Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Чанта Vanguard къде?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-01-21 19:40

Чудя се къде да ги търся тия чанти?

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: demiman   
Дата:   11-01-21 20:21

;)

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-01-21 20:54

Благодаря :)

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: SEURET   
Дата:   12-01-21 23:56

Имаха и местен вносител, но май ги спряха.

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   13-01-21 08:54

Що така? Калпави ли са?
Или не са това, което се търси?

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: nyamago   
Дата:   13-01-21 14:31

Би трябвало да са "това, което се търси", защото

(а) Имат много широка гама от модели и размери за всякакви потребности и вкус, и

(б) Имат приемливи цени (поне тук минават за 'народни'/евтини) което предполагам се търси от много потребители.

Отзивите за качество също са в корелация с цените, т.е. в 'златната среда', но не калпави. Аз имам слабост да търся най-добро качество и съм включвал техни модели като 'финалисти' (макар да съм избрал накрая друго).

Нямам представа защо точно са затихнали на нашия пазар. Интересно какво ги е изместило?

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: Джъмбо   
Дата:   13-01-21 16:31

съдейки по това с какво виждам колегите... в момента актуалните марки са: манфрото, тенба и ловепро...

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: nyamago   
Дата:   13-01-21 17:01

^ Е, тези са в горния край на масовия пазар (не са Ролс Ройс, но нещо като БМВ, макар и те да имат по-евтини модели а-ла Опел или фиат ;) Нормално е професионалистите (и сериозно запалените любители) да ги предпочитат.

Вангард не са точно в тоя клас, една стъпка под тях са - поне като репутация и цени, не непременно като функционалност и качество. Когато заглеждах една тяхна чанта (тип 'чиновническа', не раница) имаше добри отзиви за материалите и направата...

Тук в този форум научих популярната мярка "съотношение качество-цена" - по тази мярка фирми като Вангард се класират добре. Аз знам и друга мярка: съотношение реноме-цена (цената винаги в знаменател!) То често е <1 и съм имал доста разочарования купувайки заради реномето [smilie8]

[beer]



Публикацията е редактирана (13-01-21 17:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   13-01-21 18:35

Разбирам.
Аз просто исках да си взема чанта за всеки ден, която да е фотографска чанта, щото "цялата" "система" продължава да влиза в цигарена кутия, а не ми се купува някаква чанта тип кубче.

Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   13-01-21 18:37


https://photo-forum.net/static/site_pics/2021-01/1610547440_bulgaria-2014-144.jpg



Ето една снимка на нещо, дето вече май го няма. Да не са само приказки.


Отговори на това съобщение
 Re: Чанта Vanguard къде?
Автор: kvakioh   
Дата:   13-01-21 19:32

Manfrotto купиха Kata и ги унищожиха. След това имаше сливане с Lowepro, като двете марки и линии се запазват. Vanguard са нещо странно за чанти, макар че имат разновидности.
Предложил съм 2 чанти, които може да се видят по всяко време...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »