мохикани! все още се намират истински българи[beer]
----
Прекрасно правиш като пусна тази тема... Поклон доземи заслужават тези Българи!!! [smilie24]
Никога не е безполезно да кажеш Добра Дума за хората, които са го заслужили...
Непременно ще мина пътем през това Ханче...
[smilie24] [beer] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: stoyan_5   
Дата:   06-10-08 12:59

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: pacy4   
Дата:   06-10-08 13:03

Страхотно. Наистина позитивната тема малко ме ободри, щото имам ужасен ден. Да са живи и здрави !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mixmike   
Дата:   06-10-08 13:05

Миналата година бяхме на Ягодинската пещера на тим билдинг с фирмата на приятелката. Чакаме в кръчмата 2-рата група да излезе от пещерата. Излязохме до тоалетната с приятелката, само че тоалетната е външна на около 200метра надолу по пътя. Оставихме чантата с техниката и една малка раница с документи, пари, на нейните колежки на съседната маса. Излизаме от кенефа и точно тогава колежките профучават с колата покрай нас и ни махат за чао[smilie11]
Викаме си...голяма работа че чантите ни са в тях, след около час сме в хотела...прибирахме се за вечеря. Малко по-нагоре по пътя бяха колегите от втората група и ни чакаха да се качваме и да тръгваме...Обаче мен ме загложди нещо и викам... я им звънни да питаш дали чантите ни са в тях[smilie11]
...Добре че звънна...тъпите п*тки бяха оставили чантите както им ги бяхме сложили отстрани закачени на пейките. Да сме си ги земели като се върнем, щото те изведнъж се сетили че бързат.[smilie11] Ако се бяхме прибрали и чак тогава да тръгнем обратно да си търсим нещата...работата щеше да е отекла отдавна. Мое ли да има толкова прости хора[smilie11], аз лично и в момента не мога да повярвам[smilie10] [smilie9]

Инак по темата за хората от ханчето[smilie24] Да са живи и здрави

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: ogimag   
Дата:   06-10-08 13:45

[thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: loki_in_disguise   
Дата:   06-10-08 14:13

" все още се намират истински българи "

Да, и аз мисля, че това са Истинските българи! Дай Боже все повече хора да се самоосъзнаят като такива и да намерят себе си. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: yan   
Дата:   06-10-08 17:14

Браво на хората, но ако бяха истински българи, щеше да четеш обявите, за да си купуваш нова техника!

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: rapt0r   
Дата:   06-10-08 17:17

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: PolarBear   
Дата:   06-10-08 17:28

Хубаво е да има такива теми.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: ALBIREO   
Дата:   06-10-08 17:31

[smilie24] [beer] [shtrak]

микс - и на мен ми е трудно да го проуменя, но има - факт! [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: apollo   
Дата:   06-10-08 17:37

[smile] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: bobihot   
Дата:   07-10-08 14:38

[smilie25] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: BotsRevenge   
Дата:   07-10-08 18:19

Чудесно! Радвам се, че се е получило така.

MixMike - по тази причина аз се старая колкото мога по-рядко да разчитам друг да ми пази нещата. Ставам от маса за малко и помъквам техниката. Приятели или колеги викат "ма нали сме тук?!" Предпочитам да си е в мен, за да не се обясняваме после кой е прост и безотговорен, кой е нагъл и т.н. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Една позитивна тема
Автор: lakosta   
Дата:   07-10-08 21:49

и аз имам подобни истории и обратни разбира се...но който от нас мине от там да оставя бакшиш И ДА КАЗВА ЗАЩО...МОЖЕ и някаво фото да закове на стената да види всеки достойнството на тези ХОРА!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »