Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 въпросче за Samsung S-750
Автор: flancer   
Дата:   22-04-08 20:58

Здравейте, това ... нещо ... е на много добра промоция за момента в Метро и , като оставим нстрана факта , че е от там и т.н. , е идеално за деца , та питам - някой да го има , да е снимал с него , да е виждал реални снимки с него , да има оплаквания, да има похвали , псувни и т.н. ? Мнения?

Отговори на това съобщение
 Re: въпросче за Samsung S-850
Автор: BotsRevenge   
Дата:   22-04-08 21:13

Boni пусна преди доста време тема за него тук. Потърси я. Нещо от сорта на "приятно изненадан от Samsung" или нещо от сорта. Дълга темичка беше.

Иначе апаратчето е културно. Ръчни настройки, голяма матрица, разумни нива на шума, добре компресиран клип...

Отговори на това съобщение
 Re: въпросче за Samsung S-850
Автор: Svsvet   
Дата:   22-04-08 21:18

Ако става въпрос за S850 Pro, в ръката е абсолютно дърво, но обективът му е чудесен и като цяло се справя прилично. Не зная каква му е цената но ако е под 600лв. си е далавера. Повече за сапунер нееее давам[smilie25] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: въпросче за Samsung S-850
Автор: aldygreen   
Дата:   22-04-08 22:59

SvsvetS850 Pro - е такова животно нема!
А Samsung S850 в момента е на смешната цена от 266 лв, ако не се лъжа и за тази цена е просто перфектен. Преди 6 месеца беше 369 лв.
[beer] [beer] [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (22-04-08 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: въпросче за Samsung S-750
Автор: flancer   
Дата:   23-04-08 10:17

Мале, и аз си мислех за ревюто на Бони, и че 850 ще е много по-добро за племенниците , и съм писал 850 в темата , съжалявам , че ви обърках. Иначе , това самснг 750 е на 139лв с ДДС , за лапета дето ще го счупят след месец е супер , но няма снимки в нета , няма обективни ревюта , затова тук ... :)

Отговори на това съобщение
 Re: въпросче за Samsung S-750
Автор: Svsvet   
Дата:   23-04-08 10:30

Извинявам се, и аз съм се объркал нещо.
Ставаше въпрос за това
https://photo-forum.net/ebook/page8-6a.htm

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »