Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Печат върху керамика - моля помогнете да намеря качествена услуга.
Автор: wlad   
Дата:   12-04-24 19:05

Здравейте!
Имам огромен проблем с намирането на човек, който да изработи /отпечата/ порцеланова снимка за паметник /от тези овалните керамични, които се слагат на плочите/.
Да, знам, че звучи абсурдно, но вече съм отчаян и се обръщам към вас.
При всички опити, които направих досега - получавам коренно различен продукт от търсения.
Последният е просто катастрофален - пренабит контраст, сменен фон с кичозен градиент, отрязана глава на "ауто" във фотошоп с ръбове да се порежеш, черно-бяла снимка с отвратителен жълт тинт, фейк нойс ... просто няма как да ви покажа за какъв потрес става дума.
А аз просто искам да се отпечата снимката както е .... просто както е... без някой да се прави на майстор върху нея .... или поне да го съгласува с мен, защото визията, която търся, си има конкретна причина.
Както и да е, да не задълбавам.
Тъй като много хора тук имат фотостудиа, печатат на какво ли не и имат поглед върху сферата - ако има някой, който може да извърши тази услуга качествено, с внимание към детайла и към изискванията на клиента, или познавате такъв, или сте ползвали услугите на такъв човек, моля, помогнете ми! Просто съм отчаян, наистина!
Благодаря ви предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху керамика - моля помогнете да намеря качествена услуга.
Автор: asahi   
Дата:   12-04-24 19:27

Попитай този потребител.


Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху керамика - моля помогнете да намеря качествена услуга.
Автор: wlad   
Дата:   12-04-24 19:59

питах, чакаме :)
Мерси, asahi !

Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху керамика - моля помогнете да намеря качествена услуга.
Автор: rufo   
Дата:   15-04-24 12:47

Може да се свържеш с Димитър от Пазарджик и да му обясниш какво точно желаеш, аз лично съм доволен от него.
Ето телефона му:
0895520814

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »