Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: jefff   
Дата:   28-12-07 20:26

Днес се прибрах от работа малко по-рано, като бързах да си събера багажа и да отпътувам за празниците. Заварих вратата на апартамента разбита и всичко обърнато наопаки.

Липсва и фотоапарат:
Canon PS A610
сериен номер: 1126133123
Отличителни белези: леко одраскан в областта на спусъка; с защитно фолио на дисплея.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: Стоев   
Дата:   28-12-07 20:27

Ръцете да им изсъхнат на гадовете[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: mixmike   
Дата:   28-12-07 20:48

пфуууу гадове мръсни!
Постоянно треперя и у нас да не заваря така![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: doca   
Дата:   28-12-07 20:53

Вече взех да се замислям за каса и без това им падат цените, долу-горе на цената на един обектив.
Голяма гадост е да те връщат назад.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: navy   
Дата:   28-12-07 20:55

Каква каса имаш предвид?

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: doca   
Дата:   28-12-07 21:07

Ами метална[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: stoychev   
Дата:   28-12-07 21:18

Ебахти гадовете!! Дано полицията да ги разкрие! Успех и пиши ако има някакви новини!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: SLR   
Дата:   28-12-07 21:44

Съжалявам за случилото се[smilie2]
Иначе и аз мисля да взема един сейф, за 200-300 лева, ако не друго, то поне за да си мисля че техниката ми е на сигурно място.

То 30-40 кила сейф не са проблем за някой да ги отнесе, но поне можеш да откажеш някой наркоман или пишман крадец[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: Стоев   
Дата:   28-12-07 21:58

SLR написа:

.. То 30-40 кила сейф не са проблем за някой да ги отнесе, но поне можеш да откажеш някой наркоман или пишман крадец[smilie8]

Враже, такъв сейф ще го дигнат за "вторични суровини", ако не е вграден...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: emkata   
Дата:   28-12-07 22:09

наскоро и аз го изживях!
задьлжително да пуснеш жалба в полицията.
дано ги открият!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: jefff   
Дата:   28-12-07 22:33

Жалба пуснах веднага. Най-комичното в случая е, че живея срещу РПУ-то.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: SLR   
Дата:   28-12-07 22:37

Спомням си с умиление, как бяха хванали един автоджамбазин в махалата, и го му проведоха "беседа" , за това колко е лошо да се краде.
Докато дойде полицията, човека вече беше доста "паднал по стълбите", но за съжаление, не е това начина[smilie8]
Лошото е че ако гражданите почнат да изземат функциите на държавата, то по добре е май да се сменя държавата[smilie8]

...защото от смяна на управляващите се видя, че няма файда[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: vladihg   
Дата:   28-12-07 22:48

От личен опит знам, че от жалбите в полицията няма никаква файда. [smilie23] Само загубено време и допалнителни главоболия. За да не ви се случва си монтирайте касова брава на входната врата (добре е да е метална вратата) - тези ключалки най-трудно се отварят (разбиват) и струват само 20 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: Satir   
Дата:   29-12-07 00:02

Искрено съжалявам за загубата ти и напълно те разбирам. Преди време изживях подобна загуба - фотоапарат и лаптоп точно преди да замина за екскурзия. Тежко беше, но мина. Жалба в полицията и аз пратих, дойдоха направиха опис, ама силно се съмнявам че ще намерят нещо. Резултата - купих си по-добър фотоапарат и по-добър компютър. В случая просто мога да цитрам една реклама "KEEP WALKING". Дано им изсънат не само ръцете на тези, които са ти взели техниката.


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: solo5   
Дата:   29-12-07 00:07

Стоев, 30-40 кила сейф хвана с анкерни болтове за пода няма вдигане [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: hotsnail   
Дата:   29-12-07 00:12

solo безграничен е таланта на ахмака. [smilie11]

ако са болтове ше ги развият

ако си ги прецакал да не могат да се развият ще ги резнат

решението е полицаите да барат по здраво и като фанат некой да го пратат на пансион за по дълго. И разбира се застраховки, СОТ и други такива.



Публикацията е редактирана (29-12-07 00:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: stoychev   
Дата:   29-12-07 00:23

Ааах... Крумовите закони... ааах...[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: solo5   
Дата:   29-12-07 00:41

hotsnail няма как да ги резнат, трябва да отворят сейфа първо
анкерни болтове хванати за пода и за стената
главите са вътре в сейфа
а самия сейф също е добре да е прикрит
колкото и да са велики няма да са подготвени, ако не знаят предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: papy33   
Дата:   29-12-07 01:00

Съжалявам за случилото се!
Лошото е, че полицията не помага в случая!
Преди година и половина, един ден преди фотоваканцията и на мен ми откраднаха Панасоник FZ30 и подадох жалба в полицията със съответното обяснение.
11 месеца по-късно получих писмо от полицията да се ява за даване на писмени показания пред тях, и ако не се явя в уреченият час и дата ще ме обявят за общонационално издирване.
Това направо ме потресе!
В случая от жертва се почувствах едва ли не престъпник, че съм нарушил спокойствието на ченгетата.
Оказа се, че показанията ми им трябват за да си приключат преписката и да вляза безславно в статистиката.
Това лято четири пъти ми разбиват магазина, на който правя ремонт и полицията като дойде не направи нищо и се похвалиха само, че са повече от статистиката.

Е кажете ми, как да не "обичам" ченгетата.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: DE5   
Дата:   29-12-07 01:27

Лошото е, че полицията не помага в случая!
ТОВА Е ЛЪЖА
ПОЛИЦИЯТА ПОМАГА
те охраняват крадците до като разбиват

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: apollo   
Дата:   29-12-07 11:31

DE5 написа:

> Лошото е, че полицията не помага в случая!
> ТОВА Е ЛЪЖА
> ПОЛИЦИЯТА ПОМАГА
> те охраняват крадците до като разбиват


Не само охранява ами им носи вода, храна, пиячка, топли ги и от време на време им прави масаж за да не се претоварят и да имат сили и за други подвизи...

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: medunski   
Дата:   29-12-07 12:46

И у нас преди 2г. нахълтаха и отнесоха апарат и компютър. Полицията нищо не помогна - само ме разкарваха до районното да си губя времето за разни описи и накрая получих известие по пощата, че следствието е приключено без резултат, естествено - сигурен съм че въобще не са си мръднали пръста по въпроса. Пълна глупост е да разчиташ за нещо на полицията[smilie19].
Най-неприятното в цялата ситуация е, че всичко беше обърнато наопаки в къщата и изродите са ровили из дрехите, беше счупено дори едно от леглата на децата - въобще много неприятни емоции. По-неприятна е грубата намеса в личното ти пространство, отколкото самата материална загуба...

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: елиза   
Дата:   29-12-07 14:28

jefff, жалко за станалото, но съвет от мен. Преди година и половина откраднаха ценни предмети от нас - видях си ги в няколко заложни къщи. Като глупачка в една от тях казах, че са мои на служителя и искам да си ги откупя. Попитах кой и кога ги е заложил - човека ми каза, но беше уволнен. Шефа на къщата с когото се видях ги изпокри веднага. Подадох жалба в 7РПУ и познайте - полицая ми звънна в 22 часа, за да ми каже че в 23.30 ч. ще ме чака човек от къщата да ми върне част от нещата чрез откуп на определено място. Ако искам да отида /но полиция нямало да идва!!!/. Е и аз отидох, защото тези неща имаха и сантиментална стойност за мен. Не откупих нищо, ами служителят от къщата започна да говори за външността ми и т.н....След време дознателя ме извика и накрая ми каза, че шефът на заложната къща ме издирва да ме съди за тормоз!!!! Щеше да има дело, защото се знае кой е крадеца, но и до сега - нищо!
Съвет - провери по заложни къщи /знам, че е трудно, защото са много .../ и ако си познаеш апарата не казвай в къщата. Може всеки от нас да провери по заложните къщи около себе си!
Успех!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: елиза   
Дата:   29-12-07 14:31

Имам правописни грешки и се извинявам на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат (28.12.2007)
Автор: pmartinov   
Дата:   29-12-07 15:02

Добро пожаловать в Абсурдистань...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »