Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: navy   
Дата:   09-09-08 00:30

бой по каската канонска [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: next_time   
Дата:   09-09-08 00:38

И аз му погледнах в профила ..... и аз се Очудих[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: tantris   
Дата:   09-09-08 01:05

next_time, поне да извлека някаква полза от теб. Така и така се влачиш след всеки мой пост, поне са спел-чекинг можеш да бъдеш полезен. Давай [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: next_time   
Дата:   09-09-08 01:10

Едва ли бих могъл да съм ти полезен за каквото и да е.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: tantris   
Дата:   09-09-08 01:15

Ми тогава явно целта ти е да вредиш, след като не можеш да бъдеш полезен. Дано не е така и в живота ти изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: ivodam   
Дата:   09-09-08 01:16

tantris: Честита ти придобивка, Влади, и много кеф ти пожелавам със страхотната фирма Канон :) Не се съмнявам, че с всеки изминал ден се убеждаваш, че решението ти да се отървеш от Никона 24 часа след като се беше набутал с него, беше най-правилното и мъдро решение в живота ти! [smile]

Хич да не ти пука от форумните мъдреци, едно към едно се повтаря историята, както когато си взех новия Марк и пуснах първите снимки - абсолютно същите приказки, че едва ли не съм му правил лоша реклама. Ма сега същите мълчат като пукали, докато снимките ми излизат в книги и вестници и пътуват в метрото. Не се съмнявам, че в кратки срокове ще го овладееш новото обективче и ще напраскаш яките снимки на яки каки и квото дал Господ. А междувременно да ти напомня моето "златно" правило за този смешен форум: празният профил обикновено върви в комбина с празна глава и празни джобове. [smilie6]

Прочее, Wer meines Speeres Spitze fuerchtet...

[cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: tantris   
Дата:   09-09-08 01:18

Аре, ще се въздържам от повече реплики, щото темата стана една...
Админите да трият или да си потъва сама. Беше все-пак полезна за опознаването на някои от регистрираните във форума
[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: next_time   
Дата:   09-09-08 01:25

Не ми е целта да вредя.Нямам представа защо си го решил това.
Както казва Иводам - по всяко време ще имаш възможността да ни запушиш устите.Просто направи едно нормално представяне на техниката - тя е прекрасна и го заслужава.И разбира се и се радваи[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: next_time   
Дата:   09-09-08 01:54

Иводам - честно кажи, мислиш ли че представянето което е направил тантрис е показало силната страна на комбинацията???

И мислиш ли че точно тези кадри са достоини да се публикуват във весници и списания и да се возят в метрото.

Много ще се радвам ако споделиш чесно и без да отклоняваш темата към себе си и собствените си успехи.Или според теб е нормално да видиш калпаво представяне на нещо (все едно какво) и да пляскаш и да се радваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: ivodam   
Дата:   09-09-08 02:09

next_time: Честно казано, показаното вероятно наистина едва ли показва силата на комбинацията в цялата й дълбочина. Но аз много добре му разбирам възторга на Тантрис, обаче никой не се опита да погледне на нещата през неговите очи. Той досега е снимал там с разни други неща. Сега взима това нещо и прави например снимката на мигача на мотора и това страшно го кефи. Аз мога да го разбера защо го кефи. Това е важното в случая, а не че тази снимка няма да остане в аналите на фотографията. Затова и една такава реакция, като неговата, която е емоционална, а не научно-безпристрастно изследване тип "тест" и не знам какво си, следва според мен да се посреща толерантно и благосклонно, а не моментално язвително и на нож. Изобщо, във форума почти тотално отстъства желанието за взаимопомощ, за подпомагане и отглеждане на таланти, а властва желанието за стъпкване с крака... защо, мисля, че и сам можеш да си отговориш...



Публикацията е редактирана (09-09-08 02:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: next_time   
Дата:   09-09-08 02:34

Иводам прав си че липсва толерантност.[smilie24] А защо .... не винаги мога да си отговоря.
В случая не мисля че някои се опитва да смачка талант.Просто новото момче влиза с летящ старт във форумното ежедневие.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: navy   
Дата:   09-09-08 11:08

[smilie18]
Автор: ivodam
Дата: 09-09-08 01:16

...

А междувременно да ти напомня моето "златно" правило за този смешен форум: празният профил обикновено върви в комбина с празна глава и празни джобове.



След това страхотно изказване се очаква и админите на 'смешния' сайт и тези с празни профили да са крайно толерантни [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: Manchev   
Дата:   09-09-08 11:53

Абе, моя джоб е празен, та празен, ама имам снимки у профила. [smilie18] [smilie19] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon EF 85/1.2 + 5Д
Автор: Safira   
Дата:   09-09-08 17:14

Автор: ivodam
Дата: 09-09-08 02:09

next_time: Честно казано, показаното вероятно наистина едва ли показва силата на комбинацията в цялата й дълбочина. Но аз много добре му разбирам възторга на Тантрис, обаче никой не се опита да погледне на нещата през неговите очи. Той досега е снимал там с разни други неща. Сега взима това нещо и прави например снимката на мигача на мотора и това страшно го кефи. Аз мога да го разбера защо го кефи. Това е важното в случая, а не че тази снимка няма да остане в аналите на фотографията. Затова и една такава реакция, като неговата, която е емоционална, а не научно-безпристрастно изследване тип "тест" и не знам какво си, следва според мен да се посреща толерантно и благосклонно, а не моментално язвително и на нож. Изобщо, във форума почти тотално отстъства желанието за взаимопомощ, за подпомагане и отглеждане на таланти, а властва желанието за стъпкване с крака... защо, мисля, че и сам можеш да си отговориш...




[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »