Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Замърсяване на студиен фон
Автор: psiho91   
Дата:   02-05-21 13:20

Здравейте, Христо Воскресе! Живи и здрави всички!
Имам въпрос. Наскоро си направихме фотостудио за снимане на деца за онлайн магазин за детски дрехи. Използваме хартиени фонове. Въпроса ми е - какво се слага върху фона на пода, за да не се замърсява от обувки и тн? Мислим да е прозрачен плексиглас, но това ли е варианта? Благодаря! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: b0bb0   
Дата:   02-05-21 14:42

Не знам отговора, но прозрачният плексиглас няма ли да се надраска за нула време?
А ако се стъпва само с чисти обувки? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: kvakioh   
Дата:   02-05-21 15:35

Хартиените фонове на руло са си консуматив. Ако не искате да се цапат, единствено пак хартия някаква ще помогне. За плексиглас и т.н може да даде отблясъци, но може да пробвате с Вералит най-тънкия. Е, децата и хората ще се плъзгат и хлъзгат яко, но ще спасите фона...

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: iasen2   
Дата:   02-05-21 17:29

Сметнете кое ви е по скъпо - пост обработката или смяна на захабения фон и сами ще си отговорите дали да слагате прозрачен вералит или да сменят захабения фон.

Точно преди седмица в групата за онлайн магазини една кифла се хвалеше че намерила продуктов фотограф да и снима за 2лв на кадър. Е точно затова не се работи за 2лв на кадър....калкулирайте си фона в цената на кадър и не се занимавайте с глупости.



Публикацията е редактирана (02-05-21 17:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: Джъмбо   
Дата:   05-05-21 14:57

"... с пръдня боя..." предполагам другаде сте пускали въпроса как да изперем тоалетната хартия да е като нова нали???

фона е консуматив, сметнете си го в бюджета

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: Djoro   
Дата:   05-05-21 18:21

Аз такъв проблем нямам, купил съм им терлици и ги карам да ги обуват, а ма последния път една жена модел си тръгна само по терлиците. Наложи се да вземам такси и да я гоня да си взема терлиците от нея..., и да и
върна дрехите де. Че такива работи, винаги възникват извънредни разходи.., дори за таксита.



Публикацията е редактирана (05-05-21 18:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: GenaDP   
Дата:   05-05-21 19:58

Вместо да я гониш да си прибереш терлиците - да беше продал оставените дрехи, щеше да си на печалба.

Отговори на това съобщение
 Re: Замърсяване на студиен фон
Автор: asahi   
Дата:   06-05-21 13:36

A бе къде ще я гониш? Тя сама ще се върне.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »