Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пазаруване от Extreme Digital
Автор: stanpaunov   
Дата:   24-11-19 08:49

Колеги някой пазарувал ли е от магазин E-digital? https://edigital.bg/home

Има доста изгодни оферти но не знам до колко са коректни и има ли проблем с доставката.

Ще съм благодарен някой, който има опит да сподели [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: ivceto   
Дата:   24-11-19 09:14

Купувал съм разни неща оттам, малко се бавят с доставката явно нямат всичко налично и докато си го изпишат и след това да го изпратят... чакал съм почти месец за доставка, а едни слушалки поръчани в началото на октомври все още са в подготовка за доставка, почти съм ги отписал :)
Иначе са коректни, нещо от рода на EMAG но от Унгария. Относно гаранцията не знам как са реално нещата, за мой късмет засега не ми се е налагало да си я търся.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: optima   
Дата:   24-11-19 14:09

Не са коректни,имах поръчка.Анулираха я.Казаха ми ,че продукта вече не се доставя.След два дни продукта беше наличен ,но на друга цена.Гаранция ???(Франция).


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: fototo   
Дата:   24-11-19 14:33

Аз съм пазарил от там Два компа съм си накупил през тази година всичко си беше коректно и точно Доставката цената се качи сега, доставката е поне седмица

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: lmitov   
Дата:   24-11-19 15:25

Пазарувал съм доста неща оттам и не е имало проблем. Даже един път обърках поръчката, но докато се усетя, я бяха пратили. Обадих се на телефона им в София и момичето ми каза просто да откажа поръчката на куриера без да има нужда да заплащам каквото и да е. Доставката е през един румънски куриер до Русе, а оттам я поема Еконт. Време за доставка при мен 3-4 дни до седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: ombre   
Дата:   24-11-19 15:43

Аз не съм пазарувал,но като гледам намаленията от черния петък,са си като на нашите магазини .Лично аз бих си взел от тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: stanpaunov   
Дата:   24-11-19 18:30

Благодаря ви [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: metodiev_martin   
Дата:   24-11-19 23:57

Последният път август, от тях поръчах едно SSD, което пристигна в окаяно състояние и добре че имаше опция за преглед и тест. Кутията беше на като ядена от крава, омотана с тиксо, харда имаше някакви следи от протривания - все едно някой беше драснал 2 пъти с нокът по черната боя. Преди години съм пазарувал от тях M.2 SATA и пристигна след 10 дни в добро състояние.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: Lokosf   
Дата:   25-11-19 04:51

пазарувал съм веднъж, една огромна тенджера ,че никъде другаде не я открих , само при тях , ами дойде за 10 дена или две седмици , вече не помня, всичко си беше наред

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: Pac   
Дата:   25-11-19 19:54

Пазарувал съм няколко пъти от тях. Доставката е скъпа, тъпа и бавна, но всичко с продуктите е било ок. Може би просто съм извадил късмет като чета коментарите преди мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: kiten   
Дата:   25-11-19 23:01

[smilie23] тия ги купиха румънците от емага и сега имат същите трикове и пенизи при промоции и намаления!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: yavor13   
Дата:   26-11-19 01:30

Редовно пазарувам от там. Бавят се, но са коректни. Аз не съм имал никакви проблеми с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: stanpaunov   
Дата:   29-11-19 08:36

Има продукти с много добри цени. Ако единственият минус е да почакаш малко повече, може би си заслужава.
Остава въпроса с гаранцията или връщането на продукта до 30дни.
Някой ако е имал опит да каже. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   05-04-21 18:40

Предварително се извинявам, че вдигам стара тема, но за да не отварям нова, ще ползвам тази.
Ето го и моя случай: в петък към 14 часа си поръчвам Nikon COOLPIX P1000, защото само там го има наличен на тази цена, която са обявили фотопавилион и фотосинтезис. Веднага получих автоматичен имейл, че поръчката е направена, стоката натоварена...Но това е автоматичен имейл, а не от човек. Чета условията - поръчки направени след 10 часа се обработват на следващия работен ден. Добре, викам си, то днес е петък, уследват събота и неделя - явно чак понеделник. Чета още, че чак когато се предаде на румънския куриер, чак тогава ще получа имейл с номер на товарителницата. Днес решавам да звънна на обявения за България телефон. Цял ден се чува само това: Call центърът е затворен в момента. Може да се свържете с оператор между 11-17 часа. Гледам - 10 часа е. Става 11 часа, пак същото, става 12, пак същото и така цял ден.
Погледнах в Емаг, днес намалили горепосочения апарат на 1750 лева. Сега ми се иска да го поръчам оттам, ама гледам да съм коректен.


Та въпросът ми към тези, които са ползвали услугите им:
И при вас ли, колеги, е било така. Тоест чак след 3-4 дни получавате имейл от румънския доставчик. Защото ми е чудно, че никой не се обажда, никой не ти потвърждава, че ще ти пратят стоката. И честно казано, ако до този петък не получа имейл, ми идва да го поръчам от Емаг. Ама нали трябва да сме коректни. Но колко коректни, че дори не може да се свържеш с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: toc   
Дата:   05-04-21 19:05

Според мен ако те устройва цената от Емаг направо си го поръчай от там, а този просто откажи да го приемеш, като ти се обади куриера.
Определено е рисково пазаруването от тази фирма - може да погледнеш тук мнения за сайта .

ПС. Ти си се опитал да бъдеш коректен - звънял си им. Прати им и един имейл.



Публикацията е редактирана (05-04-21 19:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   05-04-21 19:12

Благодаря, сега ще прочета. Иначе пратих имейл и ето какъв автоматичен отговор получих:

Вашето писмо е пристигнало и регистрирано при нас с номер ED-00885675/2021. Запитването ви ще бъде обработено в реда на получаването. В най-кратък срок ще отговорим на писмото ви. Благодарим за търпението.

Поздрави,

Eкипът на Extreme Digital
Това е автоматичен имейл, моля не отговаряйте на него.


Не знам дали може да се отказва поръчката на куриер, защото те я предават от румънски на куриер на еконт.

Може ли да я откажа, смисъл - не я взимам, не я плащам и да я връща?

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: toc   
Дата:   05-04-21 19:20

Да - просто не я вземаш от куриера. Мисля, че дори и да успееш да се свържеш с тях, те ще те посъветват същото.



Публикацията е редактирана (05-04-21 19:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: VladHD   
Дата:   05-04-21 19:51

Преди месец си купух зарядно за Fuji-то. Единствено при тях го намерих в този период и не съжалявам, че го взех от там. С доставката ми стъпи с 10лв надолу от регулярната му цена на нашия пазар.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   05-04-21 19:53

VladHD, а след колко време дойде потвърдителният имейл от румънския доставчик?



Публикацията е редактирана (05-04-21 19:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: VladHD   
Дата:   05-04-21 20:00

23.02 пуснах поръчката, 27.02 имах мейл от доставчика с тракинг номер.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: Nikoneff   
Дата:   05-04-21 20:50

Често пазарувам разни неща оттам. Досега никога не съм получавал потвърдителен имейл от румънския куриер. На сайта на ED срещу поръчката ти има бутон "Проследи пратката", който ще те препрати в сайта на румънския куриер(Fan courier) и по номера на поръчката ще разбереш какво става. Ако и там не излезе нищо, значи пратката още не е пристигнала в Румъния. Иначе ще ти излезе подробна информация за цялото движение на пратката до предаването й към Еконт на границата в Русе. За съжаление, след това ще трябва лично да проверявяш в Еконт, защото не им е отбелязано да ти пратят съобщение, че пратката е пристигнала.


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   05-04-21 21:37

Nikoneff, благодаря, това ме успокоява, но нямам такъв бутон, а и това е номер на поръчката, но не и на пратката мисля. Изтрил съм първите две букви.
Иначе отворих сайта на румънския куриер, но колкото и да въвеждам този номер, нищо не става.
https://ibb.co/7zvBmVZ




Публикацията е редактирана (05-04-21 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: Nikoneff   
Дата:   05-04-21 22:08

От статуса се вижда, че поръчката е предадена на куриер, т.е. със сигурност се движи към BG. Имай търпение :)


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   05-04-21 22:26

Ами това се получи веднага щом я направих, тоест от сайта се генерира автоматично. Дали обаче е предадена, дали пътува за Румъния, ще чакам. НО наистина чакам с имейл за номера на румънската товарителница, защото няма как да я проследя, че е влязла в България. Те в сайта са го написали: След като влезе в България, сами си проверявайте Еконта. Ами ще чакам, то какво ми остава ;)

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: bobyn   
Дата:   06-04-21 10:57

@tarantulaxxx, не се притеснявай, днес или утре ще пристигне при теб. Много са бързи.
Аз си поръчах телевизор на 30.03, вторник, късно вечерта. На 2.04, петък, в 9.30 сутринта куриера ми звънеше на вратата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »