Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мастила за принтер?
Автор: haaho   
Дата:   06-09-08 16:28

Има ли заместители на оригиналните мастила за птинтер Канон Пиксма ИП4200, които да вършат работа?

Скоро пробвах едни на Фрекълс, много евтини, но не стават. Нещо по-скъпо и по-добро?

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: acklay   
Дата:   06-09-08 16:45

Този модел е с 4 мастилници, до колкото знам.
Тук може да видиш цени.

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: haaho   
Дата:   06-09-08 16:53

Тези цени са ясни - 120 лв. едно зареждане!

Има ли оригинални мастила в големи опаковки, поне на половин цена?

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: marrio31   
Дата:   06-09-08 17:02

а всъщност твоя принтер пълни ли се? щото съм чувал че 4200 не става аз съм с последния хубав (незащитен против пълнене[smile] ) ip4000 и си пълня патрончетата с inkjet мастила[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: haaho   
Дата:   06-09-08 17:17

Пълни се без проблеми. Inkjet? да нямаш в предвид InkTec? И от къде?

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: avjijata   
Дата:   06-09-08 17:18

Не се заблждавайте момчета!
Няма никакви проблеми с пълненето!
Аз имам Канон Пиксма 4500-пълня го с мастила на Прокарт-на немската фифма ОЦП и нямям никакви проблеми.Ползвам и тяхна хартия.Всичко е с отлично качество.Ако някой има въпроси на лични.
Ако един път сте си изцапали ръцете с мастила от някакъв принтер,може и да се справите! Ако не в магазина за оригинални или за някъкви ментета и после се оправяте с проблемите сами.[smile]



Публикацията е редактирана (06-09-08 17:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: haaho   
Дата:   06-09-08 18:05

InkTec vs. OCP ?
Мнения от ползвали и двете марки?

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: GenaDP   
Дата:   06-09-08 19:32

InkTec и OCP са читави производители. Но какво точно ще ти налеят в магазина е съвсем друг въпрос - мастилото може да е "generic", а не за точния модел принтер, може да е с минал срок на годност и т.н.

Мастилата на водна основа запечатани имат трайност около 3 год., пигментните и специализираните - около година. При разпечатване трайността пада драстично.

На мен досега не ми се е случвало да видя в БГ неоригинално мастило с дата на годност. А и вносителите най-често купуват големи разфасовки, и после разливат в по-малки бутилки...

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: haaho   
Дата:   06-09-08 19:46

Гена, има ли оригинални мастила (Канон, Епсън, Бродър и т.н.), но в големи разфасовки - 100-200 мл. на по-ниска цена в БГ?

Канона ми печати много добре, но с оригинални консумативи А6 ми излиза 50 ст., егати.

Четох някъде, че Brother-ите имали евтини оригинални консумативи. Как са като качество?

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: GenaDP   
Дата:   06-09-08 19:50

има ли оригинални мастила (Канон, Епсън, Бродър и т.н.), но в големи разфасовки - 100-200 мл.

Има. В завода, дето пълнят касетките... [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: GenaDP   
Дата:   06-09-08 19:54

На ИнкТек официални представители за БГ са Вали, Про-Карт продават ОСР.

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: icokarpata   
Дата:   08-09-08 12:05

Консумативи.ком
от там си поръчвам патрони за пълнене и вече втора година работя с тях и съм напълно доволен. Един стига за две пълнения на патроние ...и цената му е около 18 лв мисля...на цвят

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: haaho   
Дата:   08-09-08 15:43

Мерсаж, аз май съм направил глупостта да сипя черно пигментно мастило в мастилницата за водно такова [smilie11]
Може и със смяна на мастилото да се оправи работата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: dedopop   
Дата:   09-09-08 00:32

Имам 4200. Върви с всякакви мастила. Сега, ако объркаш пигментното с това на водна основа, не знам какво ще се случи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мастила за принтер?
Автор: marrio31   
Дата:   09-09-08 17:23

да InkTec е мастилото,объркал съм се,ами отиваш във Вали и готово http://www.vali.bg
а там има една хартия в ценовата листа А4 -100 листа -35лв ,някой дали я е пробвал INKTEC Glossy Photo paper, 260 гр/м2; 100 стр. А4

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »