Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Последователи
Автор: Slivenski   
Дата:   17-02-21 18:24

Днес с изненада открих, че имам 1 /един/ последовател във Фото-форум.

Но не мога да видя кой е той. Какъв е смисълът да виждаш, че имаш последователи, ако не можеш да разбереш кои са те? Най-малкото, бих искал да благодаря на този човек, че проявява интерес към творчеството ми. И хем се шегувам, хем наистина е така... :-)

[smilie18] [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: nyamago   
Дата:   17-02-21 18:29

Да, вярно - на цифрата не се кликва [smilie8] Има едни хора дето винаги ми слагат удивителни и на най-скапаните снимки: подозирам, че това са те?..

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: Slivenski   
Дата:   17-02-21 18:32

Автор: nyamago
Дата: 17-02-21 18:29

Има едни хора дето винаги ми слагат удивителни и на най-скапаните снимки: подозирам, че това са те?..

----------------------------------------

Благодаря за критиката! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: OIM   
Дата:   17-02-21 18:36

И аз наскоро се чудех каква е тая цифра под гласуванията ми


Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: Julius   
Дата:   17-02-21 18:55

В някои сайтове въпросната функционалност е разработена двупосочно - вижда се както бройката последователи, така и тези, които даден автор следва. Някои са с чисто статистическа цел, други са интерактивни - отварят списък; има и сайтове, които позволяват на потребителя да си ги администрира - да резне примерно някой нежелан фен и прочее. Не съм сигурен само при какво твое действие известява твоя фен - когато качваш снимка; когато я пускаш за гласуване, когато ти самия коментираш/гласуваш...?

p.s.
Моли се само да не е Робърт де Ниро, че тогава вече си го загазил! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: asahi   
Дата:   17-02-21 18:57

Не е ли мечка да ти носи мед не я хвали.

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: Slivenski   
Дата:   17-02-21 19:08

Отдавна не ме вълнуват точки, рейтинги и фенове в този сайт. Тук съм заради друго - и вече 17 години. :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: uri64   
Дата:   18-02-21 01:57

Slivenski написа:

> ... и вече 17 години.
> :-)

Уау! Новият Граф Монте Кристо. Това си е с 3 години повече, отколкото Едмон Дантес е прекарал затворен в замъка Иф [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: asahi   
Дата:   18-02-21 08:54

"Автор: Slivenski
Дата: 17-02-21 19:08

... и вече 17 години. :-)"

Младеж.

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: okime   
Дата:   09-04-21 23:51

А ако последвам аз някой, за какво ми служи това? Някъде излиза ли примерно списък на новокачени снимки от хора, който следваш? Или какво? Убягва ми смисъла...

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   10-04-21 00:03

Ха аз ся го видях това ... Последователи 13 ... Мали чак се удивих!

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: nyamago   
Дата:   10-04-21 01:17

от време на време съживяването на тая тема ме кара да си погледна профила и ад потърся нещо незабелязано преди. Сега пак ходих и търсих - така и не намирам: кого АЗ следя?!? [smilie11]

Хич не ме вълнува колко хора ме следят или кои са те, но когато съм натиснал бутона да следя някого, очаквал съм да се връщам на тоя профила и да разглеждам интересна и добра фотография там. Нещо като лична колекция от примери за по-късно гледане на спокойствие (все няма време) и за учене от открити добри автори...

Да, ама не [smilie2]

Някой да подскаже къде и как да намеря хората, които съм избрал да следя? [smilie11]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: Бармалей   
Дата:   10-04-21 10:55

В BG-Mamma [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: mihalo   
Дата:   12-04-21 02:49

И все пак да не изпускаме предвид - сайта е безплатен за всяко едно мнение [cool]... включително и моето [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: shocolad   
Дата:   12-04-21 12:25

Аз пък не мога да изтрия някои снимки от профила си. Изписва ми "not logged in". Някой друг с такъв проблем? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: demiman   
Дата:   12-04-21 15:16

Проблема не изчезва ли като се логнеш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: shocolad   
Дата:   12-04-21 17:31

Не, логната съм като се опитвам да ги трия. С някои става, с други - не.



Публикацията е редактирана (12-04-21 17:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: philip   
Дата:   12-04-21 18:59

По-добре не трий (това си е история), някога трих стари свои снимки и после съжалявах... [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: Julius   
Дата:   14-04-21 20:40

shocolad,
Да. И аз имам няколко по-стари снимки, които не успявам да изтрия, даваше някаква грешка, но не помня каква.
Но ако се опитваш да изтриеш снимка, която е била на 1-ва стр. мисля, че сложиха някаква защита?
(ако пишеш на админите вярвам, че ще съдействат)
Иначе съобщението за грешка е подвеждащо, защото ако не си логнат няма как да видиш бутона за изтриване.

Аз един друг казус засичам последните няколко дни.
Качвам снимки с всички данни - сайтът не ги чете: бленда, скорост...?
Дори сега ако човек запише някоя снимка и влезе в пропъртито - данните са там.
Но сайтът не ги визуализира?! Не че много държа да ги показвам, но не ги и крия умишлено.
Гледах да няма някаква нова цъкалка докато качвам снимките (примерно "Покажи/Скрий данни)" - не видях?! [smilie8]
---
Виждам, че снимките вече са 4х4 на страница! [smilie24]
Добре би било да се изчисти и проблема с превъртането на страниците, че със стрелките напред/назад не става.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: nyamago   
Дата:   14-04-21 23:39

Julius написа:

> Качвам снимки с всички данни - сайтът не ги чете: бленда, скорост...?
> Дори сега ако човек запише някоя снимка и влезе в пропъртито - данните са там.
> Но сайтът не ги визуализира?!

Същото наблюдавам от няколко седмици и мен ме дразни, при все че не държа на тия данни. Просто не е редно сайтът да ги чете и после да ги крие [smilie2]

Мислех, че не чете EXIF-а и опитах да ги вкарвам ръчно във фОрмата за качване на снимка. Голяма мъка, защото менютата за камери и модели са непълни и много объркани, с безкрайно скролване и разбъркан ред. По-рано имаше такова меню и за обективи, сега е само за марка и модел на камерата - но много (разпространени) модели липсват. Да не говорим, че няма полета и менюта за параметрите на снимката (бленди, скорости и пр. - което понякога интересува хората).

Но дори така въведените оскъдни данни не винаги се появяват. А после открих, че в самия JPEG EXIF-а си стои и може да се види ако си свалим файла (или с едно приложение за гледане в браузъра, което някой беше препоръчал във форума, но не ползвам). Като ги има данните, защо сайтът ги трие и крие?
- - -

Но, хайде - това да му е белия кахър на тоя сайт. Той общо взето си работи и е доста използваем.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Последователи
Автор: landstar   
Дата:   20-04-21 22:30

Смисълът е да знаеш. че си под око и да си опичаш акъла!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »