Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За маслото и огъня...
Автор: Pulsar   
Дата:   20-12-07 21:33

За пореден път чета мнения на автори, чиито снимки съм коментирал, от които лъха злоба, омраза, заяждане и простота. Рядко чета тук креативни, смислени, даващи повод за разсъждение критики. Яд ме е на това, че голяма част от пребиваващите тук така и не могат да разграничат коментираното от колегите им по повод фотографиите и техниката от личните нападки...
Днес влязох за първи път във форума от доста време насам, а като гледам... "Илия па в тия". За "обидените", "раздразнените", и "недооценените" на точки "колеги" само мога да съжалявам.
Весели празници на всички ви и дано новата година е с повече позитивни емоции!
Сполай ви!
PULSAR

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: navy   
Дата:   20-12-07 21:36

Ко станало бе, пич [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   20-12-07 21:38

Весели празници! :)

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Pulsar   
Дата:   20-12-07 21:39

Нейви, просто се замислям над разни неща, па ми се скапва настроението за съжаление, нищо толкоз не е станало...

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: arsov   
Дата:   20-12-07 21:51

Съгласен съм ,че не се правят задълбочени анализи.Но ако човек напише обективен критичен материал малко колиги ще погледнат позитивно на отрицателния вот.Явно не сме дорасли да извлечем поуки от критика.

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: pmartinov   
Дата:   20-12-07 21:52

Pulsarче [smile]

Има много злобичка и завист в душичките на хората .

Много !

Българина много трудно преживява чуждите успехи.

Явно някой се разтоварават чрез коментарите си тук.[smilie23]

Дишай дълбоко [smilie24]

Гледай по-отгоре [smilie24]

[beer] [shtrak]


[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: mcujovani   
Дата:   20-12-07 21:57

Да кофти е че покрай компексарите го отнасяме и ние авторите търсещи критика. Вече толкова малко хора пишат смислени коментари под снимките ми......затова след смислен коментар пиша благодарствено ЛС. Абе кофти е. Малко се губи така смисъла на сайта според мен. Хората се страхуват вече да критикуват, защото болшинството са кретени, който на критиката отговарят с псувни вместо да се поучат. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: next_time   
Дата:   20-12-07 22:02

Много вътрешно ги взимаш нещата.

"Насила можеш да вземеш, но насила не можеш да дадеш"

които иска да вземе ще вземе които не - да се справя сам[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: asahi   
Дата:   20-12-07 22:07

Весела и на теб!

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: chr   
Дата:   20-12-07 22:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: praetorian   
Дата:   20-12-07 22:23

Пич, от Бодиграфия те помня като доста позитивно настроен човек. Не разлирам как може да ти се скапе настроението от мнението на когото и да е [smile]
Давай напред [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: praetorian   
Дата:   20-12-07 22:27

Всъщност виждам, че си имате някаква заигравка с graver [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: revolve   
Дата:   20-12-07 22:30

cry some more, n00b

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Стоев   
Дата:   20-12-07 22:48

Я си премести Патката и давай напред без да поглеждаш с яд назад[smilie3] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Pulsar   
Дата:   20-12-07 23:27

Местя бре, Стоев, местя, ма ми се ще да е по-добре гаче ли...

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Стоев   
Дата:   20-12-07 23:47

По-зле може ли да е?[smilie3] [smilie5] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: free_will   
Дата:   21-12-07 00:07

В света е така , човеко .
Виж тая дума човек ... това е гордо нещо
но свободата дадена на същия е била криво разбрана с течение на времето от самия него. И човек си е помислил ,че тя му е дадена единствено с цел за неговото благополучие .. и така
човека се е превърнал в извратена и уродлива форма и не може да носи достоино името човек .
Има хора които са светли има хора които са тотално обсебени от себелюбието си ..
те се пресмиват на всичко виждат най - остроумния отговор само и единствено в своите творения .. Всичко останало им изглежда жалко. Единственото което ги гризе е как да подчинят на волята си още някои и затова те киснат тук и търсят някои с когото да се заядат . Но така е човеко ,погледни с позитивната си страна към тея неща както ти беше писано по - горе
гледаи над тях ... виж слабостите им и не се надсмиваи а само ги разбери ..
Весела Коелада !

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Pulsar   
Дата:   21-12-07 04:07

И за капак на всичко вече казано получих "странно" лично съобщение, в което ми се каза да си гледам работата, защото този човек бил напечатал повече каталози отколкото имало песъчинки на плажа...
На фона на 2-те ми незавършени висши, та и едно 3-то за капак, осъзнах, че ако човек не обича да прави това, което прави, негативният му почерк става лесно различим, комплексите му - повече от явни.
Ами, драги ми настоящи фотографи, и бъдещи такива, това е хоби за едни, професия за други, но не и студена, безчувствена хамалогия... Като не ви кефи, не го яжте !!!
И само да вметна, около 10 пъти повече каталози са напечатани само с един от продуктите, с които съм се захващал (сравнено с числото изтъкнато от "колегата"). Въпросът, за пореден път го казвам, не е в това дали ще мина 1 000 000 точки за МЕГА кадъра или моделката, а дали ще науча нещо от тоя форум, както и ако някой иска съвет, дали ще съм му бил полезен...
Останалото е пълна идиотщина... Сещам се за една поговорка: "Няма останало ненаказано добро!"

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: ddimo   
Дата:   21-12-07 04:51

И аз взех все по-често да се замислям в коя страна живея... Това, което виждам около себе си никак не прилича на онази България, която се е оформила в главата ми през училищните години и се чудя толкова ли много са ни лъгали тогава или някой тайничко е подменил 90% от трудолюбивия, честен, гостоприемен, услужлив и горд народ с морално деградирала, лъжлива, мързелива и крадлива паплач...
Това тук е просто представителна извадка, както казват социолозите.

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Стоев   
Дата:   21-12-07 07:08

И до четири часа брои каталози[smilie5]
Тупни го с най-дебелият по главата онзи Враг[smilie18] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: Pulsar   
Дата:   21-12-07 12:07

ДДимо, не било така бре, човек :-)
Всичко било супер, нямало мързел, злоба и завист и всички живели богато и щастливо...
На фона на всички тези млади хора, които "обичат" държавата, и заминават за Дания, Англия, Германия, Тимбукту и тн. ... :-). Пак се отплеснах, ма, пусто, дразня си се тихичко и по малко спамвам, щот ей така, да си го рекна!
Сполай ви !

Отговори на това съобщение
 Re: За маслото и огъня...
Автор: boni   
Дата:   21-12-07 12:23

ОК младежи, за нецензурни и обидни коментари имате бутон за сигнализация. Вземат се мерки винаги.
Относно уреждането на лични взаимоотношения - това кой колко каталози направил и т.н. последващи разправии между дорби автори, вина обикновено имат и двете страни(както се вижда от коментарите под снимките ви), а истината е винаги някъде по средата.
Весели празници и не се впрягайте токова:)



Публикацията е редактирана (21-12-07 12:27)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »