Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви

Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Внимавайте какво и къде правите
Автор: nislon   
Дата:   25-06-20 14:13

... щото е без маска, някой от Свидетели на коронавируса да не го докладва, затова [smilie5]

Отговори на това съобщение
Автор: petervassilev   
Дата:   25-06-20 14:33

Ние се опитваме да разглеждаме конфликта във фотографски аспект, естествено, но в случая става дума за типична неразумна ориенталска реакция от страна на барабата, която е характерна за някои пустинни зони на планетата.

Заради късия си фитил и вероятно заради липсата на служебни указания какво да прави в подобни ситуации, жепеецът може да загуби работата си и да се влачи по съдилища. За съжаление, това са обичайни реакции и развития, типични за ориента. Първо се вади нож "Този ли ще ми каже/ще ме снима!", след това извинения, сълзи, оправдания за липсата на сдържаност. Типичен нисък праг на афектация и липса на няколко дълбоки вдишвания, преди да реагираш войнствено [smile] .

Последни от секция Фотописи: Добави свой Фотопис » Вход
"Faces" от Paulina Kadreeva - 2 коментара
"Фотосесия на лъвицата от Зоопарк - Ловеч" от Емил Христов - 0 коментара
Автор: quazimodo   
Дата:   25-06-20 17:36

А може и ракиите да са му били вече в повече[smilie18]

Автор: philip   
Дата:   25-06-20 19:00

Депутати артисти и пр. публични личности са избрали съдбата си да бъдат на показ. НО, отговорност на снимащите (не само на редакторите) е какво ни показват, както бе споменато и по-горе в темата! За съжаление в днешно време в търсенето на сензации и популярност (инспирирано и от медиите) доста се прекалява.

Едно е да търсиш сензация, друго е да я провокираш, както в случая.

Добре би било в този кратък живот, на тази избрана планета да се стремим да бъдем човеци, а не просто хора...

Автор: s_l   
Дата:   25-06-20 19:20

Мисля, като Petervassilev.
Все пак има и друго. Ние не можем да правим забележка като нормални хора - мое наблюдение. Гледах видеото и си мислех как бих постъпил аз..

Ако бях аз, и от влакчето ми махне човек и каже нещо от рода - "моля не снимайте/господине, не снимайте!" - веднага свалям камерата. Обаче, ако от преминаващото влакче ми викнат- "кво снимаш вее!!" - пердполагам щях да направя като потърпевшия. Щях да го провокирам докато той реагира необратимо, а после да си търся правата и да искам този човек да си плати. Правени са ми забележки в живота и когато са от този тип, винаги водят до колизия.

Сега обаче ще дам и обратен пример:
Вчера отивам както обикновено да си купя кафе. Аз съм единствен клиент, но влиза някаква госпожа. Няма маска, няма дистанция. Направо ми се навира в ....
Викам и - " г-жа, ще се целуваме ли"
Тя като почна - много се вбеси..говореше разни няща половината не ги разбрах щото гледах кафето да е двойно..

После излизайки си викам:
Гледай сега - къде ти е акъла да и казваш "ще се целуваме ли?!"
Да и бях казал просто - Г-жа, моля спазвайте дистанция" - повече имах шанс да получа това което искам, ама не - реагирах първосигнално, сметнах че агресията и е насочена към мен. Както казва колегата - "нисък праг на афектация".
Та така, надявам се поне няколко човека да се замислят над това..
Поздрави!

Автор: asahi   
Дата:   25-06-20 20:15

А бе не е много сигурно какво щеше да получиш.Можеше да чуеш лекция как вирус няма, как Бил Гейтс такова, пък петджито онакова и че на нея и е през ... за твоята дистанция, здраве, щаб и международно положение.

Автор: s_l   
Дата:   25-06-20 20:23

Ами една моя приятелка казва " така не стана, знчи ще сменя подхода" Е аз не можах но..

първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »