Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: tycoon   
Дата:   04-10-21 22:34

Хайде малко да се приземите. Големи автори, голямо его;)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: GenaDP   
Дата:   04-10-21 22:51

А ти голЕм корифей, голЕм разбирач... Оти не се приземиш и ти?

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: tycoon   
Дата:   04-10-21 22:54

https://photo-forum.net/i/2168704

Баси, това е жестоко!

Добре, че се включи, че да го видя!
====

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: mihalo   
Дата:   05-10-21 02:29

Един Дон Кихот, друг Дон Кихот... вятърни мелници за врагове...
Не блокирам никого, защото искам да знам [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: mitpis   
Дата:   05-10-21 04:42

А защо е има тази функция, примерно възможноста да се изтрие коментар е добре, ама пък чак блокиран. Мен са ме блокирали само две жени тук и то за нищо[smilie5][smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под
Автор: EmiliqnD   
Дата:   05-10-21 10:10

По интересното е,че те блокират да не можеш да пишеш,но точки можеш да даваш.Да се направи така ,че и точки да не можеш да даваш като те блокират.Щом не искат коментар,защо да искат да им гласуваш.И мен ме дразни това нещо.



Публикацията е редактирана (05-10-21 10:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: MixMike   
Дата:   05-10-21 10:40

Я да видим дали форума помни, или поне да запознаем новите юзъри с един от "старите кучета" - tycoon.
...да поговорим малко на тема "къса памет" и после може да се прехвърлим на тема "наглост и безочие"

2008 година, след ФФ Феста се проведе конкурс с награда Телевизор Sony последен модел (дори не беше наличен в магазините)!

Tycoon опита да спечели конкурса по нечестен начин, генерирайки гласове с фалшиви профили/facebook приятели и подобни. Когато писах на админите, и те явно го скастриха, tycoon "обърна плочата" и започна да обяснява, как в тях имал няколко телевизора, този не му трябвал, искал само да го спечели за да даде парите за благотворителност...



МНОГО ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ!

По време на самия фест Sony проведе още ДВА конкурса със СЪЩАТА награда, като единия от телевизорите беше спечелен именно от tycoon.



ВТОРО ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ!

По същото време във форума беше пусната тема, да се помогне със средства на Пенчо Маркишки, да не загуби зрението си.


ТОВА е снимката на tycoon
която се опита да добута до първо място. Под нея все още стоят коментарите, както на верните му фенове, така и на хората които директно му казват, че е опорочил конкурса, че след като са го хванали в лъжа, чак тогава се е обявил за благотворителност и т.н.
А най-интересното е, че АЗ ПЪРВИ съм оставил положителен коментар и СЪМ ГЛАСУВАЛ ЗА НЕГОВАТА снимка СРЕЩУ моята




В последствие обаче, tycoon се опита да ми вмени вина (в момента моя снимка беше на първо място в гласуването и беше почти сигурно, че аз ще спечеля конкурса), и да ме принуди да даря наградата.
След като казах, че това си е моя работа, tycoon пусна тема с директен линк към неговата снимка, призовавайки форума да гласува за нея, тъй като той щял да дари парите за операцията на Пенчо!


И тук нормалните хора ще си помислят, че няма начин tycoon да е толкова нагъл, че да използва нещастието на Пенчо за популистки изказвания с цел облагодетелстване?
За форума обаче, все още остава загадка, защо този добър самарянин НЕ ДАРИ ВЕЧЕ СПЕЧЕЛЕНАТА награда?, а опита с измама да си спечели още една!


Разбира се, помолих админите за съдействие и проблема се реши.

В последствие получих ЛС от Бони, че "хората са различни", може човека да е ударил 2 ракии на вечеря, че той бил готин автор, нямало смисъл от заяжданици, той бил осъзнал поведението си, няма смисъл да му трият профила и т.н.

...и тук приключва разговора на тема "къса памет"...

...и започва разговора на тема "наглост и безочие"...

...Появява се tycoon 13 години по - късно, мъчи се да подтисне злобата и наглостта си, но явно не успява, и започва да хейти, щото не е успял да удостои даден потребител на форума с меродавното си мнение. Човека го бил блокирал...защо ли?
Но разбира се, това не му стига.
Трябва и директно във форума да се "изака".
Идва GenaDP и завоалирано му казва - "забърши се като си се изакал", но tycoon разбира се прибягва до изконното българско - "ти па си 'ного 'убаф!"

Евала на таквиз потребители!
Винаги борещи се срещу несгодите на човечеството!
Винаги готови да дарят чужди неща за благотворителност!
Винаги на първа линия в борбата с егото на авторите!

Пич, tycoon, предполагам че 2008-ма си бил поне пълнолетен, което значи че в момента си прескочил христовата възраст, даже съм почти сигурен, че си на ръба на 40-така...
Съвест няква не се ли събуди? Не порасна ли? Не претърпя ли някакво развитие за тези 13 години? Чуството за срам познато ли ти е?[smilie23]
И в крайна сметка, като един своеобразен Дон Кихот/майка Тереза/Робин Худ, би ли отговорил на два простички въпроса?

1. След като желаеше да дариш награда за благотворителна кауза, ЗАЩО НЕ ДАРИ ВЕЧЕ СПЕЧЕЛЕНАТА НАГРАДА?

2. И след като форума те изобличи че си измамник, защо ТОГАВА реши да даваш за благотворителност?
Защо не го обяви още с публикуването на снимката (въпреки че пак щеше да бъде нарушение на правилата)?
Ако никой не беше обърнал внимание на админите за генерирани фалшиви гласове и нарушаване на правилата на конкурса с ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ облагодетелстване...все си мисля че щеше да си прибереш наградата и да си затрайкаш...или бъркам?
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под
Автор: EmiliqnD   
Дата:   05-10-21 10:56

За изброените по горе действия на посочения автор не мога да коментирам,защото не съм запознат.Изразих личното си мнение за практиката за блокиране на коментари,но пък получаването на точките от блокираните добре дошло.Не че коментарите ми са градивни ,но ме дразни.Да писането на плюсчета и удижителни вероятно дрази този който ги получава.Но щом взима точките от гласуването ще изтърпи и плюсчетата :)



Публикацията е редактирана (05-10-21 10:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: MixMike   
Дата:   05-10-21 11:04

EmiliqnD, моля приеми приятелски съвет от мен!
Когато спреш да мислиш за точките, ще започнеш да снимащ много, много, много, ама много по-добре!
...ако искаш ми вярвай!
Успех![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: tycoon   
Дата:   05-10-21 14:13

Не съм очаквал злопаметност от такъв мащаб. 13 години това ли мислиш? Ще си докараш нещо..

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: tycoon   
Дата:   05-10-21 14:31

Не разбирам защо някой си показва снимките и едновременно с това не иска да му се коментират.
Както и да е. Каквото и да напише човек все някой за нещо ще се издразни, но то и времето е такова - всеки срещу всеки.
"Капацитетът" не съществува. И като доказателство още първият коментар на GenaDP.
Този начин на общуване както казват англичаните ще го RESPECT5FULLY DECLINE-a.

Със здраве:)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: ATHOM   
Дата:   05-10-21 14:55

Функцията съществува ли? Съществува.
Щом съществува, значи някой може да реши да я ползва.

End of discussion.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: Джъмбо   
Дата:   05-10-21 18:46

мен що народ ме е блокирал... истината боли явно [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: asahi   
Дата:   05-10-21 19:04

Мда, хората са различни. Хубавото е, че Пенчо си реши проблема. Респект за всеки, който му е помогнал.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: lamerko   
Дата:   05-10-21 19:18

До преди време единствения блокиран от мен беше... моя собствен профил. Не бачкаше [smilie18]

Сега не знам откъде мога да видя списък с блокираните :)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: neillmakoli   
Дата:   05-10-21 21:35

Браво, Петко.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под
Автор: Satsan   
Дата:   05-10-21 23:39

Малиии..колко его, колко величие. Направо като по учебник. Авторът на темата - не уважаваш чуждото мнение и избор (не искат твоето мнение и ти го показват). А ти искаш да покажеш егоизма си и самооценката "колко е важно твоето мнение". И искаш всички да го видят. Ами свиквай-няма толкова важни персони, че да не може без тях. И без теб авторът си снима и се развива. Твоето мнение е нежелано. Приеми го и се смири. Нямаш друг избор. Такъв е животът.



Публикацията е редактирана (05-10-21 23:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под
Автор: quazimodo   
Дата:   06-10-21 17:38

EmiliqnD написа:

> По интересното е,че те блокират да
> не можеш да пишеш,но точки можеш да
> даваш.Да се направи така ,че и
> точки да не можеш да даваш като те
> блокират.Щом не искат
> коментар,защо да искат да им
> гласуваш.И мен ме дразни това нещо.

Споделям това виждане. Щом ще е блокаж, нека да е пълен(100%).

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: milen   
Дата:   06-10-21 23:27

И мене ме баннаха, само защото казах че е некадърно тифецнато [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: GenaDP   
Дата:   07-10-21 00:56

Мен колко цървул ме е баннал тъдява... Но за мен това е единствено повод за гордост. Един вид свидетелство за добре свършена работа. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под
Автор: dilomski   
Дата:   07-10-21 07:59

Мерси MixMike, за ретроспекцията :)



Публикацията е редактирана (07-10-21 08:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: tycoon   
Дата:   07-10-21 22:27

В този форум егото винаги е съществувало, но преди беше някак си градивно, все пак автор без его е = 0. Ако го нямаш откъде ще идва всичко? Освен това хората можеха да разговарят помежду си независимо колко е голямо то.
В момента всяко мнение отеква в пространството без някой да му е обърнал внимание засипано от двеста нови.
Сега когато фотографията е прииначена до темплейти на Инстаграм и снимане на цици... ако решиш да кажеш каквото и да е като коректив "говориш против негово величество Султаня". Прекрасно е, когато имаш достъп до цици, но това не те прави фотограф. Просто имаш достъп до някоя, която дава циците си за снимане...
Аз нямам драма с това, че съм блокиран от потребител, чиито снимки съм коментирал, а с това, че посредствеността се толерира. И не казвам, че моите снимки са перфектни (ако някой го направи на въпрос), но държа на това, че разбирам от фотография и когато коментирам не лъжа, а казвам това, което виждам. Който реши може да коментира под моите. Но някой да ми забранява да коментирам под неговите ... много моля да не показва нищо тогава.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под "творбите" му:)
Автор: asahi   
Дата:   10-10-21 00:51

Гледам потребителят ivanino ме блокирал. Не ми е казвал за какво. Сигурно е било отдавна. Вероятно съм му съобщил нещо, което не е било неговото "нещо". Сега има някакви претенции. Аз мога да имам претенции само към себе си.

Отговори на това съобщение
 Re: Много ме кефи някой като ме блокира да не мога да пиша под
Автор: quazimodo   
Дата:   10-10-21 07:45

Satsan написа:

> Малиии..колко его, колко величие.
> Направо като по учебник. Авторът
> на темата - не уважаваш чуждото
> мнение и избор (не искат твоето
> мнение и ти го показват). А ти искаш
> да покажеш егоизма си и
> самооценката "колко е важно твоето
> мнение". И искаш всички да го видят.
> Ами свиквай-няма толкова важни
> персони, че да не може без тях. И
> без теб авторът си снима и се
> развива. Твоето мнение е нежелано.
> Приеми го и се смири. Нямаш друг
> избор. Такъв е животът.
>

Ето за това стават побоищата по кръстовища и светофари [smilie18][smilie18][smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »