Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Игнор функционалност във форума
Автор: darksorrow   
Дата:   25-08-08 01:00

Доколкото знам, такова нещо няма имплементирано в момента?

Възможно ли е човек да игнорира даден потребител не само за ЛСта, а и за всички постове във форума?

Напоследък според мен лично тук се пренапълни с индивиди, които плачат за тази опция, а когато се добавят и старите кучета в областта, нещата стават сериозни.

Принципно в разни други форумни бордове няма никакъв проблем човек просто да спре да съществува за друг потребител, не знам дали е възможно това да се осъществи и тук?

Не знам и дали някой освен мен би искал нещо такова наоколо, има ли такива?

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: next_time   
Дата:   25-08-08 01:03

Аз бих искал да си спестя няколко човека, а предполагам има хора които биха искали да си спестят и мен[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: darksorrow   
Дата:   25-08-08 01:04

със сигурност ползата би била взаимна за много хора [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: apollo   
Дата:   25-08-08 01:12

Сещам се за един за който не съществувам... а на мен ми дреме на шишарката, швепса или там каквото и да е [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: ALBIREO   
Дата:   25-08-08 01:12

Преди мнооооооого време ми идваше да го предложа, но се разколебах.
Подкрепям [smilie24]
Има хора, които пишат САМО глупости. Но някои им се радват, та... добре ще е да се въведе тази функционалност [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: Kanonir   
Дата:   25-08-08 01:13

така или иначе скролвам темите и чета мненията само на определени хора които съм решил че дават полезни или поне забавни мнения, тъй че ЗА![smilie24] Още една полза за мен е че по тоя начин няма да ми се случва да се чудя/впрягам на нечия безнадеждна изкукуригалост, да пущам неудобни въпроси и коментари и само да нажежявам обстановката!


Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: nsirakov   
Дата:   25-08-08 01:30

ако стане пмартинов ще си говори сам

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: magnifico   
Дата:   25-08-08 01:33

А бе нали беше казано, че САС работел по вида на форума...разни анимирани благинки, като примерно вместо да трябва да се връщаш обратно в профила, като цъкнеш на някоя снимка, просто да се раздвижи тая работа...много изсечен е дизайнът. Ма тва "обещание", че се работи по въпроса, преди доста време се спомена в една подобна на тази тема, но така като гледам, нищо не се прави [smilie2]
Общо взето, хубаво е да се изготвят някои съществени подобрения и, ако щете ги наречете - модернизирания , щом потребителите изпитват такова желание...поне така е редно де [smile]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: Sumuelll   
Дата:   25-08-08 02:22

Да рейтинга на форума ще се вдигне драстично като се стопират комплексарите, защото от много време насам е ясно, че няма нищо което да ги трогне освен бан. [smilie24] за предложението... аз пък очаквам обещаното подреждане на снимките по теми /албуми/ вероятно скоро ще се случат тези неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: danbi   
Дата:   25-08-08 09:43

А после сигурно ще поискате и функционалност, която да не ви показва коментарите, които са в отговор на коментари на въпросните потребители? [smilie8]

Идеята има резон, но страничните ефекти май не сте ги обмисляли?

Впрочем, откакто съществуат дискусионни системи в Интернет (над 20 години), подобни предложения периодично се активизират. Досега никой не е измислил как да се задоволят.

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: pmartinov   
Дата:   25-08-08 10:20

Защо се правите на срамежливи !


Поискайте от администраторите направо опция да четете само собствените си мнения и коментари в форума.


Така ще се издигнете още повече в собствените си очи !


Така е ограничения човек иска колкото може по-малко мнения да чуе по дадена тема.


Всъщност нарцисите искат да слушат само себе си !


Категорично съм против ФОТО-ФОРУМ да се превърне в нарцис-форум.


Който не може да понася друго мнение освем своето няма място тук.


Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: джъмбо   
Дата:   25-08-08 10:21

аз пък няма кой да спестявам... който иска спестяване да си прави кю листа [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: darksorrow   
Дата:   25-08-08 11:09

ъм... аз лично не се сещам за популярна борд система, която да няма тази функционалност - IPB, phpBB, SMF мисля и той я имаше, но в момента не съм сигурен.

и в един момент идва някой и обяснява как видиш ли хора, които я искат, нямат място във форумите. ми пълни глупости говорите. [smilie8]

едит: какъв точно е проблемът интелигентен човек да прецени сам какво иска да чете и какво не? игнорирането е толкова фундаментално в онлайн общуването, че всъщност се удучих, като видях, че тук няма начин.



Публикацията е редактирана (25-08-08 11:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: apollo   
Дата:   25-08-08 11:21

Абе и аз искам да не ме хапят летящи мравки в планината но щом природата така е решила нека е нейното [smilie8] [smilie5]

Ако това с игнорирането стане то това вече няма да е форум [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: darksorrow   
Дата:   25-08-08 11:24

напротив.

просто за някои потребители манифестът на леещата се простотия ще може да бъде редуциран значително само с няколко клика.

и най-хубавото е, че всеки ще може сам да си преценява - както и би трябвало да е. никой не говори за банване, съспенд на акаунт и тн - тази тема е за възможност човек сам да си прецени, която, пак казвам, я има във всички нормални форумни системи и наличието им с нищо не ги прави по-малко форуми.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boink   
Дата:   25-08-08 11:30

игнор йорселф.
------------------
ще стане крафтверк форум - бай пресинг даун ъ спешъл кии, ит плейс ъ литъл мелоди. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: acklay   
Дата:   25-08-08 11:38

Напълно съгласен с darksorrow. По този начин хем никой няма да бъде изритван от форума, понеже на началната му страница не знам какво пишело, хем пък като не искам да слушам глупостите на някой го игнорвам. Пък по някое време като реша,че му е дошъл акъла може да го извадя от списъка.

Не знам дали аз, който игнорва 3 човека от хиляди съм нарцис, или онзи, който протестира да бъде игнориран [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: Lalinda   
Дата:   25-08-08 12:30

Спокойно можеш да игнорираш и цели теми, като не ги отваряш, съдейки по заглавията или по авторите им (и двете се визуализират в списъка на темите).

Иначе се сещам за някои нововъведия в един форум, който преди години много харесвах, а именно този на в-к "Сега" - мисля, че бе Скайфорум или нещо подобно. Та там вече се показват само първите няколко знака от постинга - ако ти се чете нататък, просто натискаш върху линка за продължение. Ако не - подминаваш.

(Проблемът със спама обаче остава, тъй като спамерите рядко пишат повече от ред.

Доколкото схващам и усещам, целта им не е да кажат нещо, а да се разписват многократно във всяка тема...

Какво стана с опцията "сигнализирай за спам"? Има ли ефект от нея? Като че ли ставаше достъпна/активна само ако потребителят вече е писал в дадена тема... сиреч като защита на написаното от него?)

Помня, че във форума на в-к "Сега" преди години се обсъждаше тази функционалност (скрий постингите на определен автор) и повечето потребители бяха за.

(Там, примерно, банват, но само за определено време, с възпитателна цел, това съм го чела преди време в правилата им, но не съм следила как се прилага на практика. И общо взето, подигравките с официални лица не се толерират, а завинаги - след третото провинение. Четях форума им, за да съм в течение на политическите настроения преди избори, та отдавна не съм ги посещавала... Догодина пак.)

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: carl_cox   
Дата:   25-08-08 13:27

нещо не схващам идеята на игнорирането.

пример: отваря се тема , в която се дискутират семплите от новият Nikon D90. Общо имаме 31 мнения, като 15 са на 3-ма форумци, който съм ингорирал. Какво ще разбера от подобна окастрена тема, когато идеята и развитието й ще са други, при положение, че не се виждат всички диалози? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: Георги   
Дата:   25-08-08 13:28

сякаш не знаеш от тия 31 мнения колко пъти ще се е записал мартинов (25+) и кво ще пише вътре (бля бля бля)


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: navy   
Дата:   25-08-08 13:35

Българина бил мазохист, казват [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: pmartinov   
Дата:   25-08-08 13:35

[smilie5] Талибан-фетишист-любител [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: Георги   
Дата:   25-08-08 13:37

занаятчия [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: pmartinov   
Дата:   25-08-08 13:38

[smile] Честен [smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Игнор функционалност във форума
Автор: navy   
Дата:   25-08-08 13:39

Тук има толкова пенсионери по душа, които мнооого ме мразят [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »